Trzecioligowy czwartek

Rozgrywki czwartkowego wieczoru zdominują ekipy występujące na trzecim szczeblu rozgrywek. W akcji zobaczymy zarówno doświadczone drużyny jak Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk oraz Lufthansa Systems Poland, jak również debiutantów halowych zmagań z Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz GBC-Global Business Consulting. Oprócz pojedynków trzecioligowych będziemy świadkami jednego meczu na drugim oraz jednego na najwyższym poziomie.

 Mecz numer 1


Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk – Lufthansa Systems Poland     III LIGA, Ergo Arena, godzina 19:10

 

Po wygranym pojedynku z Freestyle Team zawodnicy Okręgowej Izby Radców Prawnych Gdańsk ruszą do boju z Lufthansą Systems Poland. Marcin Woźniak w starciu z drużyną Oskara Wójcik przepuścił tylko jeden strzał i czwartkowego wieczoru pragnie zaprezentować się równie dobrze. Po drugiej stronie staną jednak młodzi snajperzy – Dawid Zieliński oraz Patryk Czajka, którzy zawsze sprawiają wielkie problemy goalkeeperom. Dotychczasowe pojedynki tych zespołów wskazują w roli faworyta graczy Wojciecha Barcy. OIRP Gdańsk wzmocniła się jednak na rozgrywki halowe m.in. Mikołajem Hajdukiem, dlatego też spodziewamy się wielce wyrównanego boju dwóch legendarnych ekip!

 Ciekawostki:

 

Bilans bramkowy starć pomiędzy tymi drużynami wynosi 11:3 na korzyść „Lufy”

 

Podczas ostatniego spotkania Dawid Zieliński udzielił odpowiedzi do „Klasycznej Szóstki”

 

Ostatni mecz pomiędzy tymi ekipami zakończył się wygraną Lufy 8:1

 

W meczach Lotników pada średnio osiem bramekNasz typ: x (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mecz numer 2

 

GCE – GBC-Global Business Consulting     III LIGA, Ergo Arena, godzina 19:40

 

Ostatnie dni trzeba zaliczyć do niezwykle szczęśliwych dla obu zespołów. GCE przebudziło się z letargu i wygrało trzy ostatnie pojedynki, zostawiając za plecami takie ekipy jak m.in. Lufthansa Systems Poland oraz Męskie Zacięcie Żurawie. GBC-Global Business Consulting natomiast zaliczyło premierową wygraną w hali i dziś pragnie pójść za ciosem. Niebiescy długo oswajali się z Ergo Areną lecz wydaje się, że najlepsze teraz przed nimi. GCE to jednak marka sama w sobie, która dzięki połączeniu rutyny i młodości potrafi wygrywać z każdym.
Ciekawostki:

 

GCE wygrało dwa ostatnie spotkania rezultatem 6:2

 

Zieloni zdobyli o 10 bramek więcej od rywali (27:17)

 

GBC wygrało spotkanie jako 29. zespół w tej edycji

 

GCE w trzech meczach w lutym zdobyło komplet punktów

 

 

Nasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mecz numer 3

 

Freestyle Team – Pomorski Urząd Wojewódzki     III LIGA, Ergo Arena, godzina 20:30

 

W znakomitych nastrojach przystąpią do tego pojedynku reprezentanci Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego. Zawodnicy kierowani przez Rafała Łabudę po początkowych problemach wkroczyli na odpowiednią ścieżkę, zgrali się ze sobą, a to przynosi wymierne korzyści. Zieloni zajmują trzecie miejsce w tabeli i ustępują tylko Balticonowi oraz Męskiemu Zacięciu Żurawie. Medal w pierwszym sezonie byłby dla nich czymś niezwykłym. Najpierw trzeba pokonać jednak Freestyle Team. Oskar Wójcik narzeka na problemy zdrowotne, lecz jak znamy kapitana Niebieskich na parkiecie zostawi on resztki sił!
Ciekawostki:

 

Łukasz Boroń jest obecnie najlepszym asystentem III ligi

 

PUW to nasza Drużyna 8 Tygodnia rozgrywek

 

Pomorski Urząd Wojewódzki zdobył w lutym komplet punktów

 

obie drużyny ujrzymy na trawie w sezonie Wiosna 2020Nasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


Mecz numer 4

 

Maj Projekt – Hanza Lider Gdańsk     I LIGA, Ergo Arena, godzina 21:10

 

Wieczorni konkurenci już po raz kolejny staną na swojej drodze. Podopieczni Artura Jażdżewskiego oraz Kamila Nadratowskiego mierzyli się ze sobą ostatnia na jesień. Jedno z tych starć zakończyło się remisem, a drugie pewnym zwycięstwem Majów. Obecnie o trzy punkty więcej na swoim koncie posiadają Pomarańczowi, dla których to już niemal ostatni gwizdek, żeby włączyć się do walki o medale. Po pięciu kolejnych porażkach szans na to nie ma już w zasadzie Hanza Lider Gdańsk, która jednak znana jest doskonale ze swojej waleczności i na pewno nie odpuści dzisiaj dobrze sobie znanym kolegom z Maj Projekt.Ciekawostki:

 

Obie ekipy w swoich ostatnich spotkaniach rywalizowały z Jurkomem Chwaszczyno

 

Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się wygraną Majów 6:1

 

2-2-2 to bilans starć pomiędzy tymi drużynami

 

Obie drużyny zobaczymy w akcji również Wiosną

 

 

Nasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mecz numer 5

 

Korporacja Budowlana DORACO – FC RedTube    II LIGA, Ergo Arena, godzina 21:50

 

Kolejny wieczór z naszymi rozgrywkami zakończy pojedynek w II lidze. Naprzeciw siebie staną FC RedTube oraz Korporacja Budowlana DORACO. Niebiescy mimo swojego doświadczenia i obycia w PL3 R-GOL przechodzą jeden z najlepszych okresów w historii. Podopieczni Marka Kapusto walczą o podium i wygrana w dzisiejszym starciu znacznie by ich do tego przybliżyła. Ich rywale jednak dobrze wiedzą jak się gra w piłkę i w tej kampanii pokonali m.in. Filtry Mannol Gdańsk. Poza tym nie są oni bez szans w walce o medale, więc zapowiada się na naprawdę ciekawy mecz.

 
Ciekawostki:

 

Niebiescy tracą średnio tylko dwa gole na mecz

 

Dla Korporacji Budowlanej DORACO to 60. mecz w naszych rozgrywkach

 

FC RedTube w przypadku zwycięstwa zrówna się punktami z liderem II ligi

 

FC RedTube ostatnią porażkę zaliczył niemal miesiąc temu, a dokładnie 14.01.2020r.Nasz typ: x (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 pozdrawiamy

Zespół PL3 R-GOL

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies