Aktualności

Czas start!

Dopiero zakończyliśmy zmagania na parkiecie Ergo Areny, a już dziś rozpoczniemy rozgrywki w sezonie wiosennym. W pierwszym tygodniu ujrzymy niewielką część drużyn, a mecze rozgrywać będziemy tylko w poniedziałek, wtorek i środę. Na starcie sezonu zobaczymy dwa pojedynki w najwyższej lidze, gdzie zmierzą się Leśniewski z Team Currenda oraz Akademia Gepetto z Decathlonem Kartuska. Jedynym debiutantem, który wybiegnie dziś na boisko będzie zespół Los Blantos, rywalizujący z ROL.KO.

Ruszamy z typowaniem!!!

Wszystkich sympatyków bukmacherskiej zabawy PL3-BET informujemy, że właśnie udostępniliśmy mecze Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL w sezonie Wiosna 2019, które można już obstawiać.

Poznajmy się - Wiosna 2019

Z każdym kolejnym sezonem w naszych rozgrywkach oglądać możemy nowe drużyny, które chcą spróbować swych sił w największej piłkarskiej lidze na Pomorzu. Przed startem zmagań staramy się przybliżyć fanom te zespoły. Takimi drużynami w nadchodzącym sezonie będą m. in. Los Blantos oraz FC Neoretic. Do naszych rozgrywek wracają również ekipy, które występowały w poprzednich edycjach, ale podczas ostatniego, jesiennego sezonu ich nie widzieliśmy. Do tych ekip należą m.in. Jurkom Chwaszczyno czy KS Gałęziste. Poniżej przedstawiamy wszystkie nowe oraz powracające drużyny w szeregi Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL:

Zmiana w regulaminie - Wiosna 2019

Każdy sezon uczy nas czegoś nowego. Nie inaczej było poprzednio, dlatego zgodnie z tradycją wprowadziliśmy zmianę w regulaminie rozgrywek. Zobaczcie jakie modyfikacje zostały wprowadzone.

Sprawy organizacyjne - sezon Wiosna 2019

Już za kilka dni rusza sezon Wiosna 2019 Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL. Zakładamy, że rozgrywki skończą się wraz z końcem czerwca i wtedy też poznamy Mistrza, który będzie miał okazję wyjechać na Mistrzostwa Polski Amatorów. Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji związanych z całym sezonem, pomocnych przede wszystkim nowym ekipom.

Tym razem bez trzecioligowców

Poniżej przedstawiamy tych, którzy wygrali zdobyli nagrody za Bramkę oraz Paradę 12-tego Tygodnia w sezonie Zima 2018/2019. Szczęśliwcy otrzymają talon na pizzę do wykorzystania w lokalu "Oliwa do Ognia" oraz piłkarskie getry!

Poznaliśmy najlepszego typera

Zakończyliśmy zmagania ligowe, a tym samym zamknęliśmy rozgrywki o miano najlepszego typera sezonu Zima 2018/2019. Mianem tym będzie mógł się poszczycić „adi1317”, który po długim pościgu za „grom pl pedro” na koniec zabawy przegonił go i uplasował się na najwyższym stopniu podium.

Zamknęliśmy drzwi do Ergo Areny

Po wielu dniach zmagań w Ergo Arenie, dziś stoczyliśmy ostatnie pojedynki w ramach sezonu Zima 2018/2019. Na finiszu rozgrywek po trzy punkty sięgnęły drużyny Oliwy do Ognia, Techno Service oraz KLIDO, które walkowerem wygrało starcie z Leśniewskim. Punktami za to podzieliły się ekipy Maj Projekt oraz KS Czubki. Wyrównującą bramkę dla drugiej drużyny zdobył na siedem sekund przed końcem Arkadiusz Szwabach.

Zimowe ostatki

Po wielu dniach emocji, walki, niespodzianek, czy rozczarowań dobrniemy dziś do mety zimowego sezonu. Ostatniego dnia na parkiecie obejrzymy głównie I-ligowców, którzy na parkiet wybiegną trzykrotnie. W spotkaniu o podium Maj Projekt podejmie KS Czubki. W innych meczach tej ligi Wolfpack rywalizować będzie z Techno Service, a KLIDO z Leśniewskim. Sezon Zima 2018/2019 zakończy pojedynek pomiędzy Oliwą do Ognia i FC RedTube.

Pierwsza porażka na zakończenie sezonu

Przedostatni dzień rozgrywek zimowych zamknął zmagania w II lidze. W ostatnim meczu tego szczebla MG’s Barber Shop po dobrej końcówce pokonał Mitsubishi Electric. Pierwszej porażki na trzecim poziomie doznały Orły Północy Sanatnder Bank, które musiały uznać wyższość Okręgowej Izby Radców Prawnych Gdańsk. W tej samej lidze GCE pokonało trzema bramkami Lufthansę Systems Poland.

Strona 1 z 282

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies