Aktualności

Typerzy ruszyli po nagrody

Kilka dni po tym, jak rozpoczęła się rywalizacja na trójmiejskich boiskach, do boju ruszyli także Typerzy. Za nimi pierwszy etap rozgrywek PL3-BET, a najlepszy podczas rundy startowej był „Erni”, który po drodze do mety zgarnął 22 oczka i nieznacznie wyprzedził drugiego w klasyfikacji „Tolokolo”.

Klątwa AWFiS nadal wisi nad Sportowymi Świrami

Zakończył się drugi tydzień rozgrywek... Do rywalizacji przystąpiły kolejne drużyny, a wśród nich był DCT Gdańsk. Dzięki solidnym wzmocnieniom pokonał Sportowe Świry Gdańsk, które na boisku AWFiS jeszcze nigdy nie wygrały. Udaną inaugurację za sobą mają też MaximusGdańsk.pl i Zmarnowane Talenty, z kolei Dwór Oliwski mimo sporych problemów kadrowych zrehabilitował się za porażkę sprzed paru dni i jednocześnie sprawił niespodziankę, zwyciężając w starciu z Aptekarzami.

Sześć drużyn wznawia rozgrywki

Drugi tydzień wielkimi krokami zmierza ku końcowi, lecz niektóre drużyny dopiero rozpoczynają zmagania... Rozgrywki właśnie dzisiaj wznowią AST Wrzeszcz, aptekagemini.pl, SamSon Sopot, MaximusGdańsk.pl i Zmarnowane Talenty, które zadebiutują pośród trzecioligowców. Inauguracja czeka też DCT Gdańsk, który do sezonu przystąpi wzmocniony i niewątpliwie celować będzie w awans.

Wystrzałowy występ Contact Finance

Środowy wieczór dostarczył sporej dawki wrażeń i... bramek, których padło niemal 140. Z formą wystrzelili gracze Contact Finance, poprawiając swój rekord strzelecki o cztery gole, a świetnie spisał się też ich grupowy rywal Vetrex. InPost Wyspiarze natomiast w pierwszoligowym debiucie wywalczyli punkt, z kolei Dekpol S.A. zanotował historyczny występ na „0” z tyłu.

InPost Wyspiarze ruszą na podbój I ligi

Kolejne ekipy zameldują się dziś na starcie Jesieni 2017, a wśród nich będą weterani rozgrywek: Skład Węgla i Papy oraz Jeppesen, którzy między sobą zawalczą o pierwsze w sezonie punkty. Po trzech latach przerwy na zapleczu elity pojawi się Jurkom Chwaszczyno, z kolei Autos Gumisie zaliczą premierowy w historii oficjalny występ. Na najwyższym szczeblu zadebiutują natomiast InPost Wyspiarze, którzy dzięki solidnym wzmocnieniom mogą pokrzyżować szyki niejednemu utytułowanemu rywalowi.

Pszczółki użądliły Hotelarzy

Wtorkowy wieczór obfitował w wiele wyrównanych widowisk. Zacięty pojedynek stoczyli Młodzi Bajeczni Techniczni i Lotos Kolej, a obronną ręką z tej batalii wyszedł debiutant, odnosząc tym samym historyczne zwycięstwo. Z wygranej w debiucie cieszył się także CrossFit Avanport, z kolei Pszczółki w boju o drugi triumf pokonały Sheraton Sopot i przejęły od konkurenta koszulkę lidera IV ligi grupy „B”.

Czy Młodzi pokażą bajeczną technikę?

We wtorek gościć będziemy na obiektach AWFiS oraz Ogniwa, na których odbędzie się łącznie 14 spotkań. Wśród uczestników rozgrywek debiutanckie występy zaliczą CrossFit Avanport oraz Młodzi Bajeczni Techniczni, których nazwa sugeruje, że możemy oczekiwać po nich futbolowych fajerwerków... Debiuty – i to udane – za sobą mają natomiast Sheraton Sopot i Pszczółki, którzy dziś między sobą powalczą o drugie w historii zwycięstwo. Na gruncie trzecioligowym z kolei po raz pierwszy zagrają Hotelik Bach i Sportowe Świry Gdańsk.

Kandydaci do złota nie zawiedli

Na początku drugiego tygodnia aura dla uczestników rozgrywek nie była równie łaskawa jak przed tygodniem, ale mimo niesprzyjających warunków na brak wrażeń nie można było narzekać... Mistrzowską dyspozycję potwierdził Ego Club Sopot, pewnie pokonując Interplastic, a pełną pulę zgarnął także inny kandydat do złota – Filtry Liqui Moly Gdańsk. W drugoligowym debiucie porażki zaznał natomiast White, zaś z historycznej wygranej radowano się w szeregach AidemMedia.

Typerzy do boju!

Wszystkich sympatyków bukmacherskiej zabawy PL3-BET informujemy, że właśnie udostępniliśmy mecze drugiego tygodnia Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL w sezonie Jesień 2017, które można już obstawiać.

Mistrz wkracza do gry

Startuje drugi tydzień Jesieni 2017, w trakcie którego rozgrywki wznowi wiele drużyn, a kilka odnotuje historyczne występy. Dzisiaj do gry włączy się obrońca tytułu Ego Club Sopot, a oprócz niego sezon zainaugurują inne uznane marki jak Interplastic czy Filtry Liqui Moly Gdańsk. Na zapleczu elity zadebiutuje White, z kolei dwa poziomy niżej Studio S7 rozpocznie przygodę z rywalizacją w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta R-GOL.

Strona 1 z 219

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies