IV liga - podsumowanie sezonu Wiosna 2018

Wiosną 2018 na czwartym poziomie rządziły drużyny z trzecioligową przeszłością, które dzięki świetnym wynikom uzyskiwanym na przestrzeni ostatnich miesięcy po wakacjach znów rywalizować będą ligę wyżej. Mowa o MaximusGdańsk.pl oraz State Street Banku, którzy reprezentowali grupę „A”, a także Soprano Team oraz Visline, którzy występowali w grupie „B”. Poza tymi ekipami awans wywalczyli również FC Bez Nazwy oraz Pub Polskie Kino. Dla tych drugich udział w rozgrywkach trzeciego szczebla będzie nowością.

III liga - podsumowanie sezonu Wiosna 2018

Rozgrywki trzecioligowców Wiosną 2018 toczyły się pod znakiem wielkich powrotów. Kilka zespołów zawitało na ligowe podwórko po przerwie i aż cztery z nich wywalczyły awans na zaplecze elity. Mowa o Dream Teamie, R-GOL.com, SKORMET-Działkowicze Siedlce oraz Wolnych Strzelcach, a poza nimi przepustki na drugi poziom zgarnęli także JTI Polska Sp. z o.o. oraz DCT Gdańsk. Z dobrej strony zaprezentowało się kilku debiutantów, a szczęście nie dopisało niektórym weteranom Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL, którzy doświadczyli spadku na czwarty poziom.

II liga - podsumowanie sezonu Wiosna 2018

Fantastyczny finisz sprawił, że rozgrywki II ligi grupy „A” wygrała Hanza Lider Gdańsk, która powróci na najwyższy poziom, natomiast pierwsze miejsce w grupie „B” nieco wcześniej zapewnił sobie Jaguar Gdańsk, który po wakacjach w elicie zadebiutuje. Przepustki na najwyższy szczebel zgarnęli też SILED i Thomas Group, dla których to również wielkie osiągnięcia. Dobrze na przestrzeni ostatnich tygodni prezentowali się też beniaminkowie, gdyż większość z nich zapewniła sobie utrzymanie.

Filtry dziesiątą drużyną w Polsce

W dniu wczorajszym rozegrana została runda grupowa Mistrzostwa Polski w piłce 6-osobowej. Naszym przedstawicielem był zespół Filtry Liqui Moly Gdańsk, który niestety nie awansował do fazy pucharowej, zajmując w swojej grupie trzecią lokatę.

Filtry Liqui Moly Gdańsk walczą o MP!

Niezmiernie miło nam poinformować, że w najbliższy weekend przedstawiciel Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL czyli Filtry Liqui Moly Gdańsk będzie walczył o tytuł Najlepszej Amatorskiej drużyny w Polsce w Piłce Nożnej 6-osobowej.

I liga - podsumowanie sezonu Wiosna 2018

Mistrzem Wiosny 2018 został Ego Club Sopot, brąz przypadł Filtrom Liqui Moly Gdańsk, za to między tymi dwoma utytułowanymi drużynami znaleźli się InPost Wyspiarze, dla których srebro to największy sukces w historii. Nie wiodło się za to beniaminkom, gdyż większość z nich na drugi poziom musi powrócić, zaś w PL3 CUP triumfował Team Currenda, który choć medalu na froncie ligowym nie wywalczył, to uzupełnił swój dorobek o trofeum zdobyte na gruncie pucharowym.

Sezon Wiosna 2018 w liczbach

Poza ogólnodostępnymi statystykami, które są umieszczone na naszej stronie internetowej, przygotowaliśmy dla Was kilka liczbowych ciekawostek w związku z zakończeniem sezonu Wiosna 2018. Na pewno niektóre z nich zaskoczą. Zobaczmy zatem jak miniona edycja przedstawia z nieco innej strony:

Puchar dla Teamu Currenda!

Wiosna 2018 przeszła do historii... Rywalizację na froncie pucharowym zakończyli Team Currenda oraz Gang Lambady, którzy spotkali się w wielkim finale PL3 CUP. Trofeum wywalczył Team Currenda, powtarzając w ten sposób sukces sprzed dwóch lat. Na gruncie ligowym linię mety jako ostatnie minęły natomiast Lufthansa Systems Poland oraz aptekagemini.pl, a zwycięstwem sezon zamknęli Aptekarze.

Wielki finał PL3 CUP!

Wieczorem zakończy się sezon Wiosna 2018. Na froncie ligowym jako ostatnie o punkty powalczą Lufthansa Systems Poland oraz aptekagemini.pl, z kolei na gruncie pucharowym w akcji ujrzymy Team Currenda i Gang Lambady. Zmierzą się w wielkim finale PL3 CUP, a dla obydwu ekip będzie to szansa, by po raz drugi w historii zgarnąć trofeum.

Team Currenda oraz Gang Lambady w finale

Dzisiaj rozegrane zostały półfinałowe mecze PL3 CUP! O przepustki do finału walczyli Team Currenda i Mercor S.A. oraz Gazprom Gdańsk i Gang Lambady, a niespodzianek nie było... Wygrały zespoły, które na froncie ligowym rywalizują na najwyższym szczeblu, czyli Team Currenda i Gang Lambady, którzy w środę zmierzą się w starciu o główne trofeum.

Strona 1 z 256

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies