Pojedynek beniaminków na zapleczu

Wieczorem siedem zespołów zainauguruje rozgrywki. Będą to SamSon Sopot, aptekagemini.pl, Płotex Meble, NRF, debiutujące w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta R-GOL Zmarnowane Talenty a także WebLabo.pl i ProAmatorzy, którzy wystąpią pod nowym szyldem. W akcji zaprezentują się też SKORMET-Działkowicze Siedlce oraz DCT Gdańsk – dwaj beniaminkowie, którzy stoczą pojedynek o drugie w sezonie zwycięstwo.

Kilka ekip trafiło "6"

Dzisiaj aż pięć drużyn spisało się na „6”, kończąc zawody z dokładnie sześcioma strzelonymi bramkami... 6:0 triumfował Jihad oraz debiutujący na zapleczu JTI Polska Sp. z o.o., z kolei 6:2 wygrali Cafe Ferber i powracające na trzeci poziom Visline. Również sześć goli zdobył niepokonany po dwóch kolejkach EY, zaś cztery trafienia zanotował MacGregor, który odniósł historyczne zwycięstwo. Również cztery razy piłkę do siatki pakował Pub Polskie Kino, który pierwszy raz wygrał na inaugurację sezonu.

Ericsson, MacGregor i FC Bellatores debiutują w PL3

Dzisiaj gościć będziemy na stadionie Ogniwa w Sopocie. To tutaj przygodę z Piłkarską Ligą Trójmiasta R-GOL rozpoczną Ericsson, MacGregor oraz FC Bellatores, którzy postarają się o udany debiut. Na zapleczu elity po raz pierwszy zagra JTI Polska Sp. z o.o., a stawkę drużyn inaugurujących sezon uzupełniają Gang Lambady, Lufthansa Systems Poland, Pub Polskie Kino, Visline oraz Alexander Mann Solutions.

Zwycięski ZUSwave, punkt dla Może Noże Przymorze

Na starcie drugiego tygodnia Jesieni 2018 rozegrane zostały 23 mecze, a cztery z nich zakończyły się remisem. Takie rozstrzygnięcie zasiliło między innymi dorobek Może Noże Przymorze, który zgarnął w ten sposób historyczny punkt. Historyczne zwycięstwo już w debiucie świętował natomiast ZUSwave, a udaną inaugurację mają też za sobą Filtry Liqui Moly Gdańsk. Nie powiodło się za to Neltonowi, który po raz pierwszy przegrał na otwarcie sezonu.

Kolejne drużyny na starcie rozgrywek

Startuje drugi tydzień Jesieni 2018! Dziś sezon zainauguruje kolejnych 15 drużyn, a wśród nich będzie Nelton, który nigdy na otwarcie rozgrywek nie przegrał i będzie walczyć, by ten pozytywny trend kontynuować. Do gry włączy się też debiutujący w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta R-GOL ZUSwave, z kolei pod nowym szyldem po raz pierwszy wystąpi intuum.pl.

Udany powrót Cafe Ferber, Metsä wygrywa w debiucie!

W środę padło nieco mniej bramek niż w poniedziałek, ale emocji i tak było pod dostatkiem... Do Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL po czterech latach przerwy powrócił Cafe Ferber, który zanotował udany come back, pokonując na otwarcie KS Gdańsk. NDI SA oraz Kolejna Kolejka wystąpili pod nowymi szyldami i oba zespoły zmianę nazwy uczciły zwycięstwem. Z wygranej cieszyła się także Metsä, będąca jedną z kilku ekip, które tego wieczoru zadebiutowały w rozgrywkach.

Środowe debiuty i powroty

Dzisiaj następne 33 drużyny włączą się do gry. Będziemy świadkami debiutów i powrotów... Przygodę z Piłkarską Ligą Trójmiasta R-GOL rozpoczną KrzemDev, Całodobowi, Kobrzy Jad Gniewu oraz Metsä, z kolei pod nowym szyldem debiutować będą Kolejna Kolejka i NDI S.A. Do rozgrywek po paru latach przerwy powraca Cafe Ferber, na najwyższym poziomie znów występować będzie Hanza Lider Gdańsk, zaś InCore po raz drugi ruszy na podbój zaplecza elity.

Mocne otwarcie sezonu!

Przerwa międzysezonowa trwała ponad 80 dni, ale jej czas dobiegł końca. Powróciły rozgrywki Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL, a inauguracja nowego sezonu była niezwykle owocna. Padło 165 – blisko 12 na mecz – bramek, a najwięcej z nich zdobyli srebrni medaliści z Wiosny 2018, czyli InPost Wyspiarze. Zwycięstwo odniósł także broniący tytułu Ego Club Sopot, pierwszy raz pełną pulę na otwarcie zgarnęły Autos Gumisie, a KS Czubki, DCT Gdańsk i SKORMET-Działkowicze Siedlce wygrali premierowe spotkania na drugim szczeblu. Historyczne triumfy świętowali natomiast Pędzący Bimber i MOVINN, zaś remis w debiucie wywalczyła Wartsila Polska.

Terminarz - ważna zmiana!!!

W związku z planowanymi zmianami dotyczącymi prac nad terminarzem, pragniemy poinformować co następuje.

Pora zacząć jesienne granie!

Przerwa międzysezonowa dobiegła końca, a to oznacza, że pora wznowić rozgrywki ligowe! Dziś startuje sezon jesienny, a na inaugurację odbędzie się 14 spotkań. Otwarcie zmagań zapowiada się niezwykle ciekawie, bo w akcji zaprezentują się między innymi Ego Club Sopot oraz InPost Wyspiarze, czyli dwie najlepsze ekipy poprzedniej edycji. Na boisko wybiegnie też kilku debiutantów. Bezpośredni pojedynek na czwartym szczeblu stoczą MOVINN i Legendarni.com, z kolei poziom wyżej premierowe występy odnotują Może Noże Przymorze, Pędzący Bimber i Wartsila Polska.

Strona 1 z 258

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies