Informacja organizacyjna - PILNE

W odniesieniu do wczorajszego komunikatu pragniemy poinformować, że Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL postanowił w dniu dzisiejszym o przesunięciu startu sezonu Wiosna 2020 o dwa tygodnie.


Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL w związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, GIS, Wojewody Pomorskiego oraz władz Gdańska i Sopotu postanowił, że sezon Wiosna 2020 rozpocznie się 30.03.2020r. Wszystkie zaplanowane w terminarzach poszczególnych grup mecze, które miały się odbyć w przyszłym tygodniu, zostają w dniu dzisiejszym anulowane i rozegrane zostaną w innym terminie. Terminarz na pierwszy tydzień zmagań ukaże się 24.03.2020r. Chcemy w ten sposób przyłączyć się do działań profilaktycznych dotyczących ogłoszonej pandemii.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że z tych samych przyczyn odwołane zostaje oficjalne zakończenie rozgrywek sezonu Jesień 2019 oraz Zima 2019/2020, które miało się odbyć w dniu jutrzejszym (13.03) w Ego Sopot. W najbliższym czasie wyznaczymy nową datę gali lub też zorganizujemy inną formę odbioru nagród.


Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem ze strony uczestników, ponieważ priorytetem jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo osób grających w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta R-GOL jak i ich najbliższych.


z poważaniem
zespół PL3 R-GOL

Komentarze 

 
0 #15 ODP: Informacja organizacyjna - PILNEGrzegorz 2020-03-31 05:45
Tak jak się obiecało - 50% wpłacone
Tylko dwie drużyny?
Nie wierzę!!!
Pozdrawiam
GCE
Cytować
 
 
+1 #14 ODP: Informacja organizacyjna - PILNEGrzegorz 2020-03-31 05:44
Quoting
Quoting
Odpowiadając dalej poprzez co może ruszymy łańcuszek - deklarujemy iż najpóźniej jutro wpłacamy połowę kwoty za wiosna 2020 - KTO JESZCZE?
Pozdrawiam
GCE


Drużyna "FSL PROJEKTY UE" (I liga) wpłaciła 50% (za fakturę).

Kapitan,

Quoting
I łańcuszek rozpoczęty
Trenujcie ponieważ czekamy na WAS :lol:

Tak jak się obiecało - 50% wpłacone
Tylko dwie drużyny?
Nie wierzę!!!
Pozdrawiam
GCE
Cytować
 
 
+1 #13 ODP: Informacja organizacyjna - PILNEGrzegorz 2020-03-30 16:38
I łańcuszek rozpoczęty
Trenujcie ponieważ czekamy na WAS :lol:
Cytować
 
 
+1 #12 ODP: Informacja organizacyjna - PILNEZawodnik 2020-03-30 15:34
Quoting
Odpowiadając dalej poprzez co może ruszymy łańcuszek - deklarujemy iż najpóźniej jutro wpłacamy połowę kwoty za wiosna 2020 - KTO JESZCZE?
Pozdrawiam
GCE


Drużyna "FSL PROJEKTY UE" (I liga) wpłaciła 50% (za fakturę).

Kapitan,
Cytować
 
 
+2 #11 ODP: Informacja organizacyjna - PILNEGrzegorz 2020-03-30 12:50
Odpowiadając dalej poprzez co może ruszymy łańcuszek - deklarujemy iż najpóźniej jutro wpłacamy połowę kwoty za wiosna 2020 - KTO JESZCZE?
Pozdrawiam
GCE
Cytować
 
 
+4 #10 ODP: Informacja organizacyjna - PILNEGrzegorz 2020-03-28 11:17
Odpowiadając - też nie wierze że wszystkie zespoły zapłacą chociaż trudno się wypowiadać za wszystkie.
Jeżeli bierze udział oko 120 zespołów to jak 1/3 wpłaci jakieś pieniądze to może to pozwoli przetrwać PL3?
Daje pod rozwagę
Cytować
 
 
0 #9 Fajnie, ale...Pytanko - Zawodnik 2020-03-28 11:08
Fajnie, ze staramy sie pomoc, ale...
Niestety nie zgadzam sie z Pana pomyslem. Powod jest prosty, ludzie tez traca prace przez ta pandemie, firmy traca grube pieniadze a dla wiekszosci firm taka liga to dodatkowy benefit dla pracownikow. A dla wiekszosci zawodnikow to zwykla odskocznia od codziennosci i mozliwosc pogrania w pilke.
Moge sie tez mylic, ale jesli chodzi o wieksze firmy wystepujace w naszej lidze, to watpie zeby grali w nich zawodnicy ktorzy przekonaja zarzad/kadry ze dobrym pomyslem teraz jest rozdanie pieniedzy za darmo zeby moc pograc w pilke w przyszlosci. Bardzo ciezko bedzie to uzasadnic.
Fajna inicjatywa z pilkarska liga trojmiasta, ale trzeba patrzec realistycznie, wszystkim jest teraz ciezko. Duzo firm ktore tu graja rowniez jest zagrozonych jezeli sytuacja szybko sie nie unormuje. Wiec powtorze nie wydaje mi sie zeby bylo fair pytac kogokolwiek o przekazanie pieniedzy charytatywnie.
Pozdrawiam, mam nadzieje ze jeszcze zagramy.
Cytować
 
 
0 #8 PL3Grzegorz 2020-03-28 05:00
Po przeczytaniu paru komentarzy nasuwa się pytanie chyba teraz właściwe czy Mateusz i PL3 przetrwa?
Dlatego mam taką propozycję dla wszystkich właścicieli sponsorów itp. aby wspomóc Mateusza-PL3 i przesłać część pieniędzy za wiosnę 2020 w ramach ratowania ligi w której tak jak my gramy już ładnych parę lat. Kiedyś miejmy nadzieję sytuacja wróci do normy tylko czy jeszcze będziemy mieli gdzie grać?
Pozdrawiam i zostawiam do rozważenia
Grzegorz
GCE
jak coś pisać na maila: szymczewski@gce .edu.pl
PS
Chyba że czegoś nie wiem
Cytować
 
 
0 #7 Sezon wiosennyZawodnik 2020-03-24 22:14
Wszystko wskazuje na to, że wiosna odpada. To się tak szybko nie skończy. Jeśli PL3 przetrwa epidemię - proponuję przesunąć wszystko na jesień (wiosenne - opłacone składki również).
Cytować
 
 
+2 #6 ODP: Informacja organizacyjna - PILNEZespół PL3 R-GOL 2020-03-23 17:40
Jako Organizatorzy pierwsi odniesiemy się do tego :) Faktycznie wszystkie ligi zostały obecnie wstrzymane do 28 kwietnia. Proszę mieć jednak na uwadze, że mowa o ligach pod egidą PZPN-u, a PL3 R-GOL pod takim wachlarzem się nie znajduje. Obecnie kwarantanna krajowa trwać będzie do połowy kwietnia. Być może po tym terminie będzie można już podjąć kroki, aby rozgrywać pierwsze mecze sezonu wiosennego. Ponadto pisaliśmy już wcześniej, że jeśli rozgrywki miałyby ruszyć w maju, to także wielkiego problemu nie będzie. W czerwcu nie ma euro i można go w pełni wykorzystać. Poza tym proszę zauważyć, że każdy sezon jesienny trwa nieco ponad 2 miesiące, więc niewiele by Wiosna 2020 różniła się od tego. Rozpoczęcie rozgrywek w maju, a skończenie w pierwszym tygodniu lipca jest jak najbardziej realne i możliwe. Mamy także pomysł jak rozegrać ligę w czerwcu czyli w jednym miesiącu. Dla przykładu: obecnie są dwie grupy II ligi. W każdej znajduje się po 14 zespołów. Jeśli podzielimy te grupy na połowę, to mieć będziemy cztery grupy po 7 zespołów, a więc każdy zagra 6 spotkań w sezonie i to na swoim szczeblu rozgrywek. Oczywiście uwzględniając spadki i awanse grupy na jesień ulegną połączeniu. Rzecz jasna taki sezon będzie kosztował mniej. Jak widać pomysły mamy i jesteśmy gotowi na większość sytuacji. Mamy nadzieję, że uda się rozegrać sezon wiosenny (cały lub skrócony). Proszę ponadto pamiętać, że pół roku przestoju (w tym wypadku od marca do września) to dla większości firm w zasadzie wyrok. My tego nie zakładamy, ale jednak znacznie łatwiej byłoby nam wrócić na właściwe tory, gdyby udało się zagrać jeszcze wiosną.

Quoting