Aktualności

Pyszna pizza rozdana

Poniżej przedstawiamy tych, którzy wygrali zdobyli nagrody za Bramkę oraz Paradę 9-ego Tygodnia w sezonie Jesień 2018. Szczęśliwcy otrzymają talon na pizzę do wykorzystania w lokalu "Oliwa do Ognia" oraz piłkarskie getry!

Dziś poznany kolejne kluczowe rozstrzygnięcia?

Wiele spotkań i jeszcze więcej celów przyświecających poszczególnym zespołom – taka będzie środa na trójmiejskich obiektach. Jihad spróbuje zapewnić sobie awans na najwyższy poziom, z kolei nadzieje na utrzymanie postara się podtrzymać grający na trzecim szczeblu Pub Polskie Kino. Dekpol S.A. będzie chciał przeskoczyć barierę 100 ogółem zdobytych w historii punktów, natomiast KLIDO oraz Skład Węgla i Papy obchodzić będą wyjątkowe jubileusze, które najchętniej uczciliby zwycięstwem.

Udany finisz KS Czubki

Wtorek to niemal tradycyjnie tylko osiem spotkań, ale i tak wiele się wydarzyło. Nowy rekord punktowy padł łupem Styrty Wrzeszcz FC, która jako jedyna może ukończyć Jesień 2018 z kompletem zwycięstw. Taką szansę stracił zaś Cafe Ferber, zaznając pierwszej w sezonie porażki, więc grono niepokonanych skurczyło się do sześciu drużyn. ZUSwave pobił wcześniejszy rekord strzelecki, a KS Czubki w ostatniej kolejce odniósł wygraną i nadal może awansować do elity.

Dla kogo stadion Ogniwa ponownie okaże się szczęśliwy?

Na zapleczu sezon zakończy KS Czubki, zaś poziom niżej Płotex Meble postara się przekroczyć granicę 100 zdobytych w historii punktów. Na czwartym szczeblu natomiast pojedynek o 10. ogółem zwycięstwo stoczą Infoprojekt oraz EY, z kolei Styrta Wrzeszcz FC grać będzie o nowy rekord punktowy. W akcji zaprezentują się też Cafe Ferber i Metsä, którzy dotąd w Sopocie nie przegrali. Kto zatem po raz pierwszy opuści stadion Ogniwa pokonany?

Rekord Jeppesen, awans Duramex Dominatorów

Przed spadkiem z zaplecza nie uchronił się Nelton, który w kolejnym sezonie na pewno nie trafi na Duramex Dominatorów, mających gwarancję powrotu na drugi poziom. Zwycięstwem jubileuszowy 200. w historii mecz uczcił Ego Club Sopot, za to Techno Service i Hotelik Bach wygrali ważne spotkania w dole stawki. Rekord punktowy świętował Jeppesen, z kolei w finale PL3 CUP zagra Leśniewski, natomiast do półfinału rozgrywek pucharowych awansowały Filtry Liqui Moly Gdańsk.

Interesująco w czołówce i równie ciekawie w dole tabeli

Kolejne drużyny pojawią się na mecie Jesieni 2018, a wśród nich między innymi Duramex Dominatorzy, którzy chcą zagwarantować sobie awans. Na podium najwyższego poziomu zmierzą się Team Currenda i Ego Club Sopot, dwa szczeble niżej w czołówce grupy „C” spotkają się Foka bez oka i FC Bombardierzy, zaś na zapleczu pojedynki w dole stawki stoczą Oliwa Do Ognia i Techno Service oraz Hotelik Bach i Thomson Reuters. Na boisku pojawi się też Nelton, w przypadku którego brak wygranej poskutkuje spadkiem. Dodatkowo, śledzić będziemy też dalszy ciąg zmagań w PL3 CUP.

Infoprojekt oraz ProStore Team z rekordami

Środa tradycyjnie dostarczyła solidnej dawki piłkarskich emocji. W PL3 CUP przekonujące zwycięstwo odniosły Filtry Liqui Moly Gdańsk, ESSAV zaś triumfował minimalnie, a do kolejnej fazy przeszedł również debiutujący na tej płaszczyźnie Leśniewski. W lidze rekordy punktowe ustanowili występujący obecnie na czwartym szczeblu Infoprojekt i ProStore Team, natomiast grający na najwyższym poziomie Gang Lambady oraz Radio Gdańsk doczekali się przełamania.

Pucharowe debiuty

Dzisiaj odbędą się kolejne trzy mecze w PL3 CUP. W rozgrywkach pucharowych ujrzymy między innymi debiutujących na tym polu Leśniewskiego i Zmarnowane Talenty, którzy stoczą bezpośredni pojedynek, a także Młodych Bajecznych Technicznych, którzy również na tej płaszczyźnie wystąpią po raz pierwszy. Sezon jesienny zakończy RKS CHUWDU, zaś o nowe rekordy punktowe w IV lidze grupie „A” powalczą Infoprojekt, Jeppesen oraz ProStore Team.

Cafe Ferber i Styrta Wrzeszcz FC w III lidze

Dzisiaj poznaliśmy pierwszych beniaminków trzeciego szczebla, jakimi zostali Cafe Ferber i Styrta Wrzeszcz FC, która awansem uczciła jubileuszowy 100. w historii występ, dodatkowo odnotowując rekord zdobytych w jednym sezonie bramek. Rekord strzelecki ustanowił MOVINN, rekord punktowy padł łupem Alexander Mann Solutions i EKO-PIL Reaktywacja, zaś Grupa LUX MED zakończyła już zmagania. Wielką niespodziankę sprawił Illuminati, a FC RedTube został liderem swojej grupy.

Kto wywalczy awans już dziś?

Koniec sezonu coraz bliżej, więc stopniowo rozjaśniać będzie się sytuacja w poszczególnych ligach... Awans na zaplecze elity już dziś zagwarantować mogą sobie Duramex Dominatorzy, z kolei przepustki na trzeci poziom tego wieczoru zgarnąć mogą rozgrywająca 100. w historii mecz Styrta Wrzeszcz FC oraz Cafe Ferber. Jubileuszowy 200. występ odnotuje ESP, o nowe rekordy punktowe powalczą EKO-PIL Reaktywacja i Alexander Mann Solutions, zaś Grupa LUX MED jako pierwsza Jesienią 2018 zakończy zmagania.

Strona 1 z 266

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies