Trudne zadanie przed KLIDO

Na starcie nowego tygodnia Duramex Dominatorzy oraz Freestyle Team/terapia-mowy.pl między sobą zagrają o przełomową wygraną, która zwycięzcy pozwoliłaby uzyskać przewagę nad dolną częścią stawki. Ciężkie zadanie na tym samym szczeblu czeka natomiast Alexander Mann Solutions, który powalczy z wiceliderem, ale i tak postara się o dobry wynik i poprawienie osiągnięcia z poprzedniego sezonu. Również z dużym wyzwaniem zmierzy się KLIDO, który spróbuje sprostać rozdrażnionym niedawną porażką Filtrom Liqui Moly Gdańsk.

Pierwsza wygrana ESP w tej rundzie

Piątkowy wieczór upłynął pod znakiem okazji do rewanżu, lecz nie wszystkie zespoły tę możliwość wykorzystały. White nie zdołał się odegrać Contact Finance za porażkę z Jesieni 2017 i po meczu walki przegrał 0:4, za to lepiej poszło Alexander Mann Solutions, który odegrał się Freestyle Team/terapia-mowy.pl za niepowodzenie sprzed 367 dni. Nieco dłużej na spotkanie rewanżowe czekać musiał natomiast ESP, ale jego cierpliwość została nagrodzona, gdyż wygrał z Mitsubishi Electric, jednocześnie przełamując się po serii porażek.

Piątkowe okazje do rewanżu

Dzisiaj w każdej z klas rozgrywkowych odbędzie się jeden mecz. W elicie zmierzą się White oraz Contact Finance, którzy poprzednie spotkania wygrali i chcieliby pójść za ciosem, z kolei poziom niżej ESP spróbuje się przełamać i jednocześnie zrewanżować Mitsubishi Electric za porażkę sprzed roku. Okazję do rewanżu za niepowodzenie z Zimy 2016/2017 zyska też występujący na trzecim szczeblu Alexander Mann Solutions, który podejmować będzie Freestyle Team/terapia-mowy.pl.

Przełomowy triumf InPost Wyspiarzy

NRF oraz NovatisPlus stoczyli pojedynek o czwarte z rzędu zwycięstwo, który zakończył się... remisem. Z kolei stawką meczu Gangu Lambady i State Street Banku było przełamanie, a cel osiągnęli obaj przeciwnicy, solidarnie zgarniając po oczku z puli trzech. Remisy nie padły natomiast na pozostałych szczeblach, gdzie Orły Północy BZ WBK poniosły pierwszą w tej rundzie porażkę, zaś InPost Wyspiarze odnieśli premierową w ramach tej części sezonu wygraną.

Kto zwycięży po raz czwarty z rzędu?

Najpierw Gang Lambady i State Street Bank spróbują zastopować pasmo niepowodzeń, a następnie InPost Wyspiarze powalczą o pierwsze w tej fazie zwycięstwo, jednocześnie starając się zrewanżować Hanzie Lider Gdańsk za porażkę z otwartych obiektów. Później pojedynek o czwartą z rzędu wygraną stoczą NRF oraz NovatisPlus, a na koniec dnia niepokonane Orły Północy BZ WBK podejmować będą notujący coraz lepsze wyniki Jurkom Chwaszczyno.

Zmiana lidera też w II lidze!

Wczoraj byliśmy świadkami zmiany lidera w najwyższej klasie rozgrywkowej, z kolei dzisiaj doszło do przetasowań na szczycie drugoligowej tabeli. Żółtą koszulkę przejął bowiem Techno Service, za to poziom niżej na remisie Getafe i GCE najbardziej skorzystało Studio S7, które w myśl zasady „gdzie dwóch się bije...” przeskoczyło na pozycję wicelidera.

Zmiana zapisu regulaminu w trybie pilnym

W związku z wydarzeniami podczas meczu Team Currenda - Filtry Liqui Moly Gdańsk Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL postanowił o zmianie jednego z zapisów regulaminu, według którego toczone są rozgrywki w trybie pilnym i natychmiastowym.

KLIDO gra o przełamanie

Dzisiaj pozycję lidera II ligi zaatakuje Techno Service, zaś na niższym szczeblu trwać będzie rywalizacja o drugie miejsce. W najwyższej klasie rozgrywkowej o przełomową wygraną postara się KLIDO, będący jednym zespołem w swoim gronie, który nie ma jeszcze na koncie punktów.

Nowy lider wyścigu o złoto!

W poniedziałek w Ergo Arenie pojawiło się sześć najlepszych obecnie drużyn I ligi, a wśród nich Filtry Liqui Moly Gdańsk oraz Team Currenda, którzy stoczyli bezpośredni pojedynek. Konfrontacja z ich udziałem zakończyła się sukcesem Teamu Currenda, który przejął dzięki temu koszulkę lidera, mocno zwiększając szanse zgarnięcia głównego trofeum. Na trzecim szczeblu natomiast triumfował POIIB, przy okazji pierwszy raz w historii zachowując czyste konto.

Sezon Wiosna 2018 - newsy

Do rozpoczęcia kolejnego sezonu Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL pozostało coraz mniej czasu. My - wzorem lat ubiegłych - będziemy prezentować Wam wszystko, co dziać się będzie jeszcze przed rozgrywkami. Transfery, wyniki sparingów, info o nowych drużynach - wszystko to będziecie mogli znaleźć tutaj!

Strona 1 z 240

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies