Spokojny piątek

Na zakończenie drugiego tygodnia zmagań w 2019 roku zobaczymy tylko dwa starcia. Ostatnie spotkanie w grupie „B” rozegrają broniący tytułu zawodnicy Team Currenda, podejmujący tego wieczoru NovatisPlus. Zaraz po nich zobaczymy podsumowujący rywalizację w grupie „A” pojedynek GCE kontra KLIDO.

 


Mecz numer 1

 

NovatisPlus– Team Currenda     GRUPA „B”, Ergo Arena, godzina 20:20

 

W dotychczasowych spotkaniach gracze Team Currenda nadal, tak samo jak przed rokiem imponują formą. Niebagatelny bilans bramek, wynoszący +30, i tylko sześć bramek straconych wprawiają kibiców tej drużyny w bardzo dobry nastrój przed dzisiejszym starciem. Team Currenda słynący przede wszystkim z ofensywnej gry, podczas obecnej edycji imponuje również formą w obronie. Gracze Marcina Pazdrąga, któremu życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu na boisko, stracili w trzech z czterech meczów tylko po jednej bramce. Wymuszona w ostatnim meczu zmiana etatowego bramkarza- Kamila Bielickiego na Mateusza Pietkiewicza nie zmieniła takiego stanu rzeczy. Ten również dał się pokonać tylko raz, a jego ekipa wygrała starcie z Wolfpackiem o miano najlepszej drużyny grupy „B”. Dziś obrońcy tytułu podejmą graczy z Ukrainy, którzy rok temu przebojem wdarli się do naszych rozgrywek, stając na najniższym stopniu podium drugiej ligi. Obecny sezon jest jednak gorszy w ich wykonaniu. Pomarańczowi tylko raz cieszyli się ze zwycięstwa, 13 grudnia pokonali ESP 10:2. Wszystko wskazuje jednak na to, że NovatisPlus zagra ponownie w drugiej lidze, by tak się nie stało musieliby przegrać dzisiejsze starcie aż osiemnastoma bramkami. Jak wiadomo w piłce wszystko jest możliwe, dlatego póki jest ona w grze nie możemy przypisywać zbyt wcześnie ekip do poszczególnych lig.

Nasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 2

 

GCE – KLIDO     GRUPA „A”, Ergo Arena, godzina 20:55

 

Obie ekipy w 2019 roku rozegrały po jednym meczu. W obu przypadkach ich rywalami byli zawodnicy Stegny Forest. Zieloni ulegli środowego wieczoru podopiecznym Michała Bryły aż 4 do 16, z kolei ekipa dowodzona przez Kamila Debkowskiego podzieliła się za to punktami ze Stegną Forest, a mecz ten został rozegrany drugiego stycznia. Zawodnicy KLIDO mieli zatem dużo większą przerwę od rozgrywek halowych, a co za tym idzie mogą czuć większą chęć gry. Biało-Niebiescy jeśli pokonają niżej notowanego rywala, tak samo jak przed rokiem zajmą miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej. Gracze Kamila Debkowskiego nie zwojowali wtedy najmocniejszej ligi, przegrywając wszystkie spotkania. Jednak jak stwierdził ich kapitan, te mecze nauczyły ich więcej niż jakiekolwiek zwycięstwa. Znając podejście do każdego meczu graczy zajmujących obecnie trzecie miejsce w tabeli, nie będą odpuszczać dzisiejszego meczu, by ponownie sprawdzić się wśród najlepszych.

 

Nasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)pozdrawiamy

zespół PL3 R-GOL


Komentarze 

 
+1 #1 GCE może być w 2 lidzeanonim 2019-01-11 09:23
Piszecie:
"Niezależnie od wyniku dzisiejszego starcia gracze pod przywództwem Grzegorza Szymczewskiego rywalizować będą w trzeciej lidze, gdzie rozpoczną rywalizację z kompletem punktów."

Nie do końca, jak GCE wygra to będzie miało 6 pkt i zagra w 2 lidze ze zwycięstwem.
Cytować
 
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies