Aktualności

Beniaminek rusza na mistrza

Beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej – Pizzeria „Jeta co chceta” podejmie dziś mistrza naszych rozgrywek – Ego Sopot. Faworytem tego spotkania będą zawodnicy z Sopotu, jednak podopieczni Patryka Króla również nie ukrywają swoich aspiracji. Ciekawie powinno być także poziom niżej, gdzie odmienione Filtry Mannol Gdańsk podejmą Jihad. Po premierowe punkty w jesiennej kampanii ruszą z kolei gracze FC RedTube, Lech i Ja 87, Galacticos Gdańsk oraz Elektryków Zeus.

Korporacja Budowlana DORACO postawiła się Apartamentom

Korporacja Budowlana DORACO przegrywała już 0:2 z Victus Apartamenty Sopot, lecz ostatecznie zdołała odwrócić losy meczu i pokonała konkurentów 6:3. W najwyższej klasie rozgrywkowej po komplet punktów sięgnęli medaliści wiosennych zmagań – Team Currenda oraz Lambada Just Join IT. Premierowe punkty na zapleczu elity zdobył z kolei Płotex Meble, który w starciu beniaminków tego szczebla pokonał Gdańskie Centrum Edukacji. Po spadku z elity znakomicie zaprezentował się natomiast AST Wolkus Wrzeszcz, który ograł Decathlon Kartuska.

Medaliści wkraczają do gry

Srebrni oraz brązowi medaliści wiosennych zmagań w najwyższej klasie rozgrywkowej – Team Currenda oraz Lambada Just Join IT rozpoczną dziś rywalizację w kampanii jesiennej. Ich przeciwnikami będą odpowiednio Styrta Wrzeszcz FC oraz Leśniewski. Po raz pierwszy w bieżącej edycji na murawę wyjdą również zawodnicy Sportowych Świrów Gdańsk, Młodych Bajecznych Technicznych, czy DCT Gdańsk.

Pierwsze nagrody przyznane

Poniżej prezentujemy szczęśliwców, którzy otrzymają bon na pizzę do "Jeta co chceta", który jest Sponsorem nagród dla "Najlepszego Strzelca Tygodnia" oraz "Drużyny Tygodnia"

Startuje PL3-BET

Wszystkich sympatyków bukmacherskiej zabawy PL3-BET informujemy, że właśnie udostępniliśmy mecze Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL w sezonie Jesień 2020, które można już obstawiać.

Styrta musi poczekać

W meczu debiutantów Ekstraligi Styrta Wrzeszcz FC musiała uznać wyższość Pizzerii „Jeta co chceta”. Podopieczni Łukasza Mandryka mimo nieobecności Patryka Krause byli blisko sprawienia niespodzianki, lecz do tej ciut zabrakło. W spotkaniu ekip powracających do rozgrywek PL3 R-GOL MOVINN pokonał Nippon Seiki 4:2. Na tym samym szczeblu, lecz w grupie „A” DNV GL nie dał szans Freestyle Team. Za nami zatem pierwszy tydzień jesiennych rozgrywek, jednak spore grono zespołów jeszcze nie rozpoczęło zmagań.

Beniaminkowie rywalizują w elicie

Po dłuższej przerwie powrócimy dziś na obiekt Politechniki Gdańsk. Hitem wieczornych zmagań będzie starcie w najwyższej klasie rozgrywkowej pomiędzy dwoma beniaminkami – Styrtą Wrzeszcz FC oraz Pizzerią „Jeta co chceta”. Drugi sezon na naszych boiskach rozpoczną zawodnicy Animatora, Wirtualnej Polski Media, Klawo Football oraz Nippon Seiki. Ostatniego dnia pierwszego tygodnia jesiennych rozgrywek rozegramy tylko sześć pojedynków.

Sparta Przymorze inkasuje historyczną wygraną

W środę zobaczyliśmy w akcji spore grono debiutantów. Po premierowe wygrane na naszych boiskach sięgnęli m.in. zawodnicy Sparty Przymorze oraz Blok Ekipy. Większych szans swoim rywalom nie dali także bardziej doświadczeni gracze Składu Węgla i Papy, Decathlonu Kartuska czy Rover Grupo. Po porażce w pierwszej kolejce, tym razem po pełną pulę sięgnął Jihad. Ten nie kryje swoich aspiracji, dlatego druga przegrana nie wchodziła w grę.

Pojedynek gwiazd!

Już dziś będziemy świadkami pojedynku dwóch prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnych zawodników naszej ligi. Naprzeciw Jakuba Wawrzyniaka broniącego barw Lech i Ja 87 stanie bowiem Jarosław Bieniuk, który dopiero co został graczem Rehasport Gdańsk. Pierwsze kroki na naszych boiskach postawią zawodnicy m.in. Staples, Sparty Przymorze, czy Griffins FC. Zaplecze elity zamierzają podbić Ambit Pokrycia Dachowe, które już dziś ruszą do premierowego boju na tym szczeblu.

Nieszczęśliwa trójka

Podczas wtorkowego wieczoru rozegraliśmy tylko cztery spotkania. Dla wszystkich drużyn, które przegrały mecze nieszczęśliwa okazała się liczba trzy. Właśnie tyle bramek zdobyli reprezentanci FT Adrenalin, Admetal, Portu Lotniczego Gdańsk oraz FC RedTube. Z pełnej puli cieszą się z kolei m.in. gracze odmienionego Aplitt. Komplet oczek wpadł także na konto Filtrów Mannol Gdańsk, które po spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej pragną odbudować się szczebel niżej.

Strona 1 z 338

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies