Starcie niepokonanych w III lidze

Poniedziałkowego wieczoru rozegramy aż pięć spotkań, co będzie drugim najbardziej intensywnym dniem w obecnym sezonie rozgrywek. Odbędą się mecze we wszystkich klasach rozgrywkowych, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Bardzo ciekawie zapowiada się starcie niepokonanych w III lidze, ale i w pozostałych meczach na pewno emocji nie zabraknie.

Dla kogo zaproszenie?

Poniżej przedstawiamy tych, którzy wygrali zdobyli nagrody za Bramkę oraz Paradę 5-ego Tygodnia w sezonie Zima 2091/2020. Szczęśliwcy otrzymają talon na pizzę do wykorzystania w lokalu "Oliwa do Ognia" oraz piłkarskie getry!

Jest samotny lider

Drugi w tym roku tydzień ze zmaganiami Typerów przebiegł nam bardzo interesująco. Wyniki ułożyły się najlepiej dla "SzymS13", który w tym tygodniu był najlepszy, a co za tym idzie, został liderem klasyfikacji generalnej.

Niemoc strzelecka Hanzy

Piątek był dniem, w którym każdy miał szansę znaleźć coś dla siebie. Rozegraliśmy bowiem trzy spotkania i każde na innym szczeblu. Najpierw Freestyle Team pewnie pokonał MBT, następnie NRF w ostatnich sekundach wyrwał zwycięstwo nad KLIDO, a na sam koniec w meczu pełnym emocji padła jedna bramka, która dała trzy punkty JTI Polska sp. z o.o.

Informacja organizacyjna

W związku z otrzymaną informacją od zarządców obiektu ERGO Arena, pragniemy poinformować co następuje.

Freestyle Młodych Bajecznych Technicznych

Młodzi Bajeczni Techniczni nie mieli jeszcze okazji cieszyć się ze zdobycia punktów, lecz dziś kolejna okazja do tego. Zieloni staną naprzeciw Freestyle Team. Szczebel wyżej NRF podejmie KLIDO. W najwyższej klasie rozgrywkowej zobaczymy z kolei bój JTI Polska Sp z o.o. z Hanzą Lider Gdańsk, która jeszcze nigdy nie pokonała dzisiejszego przeciwnika, a będzie to jej trzecie podejście.

Filtry mogą dziękować Oliwie

W czwartek zakończyliśmy definitywnie zmagania grupowe. Ostatnim meczem, który rozegraliśmy w ramach pierwszej fazy rywalizacji było spotkanie Oliwy do Ognia z GBC. Wygrali ci pierwsi, którzy tym samym "wprowadzili" Filtry Liqui Moly Gdańsk do najwyższej klasy rozgrywkowej. Po czwartkowym wieczorze znamy już składy wszystkich trzech lig!

Żurawie będą się nadal wznosić?

Męskie Zacięcie Żurawie po dwóch meczach trzeciej ligi mają na swoim  koncie komplet punktów i w spotkaniu z Pomorskim Urzędem Wojewódzkim będą chciały podtrzymać taki stan rzeczy. O przełamanie powalczy GBC-Global Business Consulting, który zmierzy się z Oliwą Do Ognia. Wieczorne rozgrywki zakończy z kolei starcie pomiędzy Drużyną A oraz AidemMedia Friends.

Mecze w cieniu walki o zdrowie

Środowe spotkania już za nami. Rozegraliśmy cztery mecze, a wszystko to działo się w tle walki jednego z naszych uczestników o powrót do zdrowia. Przyjaciel zawodników Restauracyjki Jeta co Chceta, którego pewnie niejeden z Was zna, walczy o powrót do zdrowia! Z tego powodu gracze wspomnianego wyżej zespołu wystąpili w specjalnie przygotowanych na mecz koszulkach z napisem "Krygi jesteśmy z Tobą! Walcz"!

"Lufa" namierza pierwsze punkty

Lufthansa Systems Poland znajduje się w gronie trzech drużyn, które dotychczas nie punktowały. Granatowi spróbują przełamać się w meczu z Balticonem. W ostatnim spotkaniu grupy „E” zmierzą się Hotel Orle oraz KLIDO. Środowy wieczór zapowiada się niezwykle interesująco dla fanów rozgrywek na najwyższym szczeblu! W grze zobaczymy reprezentantów Leśniewskiego, DAC.digital, Gazpromu Gdańsk oraz Restauracyjki „Jeta co chceta”.

Strona 1 z 316

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies