Gumisie sprawdzają siły

Autos Gumisie jeszcze wczoraj rywalizowały z Decathlonem Kartuska, a już dziś staną naprzeciw JTI Polska Sp. z o.o. Niepełnosprytni oraz Baccate nie zdobyli jeszcze punktów w szeregach Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL. Wtorkowego wieczoru te drużyny sprawdzą swoje umiejętności w meczu przeciwko sobie. Na tym samym poziomie lecz w grupie „A” Atena S.A. spróbuje namierzyć Rover Grupo. Ciekawie zapowiada się też bój miedzy Kwestią Iloma i Content marketing TXT4SEO.

Reaktywacja Reaktywacji?

EKO-PIL Reaktywacja przegrała dwa ostatnie pojedynki, a w poprzedniej kolejce nawet nie zdobyła bramki. Podopieczni Radosław Pilasa zamykają tabelę I ligi i muszą szybko się pozbierać. Swoją lokatę będą chcieli poprawić w boju z DCT Gdańsk. Znajdujący się w historycznej dyspozycji Hotel Orle stanie naprzeciw Wyspanych, z którymi to nie wygrał żadnego z czterech spotkań. Na starcie poniedziałkowych zmagań znajdzie się też większość drużyn Ekstraligi.

Już tylko punkt przewagi

W trzecim tygodniu zabawy najlepszym typerem PL3-BET okazał się „Łukasz”, który po sporej stracie z pierwszej kolejki wziął się w garść i w znakomitym stylu doścignął prowadzącego w klasyfikacji generalnej „rudego”. Obu zawodników dzieli już tylko punkt. Podium zamyka „Adel”, lecz ten traci do drugiej pozycji już 30 oczek.

Decyzje dyscyplinarne z dnia 04.07.2020

W dniu 04.07.2020 Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL podjął następujące decyzje:

"Jeta co chceta" zaprasza

Poniżej prezentujemy szczęśliwców, którzy otrzymają bon na pizzę do "Jeta co chceta", które od tego sezonu jest Sponsorem nagród dla "Najlepszego Strzelca Tygodnia" oraz "Drużyny Tygodnia"

Kogo wybraliście?

Poniżej przedstawiamy tych, którzy wygrali zdobyli nagrody za Bramkę oraz Paradę 3-go Tygodnia w sezonie Wiosna 2020. Szczęśliwcy otrzymają talon na pizzę do wykorzystania w lokalu "Oliwa do Ognia" oraz piłkarskie getry!

Karny czwartek

Aż trzy rzuty karne zobaczyliśmy w meczu FC RedTube z Szopa600. Celne strzały z popularnego „wapna” dały ekipie Marka Kapusto cenny punkt w kontekście walki o podium drugiej ligi grupy „B”. Tyle emocji nie uświadczyliśmy w boju Lech i Ja 87 z AidemMedia Friends, który został pewnie wygrany przez pierwszą z ekip. W Ekstralidze ponownie dał o sobie znać duet: Adam Duda – Mateusz Kobyliński, który zapewnił Lambadzie Just Join IT trzy punkty w starciu z INTUUM.

Pierwszy wiosenny czwartek

Po raz pierwszy w czwartek podczas edycji Wiosna 2020 wybiegniemy na murawę. Areną zmagań będzie boisko AWFiS. Tutaj znakomitą passę spróbują podtrzymać zawodnicy Hair-Shop SamSon Sopot, którzy rywalizować będą z Freestyle Team. Zwycięzca tego meczu obejmie prowadzenie w tabeli czwartej ligi. Bój o pierwszą wygraną w sezonie stoczą ALFA-PPiTM-AN-BUD i Creme de la Creme.

Wielki dzień Logflex Cargo Team

Logflex Cargo Team przy czwartej próbie wreszcie zdołał zdobyć premierowe punkty na boiskach PL3 R-GOL. Debiutant pokonał Wirtualną Polskę Media 2:1. Podobne powody do dumy posiada CCIG Group, który to z kolei sięgnęł po drugie zwycięstwo w historii. Przeżywający drugą młodość Rafał Kuźniarski poprowadził Decathlon Kartuska do minimalnej wygranej nad Hanzą Lider Gdańsk. Jedną bramką różnicy zakończył się także inny pojedynek na zapleczu elity, w którym Admetal pokonał Jihad 4:3.

Nowe cotygodniowe nagrody od "Jeta co chceta"

Z wielką przyjemnością informujemy, że już od przyszłego tygodnia Pizzeria "Jeta co chceta" będzie Sponsorem nowych, cotygodniowych nagród w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta R-GOL!

Strona 1 z 328

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies