Początek końca

Już dziś pierwsze ekipy dobiją do mety sezonu jesiennego. FC RedTube czeka jednak krótka przerwa, ponieważ już na początku grudnia zobaczymy drużynę Marka Kapusto na parkiecie Ergo Areny. Podobnie ma się sprawa z DCT Gdańsk, który weźmie jeszcze udział w PL3 CUP. Świetnie zapowiadają się pojedynki w Ekstralidze, w której to aż sześć zespołów zobaczymy na obiekcie Ogniwa Sopot. Po raz pierwszy na Gedanii pojawi się natomiast Korporacja Budowlana DORACO, gdzie podejmie Alfę Foxarming.

Setka na dwóch

KS Gałęziste oraz Illuminati staną dziś naprzeciw siebie. Dla obu drużyn będzie to jubileuszowy, bo 50-ty pojedynek w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta R-GOL. W tej samej grupie dojdzie do jeszcze trzech starć, a w akcji zobaczymy m.in. czołowe cztery zespoły tabeli. W najwyższej klasie rozgrywkowej w szranki staną Lambada Just Join IT oraz INTUUM. Wtorkowe rozgrywki będą wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy tego dnia w obecnej edycji wybiegniemy na dwa obiekty – AWFiS oraz Ogniwo Sopot.

Remisy za dziesięć punktów!

W ósmym tygodniu zmagań PL3 BET najlepszy okazał się „Adel”, który świetnie wytypował remis w starciu Ego Sopot z Team Currenda. Podział punktów w boju pomiędzy FC RedTube i Sheraton Sopot przewidzieli również „Artur13” oraz „rudy”. Ostatni z graczy wobec gorszej dyspozycji „mumu” powiększył w klasyfikacji generalnej przewagę nad resztą stawki.

Decyzje dyscyplinarne z dnia 10.11.2019

W dniu 10.11.2019 Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL podjął następujące decyzje:

Nagrody za 8 tydzień

Poniżej przedstawiamy tych, którzy wygrali zdobyli nagrody za Bramkę oraz Paradę 8-tego Tygodnia w sezonie Jesień 2019. Szczęśliwcy otrzymają talon na pizzę do wykorzystania w lokalu "Oliwa do Ognia" oraz piłkarskie getry!

Mistrz nad Mistrze

Styrta Wrzeszcz FC została pierwszym mistrzem sezonu jesiennego. Po tytuł ten sięgnęła po dziesięciu meczach, w których zdobyła komplet punktów i strzeliła aż 99 bramek. Dziś pokonała ona Fokę bez oka, która pozostaje w strefie spadkowej. Poziom wyżej Jihad okazał się lepszy od AST Wolkus Wrzeszcz, wobec czego walka o złoto nabrała jeszcze większych rumieńców. Po drugie zwycięstwo sięgnął Hotel Orle, a takim dorobkiem ostatnio mógł się on pochwalić Wiosną 2017. Do sporych przetasowań doszło w III lidze grupie „B”, gdzie dotychczasowy lider – Refinitiv przegrał z Męskim Zacięciem Żurawie, z kolei na fotel lidera awansowała Oliwa Do Ognia, która w tabeli wyprzedza AidemMedia Friends. Ten również sięgnął po trzy oczka czwartkowego wieczoru.

Fioletowi staną się złoci?

Już dziś możemy poznać pierwszego mistrza sezonu jesiennego! Styrta Wrzeszcz FC nie potrzebuje nawet wygranej w meczu z Foką bez oka! Jeśli tylko Aplitt przegra swój bój z MountainDew 2.0. to Fioletowym do złota wystarczy remis. Kolejny mecz na drodze do medalu z najcenniejszego kruszcu rozegrają również zawodnicy AST Wolkus Wrzeszcz, którzy podejmą Jihad. Czwartkowe zmagania zakończą już kolejny tydzień rozgrywek PL3 R-GOL a na boiska w związku z nadchodzącym długim weekendem powrócimy dopiero we wtorek.

Atena namierzyła rywali!

Atena S.A. odniosła pierwszą wygraną w sezonie jesiennym, a w pokonanym polu zostawiła Lufthansę Systems Poland. Premierową porażkę na naszych boiskach odniósł z kolei Admetal, a sposób na drużynę prowadzoną przez Tomasza Pietrowicza znalazły Orły Północy Santander Bank. Po raz drugi Jesienią punktami podzieliły się Ego Sopot i Team Currenda, a Maj Projekt ponownie pokonał Lambadę Just Join IT. Środowy wieczór obfitował w wiele niespodziewanych rezultatów, dlatego zapraszamy do lektury!

Zaskakujący Refinitiv liderem tabeli

Refinitiv w poprzedniej kolejce zdobył tylko jedną bramkę i zremisował z ostatnim zespołem w tabeli III ligi grupy „B”. Dziś był już znacznie skuteczniejszy i pokonał lidera hierarchii. Jurkom Chwaszczyno odniósł tym samym pierwszą porażkę w sezonie jesiennym i ustąpił miejsca na szczycie na rzecz wieczornego konkurenta. Po bardzo cenne trzy punkty sięgnęli zawodnicy Alfy Foxarming, którzy jednocześnie odnieśli premierową wygraną w tej kampanii. Korporats nie dali szans Drużynie A, z kolei FC RedTube i Jeppesen zakończyli swoje starcie remisem.

Czy tym razem się uda?

Team Currenda nie wygrał żadnego z ostatnich pięciu spotkań przeciwko Ego Sopot i dziś spróbuje przełamać niekorzystną serię. Zwycięstwo dałoby podopiecznym Marcina Pazdrąga fotel lidera Ekstraligi oraz znacznie przybliżyłoby ich do miana najlepszej drużyny Jesieni. Przewagę nad resztą stawki pragnie powiększyć Admetal, który jest już coraz bliżej złota w II lidze grupie „B”. W strefie spadkowej I ligi bój natomiast stoczą Tiki Laga i SKORMET-Działkowicze Siedlce. Wygrany tego meczu będzie mógł na chwilę odpocząć na drodze do utrzymania na tym szczeblu.

Strona 1 z 307

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies