"Adel" nie odpuszcza

Za nami już 11-ta runda zabawy w PL3 BET. Tym razem najlepszy okazał się „Adel”, który zgromadził na swoim koncie 15 punktów. Gracz ten nie odpuszcza walki o miano najlepszego typera tej edycji, a „Mumu”,który przewodzi klasyfikacji generalnej nie może czuć się jeszcze zwycięzcą.

 
Laureat tego tygodnia zmagań uzbierał 15 punktów. Na taki dorobek złożyło się pięć spotkań, w których „Adel” za każdym razem poprawnie przewidywał zwycięzcę danego pojedynku. Co ciekawe w tej rundzie żaden z zawodników nie trafił idealnego wyniku, przez co nie wzbogacił się o 10 punktów. Żaden również nie przewidział poprawnej różnicy bramkowej, przez ani jeden nie wzbogacił się o siedem „oczek”. Zdecydowanie najwięcej problemów w tym  tygodniu sprawił graczom pojedynek pomiędzy ROL.KO i HK Finance, w którym zwycięstwo Czarnych przewidział tylko zwycięzca tej rundy. „Adel” zgromadził o dwa punkty więcej niż „Mati Stępniak”. Na trzecim stopniu podium znaleźli się aż trzej gracze, a wśród nich ulokował się „Mumu”, który nadal posiada 13 „oczek” przewagi nad „Szulo”. Przed nami już ostatnie kolejki zmagań, a zawodnicy goniący cały czas walczą o odebraniu liderowi jego pozycji. Mają na to jeszcze kilka spotkań, więc nic nie jest jeszcze rozstrzygnięte. Zabawa wchodzi jednak w decydującą fazę, w której w ostatecznym rozrachunku może liczyć się każdy nawet najmniejszy błąd.


Pozdrawiamy

Zespół PL3 R-GOL

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies