InPost Wyspiarze ruszą na podbój I ligi

Kolejne ekipy zameldują się dziś na starcie Jesieni 2017, a wśród nich będą weterani rozgrywek: Skład Węgla i Papy oraz Jeppesen, którzy między sobą zawalczą o pierwsze w sezonie punkty. Po trzech latach przerwy na zapleczu elity pojawi się Jurkom Chwaszczyno, z kolei Autos Gumisie zaliczą premierowy w historii oficjalny występ. Na najwyższym szczeblu zadebiutują natomiast InPost Wyspiarze, którzy dzięki solidnym wzmocnieniom mogą pokrzyżować szyki niejednemu utytułowanemu rywalowi.

Decyzje dyscyplinarne z dnia 20.06.2017

W dniu 20.06.2017 Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL podjął następujące decyzje:

Pszczółki użądliły Hotelarzy

Wtorkowy wieczór obfitował w wiele wyrównanych widowisk. Zacięty pojedynek stoczyli Młodzi Bajeczni Techniczni i Lotos Kolej, a obronną ręką z tej batalii wyszedł debiutant, odnosząc tym samym historyczne zwycięstwo. Z wygranej w debiucie cieszył się także CrossFit Avanport, z kolei Pszczółki w boju o drugi triumf pokonały Sheraton Sopot i przejęły od konkurenta koszulkę lidera IV ligi grupy „B”.

Decyzje dyscyplinarne z dnia 18.06.2017

W dniu 18.06.2017 Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL podjął następujące decyzje:

Czy Młodzi pokażą bajeczną technikę?

We wtorek gościć będziemy na obiektach AWFiS oraz Ogniwa, na których odbędzie się łącznie 14 spotkań. Wśród uczestników rozgrywek debiutanckie występy zaliczą CrossFit Avanport oraz Młodzi Bajeczni Techniczni, których nazwa sugeruje, że możemy oczekiwać po nich futbolowych fajerwerków... Debiuty – i to udane – za sobą mają natomiast Sheraton Sopot i Pszczółki, którzy dziś między sobą powalczą o drugie w historii zwycięstwo. Na gruncie trzecioligowym z kolei po raz pierwszy zagrają Hotelik Bach i Sportowe Świry Gdańsk.

Decyzje dyscyplinarne z dnia 05.06.2017

W dniu 05.06.2017 Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL podjął następujące decyzje:

Kandydaci do złota nie zawiedli

Na początku drugiego tygodnia aura dla uczestników rozgrywek nie była równie łaskawa jak przed tygodniem, ale mimo niesprzyjających warunków na brak wrażeń nie można było narzekać... Mistrzowską dyspozycję potwierdził Ego Club Sopot, pewnie pokonując Interplastic, a pełną pulę zgarnął także inny kandydat do złota – Filtry Liqui Moly Gdańsk. W drugoligowym debiucie porażki zaznał natomiast White, zaś z historycznej wygranej radowano się w szeregach AidemMedia.

Decyzje dyscyplinarne z dnia 20.05.2017

W dniu 20.05.2017 Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL podjął następujące decyzje:

Typerzy do boju!

Wszystkich sympatyków bukmacherskiej zabawy PL3-BET informujemy, że właśnie udostępniliśmy mecze drugiego tygodnia Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL w sezonie Jesień 2017, które można już obstawiać.

Decyzje dyscyplinarne z dnia 15.05.2017

W dniu 15.05.2017 Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL podjął następujące decyzje:

Strona 1 z 230

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies