Pierwszy z Typerów przekracza granicę 100 punktów

Najlepszym w tym tygodniu zmagań w zabawie PL3 BET okazał się „adi1317”, który coraz mocniej zbliża się do liderującego w klasyfikacji generalnej „grom pl pedro”. Ten jako pierwszy wśród naszych graczy przekroczył barierę 100 punktów.

 

  

Zwycięzca tego tygodnia zmagań znakomicie rozpoczął typowanie w tek kolejce. W starciu pomiędzy Wolfpack oraz KLIDO trafił w „dziesiątkę” typując zwycięstwo tych pierwszych 7:4.  Zaliczkę tę „adi1317” utrzymał do końca tygodnia, co pozwoliło mu wygrać tę rundę rozgrywek. Za jego plecami uplasowali się ex aequo „Maciek” oraz „grom pl pedro”, którzy zdobyli po 11 punktów. Ten pierwszy poprawnie wskazał różnicę bramek i zwycięzcę starcia między Hanzą Lider Gdańsk oraz Mitsubishi Electric. Przez resztę tygodnia jednak w każdym ze spotkań zdobywał tylko po jednym punkcie, przez co nie nadrobił żadnych sum do lidera klasyfikacji generalnej.  Ten, jako pierwszy przekroczył granicę 100 punktów i obecnie ma ich na koncie 104. Za plecami czuje już jednak oddech „adi1317”, który do prowadzącego zbliżył się na 12 punktów. Podium zamyka „Maciek”, który do lidera traci niezmiennie 20 „oczek”. Przed nami jeszcze kilka tygodni zabawy, więc zawodnicy ci mogą jeszcze spokojnie myśleć o pokrzyżowaniu planu lidera.

 


Kolejna runda rozgrywek za nami, jednak my zapraszamy nowych graczy do udziału w zabawie i zapoznanie się z tą rywalizacją przed rozpoczynającym się już w marcu sezonem Wiosna 2019. Na najlepszego z Typerów czeka pamiątkowy puchar oraz talon wartości 100 złotych do wykorzystania w sklepie R-GOL.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies