Informacja organizacyjna

W związku ze złymi warunkami atmosferycznymi, które mamy okazję zaobserwować w dniu dzisiejszym, pragniemy przedstawić co następuje.

Opady śniegu trwające od kilkunastu godzin spowodowały, że stan boisk, na których dzisiaj powinny odbyć się spotkania ligowe jest mocno nieodpowiedni. Po konsultacji z zarządcami obiektów (boisko można zacząć odśnieżać dopiero, kiedy opady śniegu ustaną i potrzeba na to ok 6 godzin) postanowiliśmy odwołać wszystkie zaplanowane na dzisiaj mecze, które zostaną rozegrane w późniejszym terminie. Za powstałe niedogodności przepraszamy, ale ta decyzja w obecnej sytuacji wydaje się być jedyną słuszną opcją dbając przede wszystkim o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich zawodników.

pozdrawiamy
zespół PL3

Komentarze 

 
+8 #3 ODP: Informacja organizacyjnaZespół PL3 2018-03-29 15:23
Decyzja podyktowana jest wieloma względami. Przede wszystkim chodzi o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich zawodników. Po drugie nie dostaliśmy gwarancji od zarządców obiektów, że zdążą na czas z odśnieżeniem płyt, ponieważ do godziny 15.30 cały czas sypał śnieg, a my nie mogliśmy czekać z wydaniem ostatecznego werdyktu do samego końca i trzymać graczy w niepewności. Po trzecie zdecydowana większość kapitanów drużyn, które dzisiaj miały zagrać, była za odwołaniem spotkań. To wszystko złożyło się na naszą decyzję.
Cytować
 
 
+12 #2 w czynie społecznymspec 2018-03-29 14:38
to weź łopatę i pomóż odśnieżać
Cytować
 
 
-12 #1 Już nie padaDawid 2018-03-29 14:32
Przecież już nie pada a do meczów jeszcze sporo czasu.
Cytować
 
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies