Poznaliśmy najlepszego typera

Zakończyliśmy zmagania ligowe, a tym samym zamknęliśmy rozgrywki o miano najlepszego typera sezonu Zima 2018/2019. Mianem tym będzie mógł się poszczycić „adi1317”, który po długim pościgu za „grom pl pedro” na koniec zabawy przegonił go i uplasował się na najwyższym stopniu podium.

 
Zwycięzca zagwarantował sobie tytuł świetnym zakończeniem rozgrywek. W ciągu ostatniego tygodnia laureat nagrody uzbierał na swoim koncie 23 punkty. Wynik ten robi jeszcze większe wrażenie, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że jeden z meczów pomiędzy KLIDO i Leśniewskim się nie odbył, a typerzy nie mogli zdobyć żadnego punktu. Zwycięzca ostatniego tygodnia „uciekł” od „grom pl pedro”, dzięki dwóm bardo dobrym typom. Najpierw w starciu między Maj Projekt i Wolfpack’em odgadł zwycięzcę oraz różnicę bramek, a następnie w pojedynku zamykającym tegosezonową edycję po raz trzeci wytypował dokładny wynik. Oliwa do Ognia wygrała z FC RedTube 4:1, a najlepszy z typerów wzbogacił się o 10 „oczek”. Podczas ostatnich dni „adi1317” zgromadził 23 punkty, a ostatecznie przez cały sezon na jego koncie znalazły się 153 „oczka” Drugi w klasyfikacji generalnej „grom pl pedro” stracił w ciągu ostatniego tygodnia 13 punktów do zwycięzcy, taką samo stratę zaliczając również w klasyfikacji generalnej. „grom pl pedro” znajdował się na pozycji lidera przez większość sezonu, jednak „adi1317” uporczywie go gonił, aż tuż przed końcem zmagań przegonił. Mimo dużej przewagi na początku rozgrywek, nie udało utrzymać się jej do końca rozgrywek. Najniższy stopień podium w tym sezonie przypadnie dla „Maćka”, który stracił do lidera w klasyfikacji generalnej 25 punktów.


Zwycięzcy, który do odebrania ma teraz talon do sklepu piłkarskiego R-GOL oraz pamiątkowy puchar serdecznie gratulujemy. A wszystkich fanów naszej ligi już teraz zapraszamy do wspólnej zabawy podczas sezonu wiosennego.

pozdrawiamy
zespół PL3 R-GOL

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies