Trójka niepokonanych liczy na kolejne zwycięstwa

Dzisiaj rozegranych zostanie kolejnych 20 spotkań, więc właśnie tego wieczoru miniemy półmetek Wiosny 2018. Na przełamanie liczą Vectra S.A. i Deportivo la Orunia, za to kontynuować świetną passę będą chcieli niepokonani do tej pory Victus Apartamenty Sopot, Wolni Strzelcy oraz FC Bez Nazwy. Z kolei Aquapark Sopot spróbuje podnieść się po nieoczekiwanej porażce sprzed dwóch dni.

Udany rewanż GCE, przełamanie CNT

GCE podjęło dziś próbę odegrania się GDfootball – Portservice za niepowodzenie sprzed roku i tej możliwości nie zmarnowało, z kolei Jihad okazji do rewanżu nie wykorzystał. Dream Team kolejnym zwycięstwem potwierdził wysoką formę, drugą z rzędu wygraną odniósł Decathlon Przymorze, a przełomowy występ odnotowało CNT-Centrum Napraw Technicznych. Pojedynek z dodatkowym smaczkiem między Drużyną A i Tutti Frutti/terapia-mowy.pl zakończył się natomiast remisem.

Wtorkowe okazje do rewanżu

Wtorkowa kolejka stwarza GCE okazję do zrewanżowania się GDfootball – Portservice za ubiegłoroczne niepowodzenie, a Jihadowi daje możliwość odegrania się GPRDiK za porażki z wcześniejszych lat. Pojedynek z podtekstem stoczą natomiast Tutti Frutti/terapia-mowy.pl i Drużyna A, barw której broni kilku zawodników z przeszłością w szeregach konkurenta, za to na szali konfrontacji pomiędzy CNT-Centrum Napraw Technicznych i AidemMedia Friends leżeć będzie przełamanie.

Dominatorzy triumfują na zapleczu, Aquapark niespodziewanie przegrywa

Poniedziałkowy wieczór to moc emocji i wiele wyrównanych, trzymających w napięciu konfrontacji, a jeden z takich pojedynków zakończył się sukcesem BoomBitu. Bez porażki przez sezon mkną FC Bez Nazwy, State Street Bank, JTI Polska Sp. z o.o. oraz Victus Apartamenty Sopot, zaś po słabszych występach z minionego tygodnia podnieśli się Cuarto Invest i Soprano Team. Manage odczarował boisko AWFiS, Thomas Group został nowym liderem II ligi grupy „B”, niespodziewanej porażki zaznał Aquapark Sopot, a historyczne zwycięstwo na zapleczu odnieśli Duramex Dominatorzy.

Informacja organizacyjna

W związku ze zbliżającym się tzw. długim weekendem majowym, informujemy co następuje.

Piąty tydzień rozstrzygnięty

Poniżej przedstawiamy tych, którzy wygrali zdobyli nagrody za Bramkę oraz Paradę 5-tego Tygodnia w sezonie Zima 2017/2018. Szczęśliwcy otrzymają talon na pizzę do wykorzystania w lokalu "Oliwa do Ognia".

Decyzje dyscyplinarne z dnia 23.04.2018

W dniu 23.04.2018 Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL podjął następujące decyzje:

O fotel lidera, rekord i przełamanie

Przed nami ostatni kwietniowy tydzień zmagań, po którym uczestnicy rozgrywek udadzą się na zasłużony, majówkowy odpoczynek. Warto zatem odpowiednio się przed tą przerwą nastroić i powalczyć o jak najlepszy wynik. Wiele drużyn minie dziś półmetek Wiosny 2018, a wśród nich NRF i Thomas Group, którzy stoczą bój o czwartą z rzędu wygraną i koszulkę lidera. O przełamanie po czterech niepowodzeniach zagrają AB Flora i Decathlon Kartuska, za to Aquapark Sopot na celownik obierze nowy trzecioligowy rekord punktowy.

Typerzy wracaj do gry!

Dla wszystkich sympatyków zabawy PL3-BET mamy w końcu dobrą wiadomość. Po kilkunastu dniach przerwy, wracamy do rywalizacji na Najlepszego Typera sezonu Wiosna 2018!

Niespodziewany remis BoomBitu

Koniec szóstego tygodnia okazał się przełomowy dla BoomBitu, który sprawił niespodziankę, urywając punkt Soprano Team. Mistrzowską formę wciąż prezentuje Ego Club Sopot, choć początkowo przegrywał z Vetrex-em 0:2, a kolejną wygraną upolowali niepokonani Wolni Strzelcy. Udany debiut pod nowym szyldem zaliczył za to Baukrane Gdańsk, a Maj Projekt odegrał się Gangowi Lambady za pucharowe porażki.

Strona 1 z 248

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies