Aktualności

Demko po raz pierwszy

Poniżej przedstawiamy tych, którzy wygrali zdobyli nagrody za Bramkę oraz Paradę 5-ego Tygodnia w sezonie Zima 2018/2019. Szczęśliwcy otrzymają talon na pizzę do wykorzystania w lokalu "Oliwa do Ognia" oraz piłkarskie getry!

Środa pod znakiem drugiej ligi

W trzech dzisiejszych meczach na parkiet wybiegną ekipy z drugiej ligi. Korporacja Budowlana DORACO wystąpi aż dwukrotnie. Ich rywalami będą MG’s Barber Shop oraz Mitsubishi Electric. W jedynym tego wieczoru pojedynku trzeciej ligi niepokonana spróbuje pozostać Lufthansa Systems Poland mierząca się z Okręgową Izbą Radców Prawnych Gdańsk.

Orły latają wysoko

Minimalne zwycięstwo nad Oliwą do Ognia pozwoliło graczom Orłów Północy Santander Bank zająć pozycję lidera trzeciej ligi. Pierwsze zwycięstwo na najwyższym szczeblu odnotowali zawodnicy Gangu Lambady. Wciąż na przełamanie poczekać musi zespół NRF, który tym razem uległ GCE.

Kto liderem trzeciej ligi?

Ergo Arena ugości dziś zawodników wszystkich trzech lig. Wieczór rozpoczną ekipy z najniższego, a zakończą z najwyższego poziomu. O pierwsze punkty na środkowym szczeblu powalczą gracze Alexander Mann Solutions. Oliwa do Ognia stoczy za to bój o fotel lidera trzeciej ligi z Orłami Północy Santander Bank.

KS Czubki na szczycie

Zawodnicy KS Czubki osiągają piłkarski szczyt, bo tak można określić zwycięstwo nad Filtrami Liqui Moly Gdańsk. Sześć punktów do swojego dorobku dopisało Ego Club Sopot. A w jedynym starciu na poziomie trzeciej ligi State Street Bank okazał się minimalnie lepszy od Avides Sharks.

Rozdwojone Ego

Początek tygodnia należeć będzie do pierwszoligowców. To oni wystąpią w trzech spotkaniach. Na dodatek graczy Ego Club Sopot zobaczymy w akcji aż dwukrotnie. Wieczór rozpocznie jednak starcie w trzeciej lidze pomiędzy Avides Sharks i State Street Bank.

"grom pl pedro" powiększa przewagę

Piąty tydzień naszej zabawy należał do lidera klasyfikacji generalnej. „Grom pl pedro” poradził sobie najlepiej typując ostatnie 5 meczów. Uzbierał przy tym 15 punktów, dzięki czemu powiększył przewagę nad resztą stawki. Na drugim miejscu finiszowało wspólnie aż trzech graczy.

NRF wciąż bez zwycięstwa

Zawodnicy NRF po raz kolejny opuścili parkiet Ergo Areny jako pokonani. Tym razem ulegli FC RedTube 5:1. W gronie drugoligowców po trzy punkty sięgnęli gracze Stegny Forest oraz obrońcy tytuły JTI Polska Sp. z o.o., którzy pokonali minimalnie Mitsubishi Electric.

Piątek bez najlepszych

Spotkania, które odbędą się wieczorową porą zakończą trzeci tydzień rozgrywek w nowym roku. W akcji nie zobaczymy dziś przedstawicieli najwyższej ligi. W dwóch spotkaniach oglądać będziemy za to rywalizację w drugiej lidze. Wieczór rozpoczną ekipy z trzeciego szczebla, mianowicie FC RedTube i NRF.


Nadal niepokonani

Trzy z czterech dzisiejszych spotkań zakończyły się różnicą czterech bramek. Wyjątkiem od reguły zostało starcie pomiędzy Orłami Północy Santander Bank i ESP, sfinalizowane wygraną tych pierwszych 3:1. Wciąż niepokonani pozostają zawodnicy Maj Projekt i Team Currenda, którzy w następnym starciu zmierzą się ze sobą.

 

Strona 1 z 275

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies