Start sezonu przesunięty na kwiecień

W odniesieniu do obecnej sytuacji w kraju pragniemy poinformować, że Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL postanowił w dniu dzisiejszym o kolejnym przesunięciu startu rozgrywek.

Statystyki sezonu Zima 2019/2020

W oczekiwaniu na start edycji Wiosna 2020 przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawostek z dopiero co zakończonej kampanii Zima 2019/2020. Poza ogólnodostępnymi statystykami, które są umieszczone na naszej stronie internetowej, wyróżniliśmy dla Was kilka liczbowych raportów. Zobaczmy zatem, jak miniona edycja przedstawia się z nieco innej strony:

Informacja organizacyjna - PILNE

W odniesieniu do wczorajszego komunikatu pragniemy poinformować, że Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL postanowił w dniu dzisiejszym o przesunięciu startu sezonu Wiosna 2020 o dwa tygodnie.

Informacja organizacyjna - WAŻNE

W związku z podanymi w dniu dzisiejszym informacjami przez Polski rząd w kontekście koronawirusa, pragniemy poinformować uczestników Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL jakie planujemy dalsze kroki.

"SzymS13" najlepszym typerem Zimy

Laureatem edycji Zima 2019/2020 zabawy w PL3 BET został „SzymS13”, który tylko o trzy punkty wyprzedził „adi1317”. Zwycięzca zgromadził na swoim koncie 133 oczka. Typer ten wraz z „rudym”, który okazał się najlepszy w sezonie Jesień 2019 odbierze puchar oraz talon do sklepu piłkarskiego R-GOL już podczas zbliżającej się wielkimi krokami gali rozdania nagród. Ta odbędzie się już w piątek.

Koniec sezonu Zima 2019/2020

Czwartkowego wieczoru rozegraliśmy ostatnie w sezonie Zima 2019/2020. Zaszczyt zakończenia rozgrywek przypadł Oliwie Do Ognia oraz Drużynie A. Pojedynek ekip drugiej ligi na swoją korzyść zapisali podopieczni Adriana Rybowicza. W ostatnich minutach meczu ze State Street Bank miano najlepszego strzelca drugiego szczebla wywalczył Juliusz Habasiński. Niewiele z kolei zabrakło Emilowi Szymczewskiemu, by założyć koronę poziom niżej, lecz rywalizację snajperów wygrał Marek Kwaśnik. Reprezentant Balticonu zdobył o jedno trafienie więcej.

Sprawy organizacyjne - sezon Wiosna 2020

Już za kilka dni rusza sezon Wiosna 2020 Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL. Zakładamy, że rozgrywki skończą się w połowie czerwca i wtedy też poznamy Mistrza, który będzie miał okazję wyjechać na Mistrzostwa Polski Amatorów. Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji związanych z całym sezonem, pomocnych przede wszystkim nowym ekipom.

Żegnaj Zimo!

Już czwartkowego wieczoru będziemy świadkami ostatniego odcinka halowych zmagań. Drugi etap rozgrywek bez porażki spróbują zakończyć reprezentanci NRF. Po raz drugi w historii dwucyfrową liczbę punktów pragną zdobyć gracze Hotelu Orle. Zaszczyt zamknięcia zimowej kampanii przypadnie z kolei Oliwie Do Ognia oraz Drużynie A. Mecz ten będzie wyjątkowy dla Adama Saganowskiego, który rozegrał w szeregach ekipy z Zaspy 209 spotkań, lecz dziś jest on zawodnikiem zespołu prowadzonego przez Adriana Rybowicza.

Korona na głowie Leśniewskiego

Leśniewski pokonał Jurkom Chwaszczyno i został mistrzem sezonu zimowego. Za jego plecami uplasowały się Filtry Mannol Gdańsk. Rzutem na taśmę na najniższy stopień podium kosztem Jurkomu Chwaszczyno awansował Maj Projekt. Szczebel niżej ze srebra cieszy się Lambada Just Join IT. W związku z jej wygraną na trzecim miejscu uplasuje się Oliwa Do Ognia. Wszystkie medale zostały zatem rozdane, a my już w czwartek dobrniemy do mety halowych rozgrywek!

Mistrzowska środa

Środowego wieczoru poznamy mistrza Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL w sezonie Zima 2019/2020. W przypadku wygranej Jurkomu Chwaszczyno nad Leśniewskim dojdzie do niecodziennej sytuacji, ponieważ trzy ekipy będą miały na koncie 21 punktów. O złocie zadecyduje wtedy tzw. mała tabela. Srebrny medal na drugim poziomie postara się utrzymać Lambada Just Join IT. Ostatni epizod w Ergo Arenie odegrają m.in. FC RedTube oraz Korporacja Budowlana DORACO.

Strona 1 z 323

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies