Aktualności

Ostatni akt jesieni

W 80 dni dookoła boisk Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL… Tyle trwała podróż przez sezon jesienny, który właśnie dobiega końca. Ponad 700 meczów, niezliczona ilość emocji i teraz już tylko pojedyncze znaki zapytania. Wieczorem przekonamy się, jak ostatecznie kształtować będzie się kolejność na podium III ligi grupy „B” i kto z sąsiedniej grupy nie obroni się przed spadkiem. A na czwartym poziomie szykują się spotkania zespołów sklasyfikowanych bardzo blisko siebie.

Debiutant z awansem!

Debiutujący w rozgrywkach na trawie DAC.digital wywalczył awans na zaplecze elity, gdzie w kolejnym sezonie spotka się z Autos Gumisiami, które w meczu barażowym przegrały z Leśniewskim. Wśród pierwszoligowców utrzymanie zapewniła sobie Akademia Gepetto, z kolei na trzeci poziom wróci Baccate. Zwieńczeniem sezonu w Ekstralidze był pojedynek gigantów wygrany przez Team Currenda.

Kto utrzyma się na zapleczu? A kto zagra w elicie?

Dzisiaj decydujący pojedynek o utrzymanie na zapleczu elity stoczą Akademia Gepetto i Ambit Pokrycia Dachowe, z kolei w IV lidze grupie „B” bezpośrednio o awans na trzeci poziom konkurować będą MaximusGdańsk.pl oraz FC Concretes. Starcie gigantów zwieńczy rozgrywki na najwyższym szczeblu, a o miejsce w elicie w barażu powalczą Leśniewski i Autos Gumisie.

Admetal wraca do I ligi

We wtorek padło pięć remisów, a współautorem jednego z nich był SII Gdańsk, cieszący się z rekordu punktowego. Zwycięstwa w grupie Biali nie są jednak pewni, z kolei w sąsiedniej grupie pierwsze miejsce zapewnił sobie Pomorski Urząd Wojewódzki. Na zaplecze elity wraca Admetal, a grono drugoligowców opuszcza FC RedTube. Utrzymanie na trzecim szczeblu zapewnił sobie wyjątkowo skuteczny Animator, więc z tą klasą rozgrywek żegna się CCIG Group.

Awans stawką meczu KB DORACO - Admetal

Wiele kluczowych rozstrzygnięć bieżącej odsłony rozgrywek już padło, ale wciąż pozostają pewne znaki zapytania. Dziś dowiemy się, kto z dwójki: Korporacja Budowlana DORACO i Admetal awansuje na zaplecze elity. Poznamy też Mistrza III ligi grupy „A” i przekonamy się, czy ten tytuł w grupie „B” zagwarantuje sobie SII Gdańsk.

Dwie drużyny z rekordem punktowym

Leśniewski wykorzystał szansę i dzięki poniedziałkowej wygranej w środowym barażu zmierzy się z Autos Gumisiami, które podobnie jak Freestyle Team wypracowały rekord punktowy. Pierwsze w historii zwycięstwo nad Ego Sopot odniosła Lambada Just Join IT, a miłym akcentem i przełomowym triumfem sezon zamknęła Wirtualna Polska Media. Sportowe Świry Gdańsk zapewniły sobie utrzymanie, a przed spadkiem nie obronił się Jurkom Chwaszczyno. W grze o awans na zaplecze elity wciąż pozostają trzy ekipy z II ligi grupy „B”.

Realizacja voucherów tylko do końca roku!

W związku z otrzymaną informacją od naszego Sponsora Tytularnego pragniemy przekazać, że do końca roku trzeba zrealizować vouchery za sezon Wiosna 2020!

Leśniewski zagra o baraż

Ostatni tydzień edycji jesiennej rozpocznie się o godzinie 19 na boisku AWFiS od spotkania z udziałem Freestyle Team oraz Składu Węgla i Papy. Na stadionie Ogniwa o możliwość wzięcia udziału w meczu barażowym zagra Leśniewski, a na tym samym obiekcie przyjrzymy się konfrontacji medalistów poprzedniej kampanii, czyli Ego Sopot i Lambady Just Join IT. Kolejny piłkarski maraton rozpocznie Hair-Shop SamSon Sopot, a swój debiutancki sezon zakończy Blok Ekipa.

Decyzje dyscyplinarne z dnia 29.11.2020

W dniu 28.11.2020 Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL podjął następujące decyzje:

7 bramek dało wygraną

Poniżej prezentujemy szczęśliwców, którzy otrzymają bon na pizzę do "Jeta co chceta", który jest Sponsorem nagród dla "Najlepszego Strzelca Tygodnia" oraz "Drużyny Tygodnia"

Strona 1 z 350

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies