Trzy idealne typy na jedno spotkanie

Czwarta runda naszej zabawy w PL3 BET zakończyła się wygraną „grom pl pedro”. Gracz ten uzbierał aż 24 punkty. Czterech zawodników trafiło podczas tej kolejki w „dziesiątkę”, a trzech z nich idealnie typowało rezultat starcia pomiędzy Szopa600 i Pomarańczowymi.

 

 

 

Trzy dokładne typy na jedno spotkanie to naprawdę rzadkość w naszych rozgrywkach, a tym razem miało to miejsce podczas rywalizacji Szopa600 z Pomarańczowymi. Ci pierwsi wygrali to starcie 5:3, a na konto „grom pl pedro”, „adel” oraz „adi1317” wpadło dziesięć punktów. „Szulo” nie pozostał gorszy od wspomnianej trójki, jednak ten typer poprawnie przewidział wynik pojedynku pomiędzy ESP oraz Dekpol S.A., które to druga drużyna wygrała 9:2. Zwycięzca tego tygodnia uzbierał 24 punkty i o dwa wyprzedził „Szulo”, a o kolejne dwa gracza o nicku „adel”. Wielki ścisk nastał tuż za podium, a aż pięciu zawodników uzyskało 15 punktów. Gorszą rundę z kolei zaliczyli m.in. „Maciuch” oraz „SzymS13”, którzy stracili do czołówki kilka „oczek”. Pierwszych pięciu typerów w klasyfikacji generalnej dzieli teraz pięć punktów. Stawce przewodzi „Szulo”, którego średnia na spotkanie wynosi 3.20 punktu. Za jego plecami znajdują się „Szopa600’ oraz „grom pl pedro”. W kolejnym tygodniu rywalizacji gracze zmierzą się m.in. z pojedynkami miedzy Foką bez oka i NRF oraz Infoprojekt i Grupą LUX MED.


pozdrawiamy
zespół PL3 R-GOL

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies