Terminarz - informacja

W związku z kończącą się pierwszą fazą rozgrywek, pragniemy poinformować o terminarzu związanym z drugim etapem rozgrywek.

Do najbliższego piątku czyli do dnia 11.01.2018 zmagania zakończą się w czterech z pięciu grup. Na dzień dzisiejszy znamy przyporządkowanie do poszczególnych lig tylko w grupie "C". W pozostałych rywalizacja jest na tyle ciekawa i emocjonująca, że nie sposób jeszcze przewidzieć kto będzie grał w jakiej lidze podczas drugiej fazy rozgrywek. Bardzo ciekawie wygląda sytuacja w grupie "D", gdzie pozostały tylko dwa mecze i one rozstrzygną o tym, kto będzie grał na jakim szczeblu. W związku z tym zmuszeni jesteśmy oczekiwać na rozstrzygnięcia w poszczególnych grupach, aby móc przystąpić do prac nad terminarzem dotyczącym przyszłego tygodnia. Informujemy zatem, że grafik na przyszły tydzień pojawi się najpóźniej w piątek wieczorem, kiedy to cztery grupy zakończą zmagania.

z poważaniem
zespół PL3


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies