Terminarz - przypomnienie

W związku z nielicznymi, ale jednak prośbami o zmiany w terminarzu pragniemy przypomnieć kilka kwestii związanych z układaniem przez nas grafiku dla wszystkich uczestników Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL.


Terminarz na każdy kolejny tydzień umieszczany jest przez nas na stronie w każdą środę. Do wtorku kapitanowie zespołów mogą nam zgłaszać swoje uwagi, które będziemy się starali uwzględniać. Oczywiście nie zawsze się to uda, ale zdecydowanie lepiej jest wiedzieć, kiedy dany zespół woli grać. Po opublikowaniu grafiku, prośby o zmiany terminów przyjmowane są do piątku (nie dotyczy spotkań poniedziałkowych, których zmiany przeprowadzamy do czwartku). Od soboty grafik na kolejny tydzień jest zatwierdzony.

Prosimy pamiętać, że płynność rozgrywek stanowi ważny element ich przeprowadzenia i większość drużyn właśnie tego od nas oczekuje.

 

z poważaniem

zespół PL3


Komentarze 

 
0 #1 SparingKrzysztof 2018-04-03 21:59
Drużyna Victus Apartamenty szuka sparing partnera na najbliższa niedziele, 20:30 boisko ogniwa. Chętni SMS 693865889.
Cytować
 
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies