Aktualności

Niespodziewany remis BoomBitu

Koniec szóstego tygodnia okazał się przełomowy dla BoomBitu, który sprawił niespodziankę, urywając punkt Soprano Team. Mistrzowską formę wciąż prezentuje Ego Club Sopot, choć początkowo przegrywał z Vetrex-em 0:2, a kolejną wygraną upolowali niepokonani Wolni Strzelcy. Udany debiut pod nowym szyldem zaliczył za to Baukrane Gdańsk, a Maj Projekt odegrał się Gangowi Lambady za pucharowe porażki.

Czy Gazprom nawiąże do historycznej wygranej?

Wieczorem zakończy się szósty tydzień rozgrywek. Zanim jednak to nastąpi, o premierową Wiosną 2018 wygraną zawalczą Gang Lambady, Młodzi Bajeczni Techniczni oraz BoomBit. Pod nowym szyldem zadebiutuje Baukrane Gdańsk, zaś na boisku Politechniki Gdańskiej po raz pierwszy zagra EY. W akcji zaprezentuje się też Alexander Mann Solutions, który nigdy nie zremisował, a Gazprom Gdańsk zmierzy się z Tutti Frutti/terapia-mowy.pl, kosztem którego kilka sezonów temu odniósł historyczne zwycięstwo.

KS Czubki znów na "5"

Dziś kilka zespołów celowało w pierwsze w sezonie zwycięstwo, ale żaden z nich celu nie osiągnął. Ponadto, środowy wieczór upłynął pod znakiem remisów, gdyż aż sześć spotkań zakończyło się takim właśnie rozstrzygnięciem. Kompletem wygranych nadal pochwalić się mogą jednak State Street Bank i FC Bez Nazwy, zaś KS Czubki znów spisał się na „5”, gdyż po raz kolejny pięć zdobytych bramek dało mu pełną pulę.

Kto zaskoczy w środę?

Początek obecnego tygodnia to pasmo nieoczekiwanych rozwiązań, a dzięki wielu zaskakującym rozstrzygnięciom znacząco wzrosła liczba drużyn, mających na koncie przynajmniej jedną wygraną. Wciąż są jednak ekipy, które zwycięstwa wyczekują. Dziś w akcji ujrzymy sześć z nich, a będą to White, Deportivo la Orunia, Vectra S.A., Studio S7, Hotel Orle oraz Grupa LUX MED. Czy któryś z tych zespołów pójdzie ścieżką wytyczoną w poniedziałek przez poprzedników i stanie się w środę sprawcą głośnej niespodzianki?

Larsson First nadal niepokonany na zapleczu

Poniedziałek to pasmo niespodzianek, z kolei wtorek to przełomowe występy dwóch zespołów. Jako ostatni w I lidze zapunktował Gang Lambady, z kolei dwa poziomy niżej po serii niepowodzeń podniosła się Lufthansa Systems Poland. W pojedynku Mistrzów Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL zdecydowanie lepszy był Ego Club Sopot, a na zapleczu jedyną niepokonaną drużyną wciąż pozostaje Larsson First.

Kto doczeka się przełamania?

Dzisiaj odbędzie się osiem spotkań, a niemal w każdym z nich jedna z drużyn walczyć będzie o przełamanie i premierowe w sezonie zwycięstwo. W elicie będzie to Gang Lambady, na zapleczu NovatisPlus i Duramex Dominatorzy, a niżej Lufthansa Systems Poland, FC Concretes oraz Młodzi Bajeczni Techniczni. Która z tych ekip szansę wykorzysta?

Kolejka pełna niespodzianek

Poniedziałkowy wieczór zapewnił ogromne emocje, a wraz z emocjami dostarczył również wiele niespodzianek... Vetrex wygrał z Cuarto Invest, AST Wrzeszcz z Teamem Currenda, zaś InPost Wyspiarze z Filtrami Liqui Moly Gdańsk. KS Gdańsk okazał się lepszy od niepokonanego dotąd Soprano Team, zaś ESSAV z kręgu niezwyciężonych wykluczył Orły Północy BZ WBK. NRF w swojej historii na AWFiS jeszcze nie przegrał, za to Decathlon Przymorze udowodnił, że też triumfować może i po raz pierwszy zgarnął punkty.

Decyzje dyscyplinarne z dnia 16.04.2018

W dniu 16.04.2018 Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL podjął następujące decyzje:

Osiem zespołów walczy o pierwsze punkty

Po pięciu tygodniach rozgrywek na placu boju mamy 12 niepokonanych drużyn, a dziewięć z nich posiada na koncie komplet zwycięstw. 18 zespołów nie ma natomiast w dorobku wygranej, a 13 z nich nie posiada punktów w ogóle. Jak zmienią się te statystki po dzisiejszych meczach? Tego wieczoru sporo ekip walczyć będzie o przełamanie, a wśród nich grający w elicie Maj Projekt, Vetrex i AST Wrzeszcz oraz występujący na niższych szczeblach White, Vectra S.A., Decathlon Przymorze, BoomBit oraz Multikino.

Już tylko "9" z kompletem

W czwartek po raz pierwszy w sezonie wskutek remisów punkty stracili Larsson First i MaximusGdańsk.pl, a z powodu porażek krąg niezwyciężonych opuścili CNT-Centrum Napraw Technicznych oraz Illuminati. Kompletem punktów wciąż dysponuje dziewięć zespołów, a dwa z nich: JTI Polska Sp. z o.o. i Soprano Team potwierdziły dziś wysoką dyspozycję. Z kolei Alternatywa ALL4SEO świętowała długo wyczekiwaną wygraną w rozgrywkach trzecioligowców.

Strona 1 z 247

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies