Krótki wieczór na zakończenie długiego tygodnia

Już dziś dobrniemy do końca kolejnego tygodnia zmagań. Był on niezwykle interesujący oraz intensywny, ponieważ rozegraliśmy aż 22 spotkania. Piątkowego wieczoru będziemy świadkami jednak już tylko dwóch pojedynków. Bohaterami obu będą drużyny II szczebla. Najpierw do akcji ruszą Drużyna A oraz Dekpol S.A., a następnie Lambada Just Join IT oraz KLIDO.
Mecz numer 1

 

Drużyna A – Dekpol S.A.     II LIGA, Ergo Arena, godzina 19:30

 

Po bardzo długim i intensywnym tygodniu zmagań, dziś zobaczymy w akcji tylko cztery zespoły. Jako pierwsi kibicom zgromadzonym w Ergo Arenie pokażą się reprezentanci Drużyny A oraz Dekpol S.A. Obie ekipy inaczej wyobrażały sobie rywalizację na drugim etapie zmagań. Co prawda podopieczni Adriana Rybowicza uzbierali na swoim koncie już cztery punkty pokonując m.in. KLIDO, lecz ich aspiracje były znacznie wyższe, celujące nawet w podium. Dzisiaj jest to raczej mocno odległy plan, lecz trzeba nadal o niego walczyć. Dekpol S.A. jeszcze nie punktował i zamyka tabelę. Jedni jak i drudzy mają zatem znakomitą szansę, by przed weekendem podbudować nastroje w drużynie. Komu to się jednak uda?

 Ciekawostki:


Kapitan Drużyny A Adrian Rybowicz cały czas czeka na swoją premierową bramkę w tej kampanii

 

Obie ekipy to debiutanci halowych zmagań

 

Drużyna A w swojej historii zdobyła tyle samo punktów co Reprezentacja PL3 R-GOL

 

Dekpol S.A. ma na swoim koncie 50 zwycięstw w PL3 R-GOL

 

 

Nasz typ: x (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mecz numer 2

 

Lambada Just Join IT – KLIDO     II LIGA, Ergo Arena, godzina 20:10

 

Bohaterowie drugiego spotkania to ekipy dobrze znane kibicom Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL. Dotychczas mierzyły się one ze sobą czterokrotnie, a bilans tych spotkań przemawia zdecydowanie na korzyść podopiecznych Piotra Nowosielskiego. Biało-Niebiescy sezon halowy mogą zaliczyć do udanych i z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą. KLIDO już wielokrotnie udowadniało, że potrafi ograć nawet najbardziej niewygodnego konkurenta. Faworytem meczu zamykającego kolejny tydzień zmagań wydają się być reprezentanci Lambady Just Join IT, lecz nie można skreślać graczy Kamila Dębkowskiego. Wracają oni na parkiet po długiej, bo dziewięciodniowej przerwie, dlatego są głodni gry, a jeszcze bardziej głodni zwycięstw!

 Ciekawostki:

 

Ekipa Piotra Nowosielskiego po ostatniej wygranej awansowała do czołowej 10. Tabeli Wszech Czasów

 

Lambada nie przegrała żadnego z czterech pojedynków z dzisiejszym rywalem

 

Najlepszym strzelcem ostatniego boju tych zespołów został Wojciech Borkowski

 

Biało-Czarni zdobyli w czterech spotkaniach przeciwko KLIDO aż 36 goliNasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 pozdrawiamy

Zespół PL3 R-GOL

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies