"Artur13" udanie rozpoczyna rok

„Artur13” rozpoczął kolejny rok zabawy w PL3 BET najlepiej ze wszystkich graczy i wygrał trzecią rundę zmagań w sezonie Zima 2019/2020. Typer ten zgromadził 18 punktów i tylko o jedno oczko wyprzedził kolejnego gracza. Wobec małych różnic pomiędzy poszczególnymi zawodnikami w klasyfikacji generalnej nadal panuje wielki ścisk, co tylko podgrzewa emocje przed kolejnymi rundami.

 Laureat trzeciego tygodnia zmagań znakomicie wszedł w tę rundę i zainkasował maksymalną liczbę punktów po idealnie wytypowanym pojedynku pomiędzy Oliwą Do Ognia i Hanzą Lider Gdańsk, który to zakończył się wygrana 9:2 drugiego z zespołów. W pozostałych spotkaniach „Artur13” nie szło już tak dobrze, lecz i tak pozwoliło to cieszyć się z tytułu najlepszego typera tego tygodnia. Za plecami tego gracza znalazł się „rudy”, który stracił do prowadzącego tylko jedno oczko. Podium zamknął natomiast „mumu”. Wobec minimalnych różnic pomiędzy poszczególnymi zawodnikami nie doszło do większych zmian w klasyfikacji generalnej, a walka wydaje się zacięta jak nigdy dotąd. Co prawda, za nami dopiero trzy rundy, lecz już teraz nie możemy doczekać się nadchodzących kolejek. W najbliższym tygodniu przed typerami ciekawe pojedynki. Pochylą oni bowiem głowę nad takimi meczami jak: Jurkom Chwaszczyno - Team Currenda, czy Drużyna A – AidemMedia Friends. Walka trwa zatem w najlepsze a my po raz kolejny zapraszamy do udziału w zabawie, w której nie ma przegranych, a prestiżowy puchar oraz bon do sklepu piłkarskiego R-GOL już czekają na zwycięzcę.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies