SQRdot Cafe

SQRdot Cafe to 70 m2 sportowej przestrzeni gastronomicznej. Lokal położony jest w samym centrum Sopotu a dokładnie na parterze w jakże znanym "Krzywym Domku " wyposażony jest w rzutnik oraz duży telewizor co pozwala na puszczanie dwóch wydarzeń sportowych jednocześnie i podwójna dawkę emocji.

Każdy kto interesuje się sportem znajdzie coś dla siebie. Odnajdą się tu fajni piłki nożnej, ręcznej jak i fani boksu, skoków narciarskich i innych dziedzin. Do tego wszystkiego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i oferujemy cały bar wyselekcjonowanych alkoholi zaczynając od dobrego piwa, a kończąc na wytrawnych drinkach. W naszym MENU znajdziecie również coś na ząb. Przekąski, dania zimne i ciepłe urozmaicą każdemu kibicowi oglądanie transmisji. Koniec z szukaniem kanałów i oglądaniem wydarzeń w domu! Przyjdź do nas i kibicuj razem z nami! - zespół SQRdot Cafe.

Na hasło Pl3 dla każdego 10% rabatu , widzimy się przy barze!!!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies