Awanse, spadki i rekordy...

Jednym radość, innym smutek i takie emocje niezmiennie towarzyszą uczestnikom rozgrywek na finiszu każdego sezonu. Przed degradacją z I ligi nie uchronią się LeviCare.pl oraz InPost Wyspiarze, za to utrzymania pewni są AST Wrzeszcz oraz RWS Gdańsk. Na drugim szczeblu pozostaną natomiast specjaliści od niespodzianek, czyli darmowepewniaki.pl, a być może zmierzy się z nimi pewny awansu na zaplecze Misz Ebe Ebe. Rekord punktowy ustanowił Jeppesen, a w finale PL3 CUP po raz trzeci wystąpi Maj Projekt.

Jeppesen blisko rekordu punktowego

Kończymy 11. tydzień Jesieni 2017! W trudnej sytuacji jest broniący się przed spadkiem z elity LeviCare.pl, natomiast usytuowany w podobnych rejonach stawki AST Wrzeszcz już dziś może zapewnić sobie utrzymanie. Mecz na szczycie III ligi grupy „A” rozegrają walczący o awans SII Gdańsk oraz Żurawie, z kolei występujący poziom niżej Jeppesen jest o krok od ustanowienia nowego rekordu punktowego. Będziemy też świadkami drugiego półfinałowego starcia w ramach PL3 CUP.

Znamy kolejne kluczowe rozstrzygnięcia!

Środowe mecze dostarczyły sporej dawki emocji! Z walki o złoto wypadł Cuarto Invest, za to o zwycięstwo w PL3 CUP zagra wkrótce Gang Lambady, który w półfinale wyeliminował Saymon System. W świetnym stylu sezon zakończyli Hotelik Bach i Techno Service, niespodziankę sprawił RKS CHUWDU, zaś Autos Gumisie świętują nowy rekord strzelecki. Zaplecze elity opuści Jurkom Chwaszczyno, przed spadkiem z trzeciej ligi nie uchronił się Dwór Oliwski, ale utrzymanie zapewniła sobie Lufthansa Systems Poland, która być może zmierzy się na wiosnę z pewnym awansu na trzeci poziom Sheratonem Sopot.

Jurkom walczy o swój drugoligowy byt

Dzisiaj do mety dotrze zwycięzca rozgrywek III ligi grupy „C”, czyli Techno Service. Linię końcową minie również Hardcore United, który wkrótce uda się jednak w innym kierunku i ruszy na podbój czwartego szczebla, z kolei na podium najwyższej klasy rozgrywkowej zmierzą się Ego Club Sopot i Cuarto Invest. Trudne zadanie czeka Jurkom Chwaszczyno, który w przypadku porażki opuści zaplecze elity, a w równie ciężkiej sytuacji jest też Dwór Oliwski. O finał PL3 CUP zagrają natomiast Gang Lambady i Saymon System.

Awans zdobywa Alternatywa!

Dzisiejszy wieczór dał odpowiedź na kilka ważnych pytań... Zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi grupy „A” zapewniła sobie Alternatywa ALL4SEO, która wraca na trzeci poziom. Tam na pewno nie spotka się z pewnym pozostania na zapleczu Aversem, zaś Czerwoni na wiosnę być może zmierzą się z Techno Service, który zanotował kolejny kapitalny występ. Dwa z trzech wtorkowych meczów wygrała Reprezentacja PL3, a w spotkaniu na szczycie III ligi grupy „A” kończąca sezon Maschera pokonała Duramex Dominatorów, utrzymując się w walce o awans.

Złoto nie dla GPRDiK

Do zakończenia sezonu pozostało jeszcze kilkanaście dni, ale już na mecie rozgrywek zameldowali się ROL.KO oraz Team Currenda, osiągający najlepszy wynik od Wiosny 2015. Dalej walczą natomiast inni, a wśród nich GPRDiK, który jednak wskutek porażki z Filtrami Liqui Moly Gdańsk stracił szanse na złoto. Bliski powrotu do elity jest Jihad Ujeścisko, który wygrał oba poniedziałkowe spotkania i przejął koszulkę lidera w II lidze grupie „A”, zaś awansu pewni nie są jeszcze Majowie, którzy przegrali do zera. Przed spadkiem na trzeci poziom nie uchroniła się natomiast Styrta Wrzeszcz FC.

Piłkarski maraton z udziałem Repry

We wtorek czeka nas istny piłkarski maraton z udziałem Reprezentacji PL3, która rozegra trzy spotkania jednego dnia. Będziemy również świadkami pojedynków na szczycie, ponieważ w III lidze grupie „A” Duramex Dominatorzy podejmować będą Mascherę, z kolei poziom niżej niepokonana Alternatywa ALL4SEO zmierzy się z Aquaparkiem Sopot. Kto lepiej zniesie tę próbę sił?

Decyzje dyscyplinarne z dnia 20.11.2017

W dniu 20.11.2017 Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL podjął następujące decyzje:

Znamy kolejnych zwycięzców

Poniżej przedstawiamy tych, którzy wygrali zdobyli nagrody za Bramkę oraz Paradę 9-tego Tygodnia w sezonie Jesień 2017. Szczęśliwcy otrzymają talon na pizzę do wykorzystania w lokalu "Oliwa do Ognia" oraz piłkarskie getry!

Majowie grają o awans, Styrta o zachowanie szans na utrzymanie

Od mocnego uderzenia rozpoczynamy 11. tydzień rozgrywek! Odbędzie się aż 28 spotkań, a po raz ostatni na murawę wybiegną Team Currenda oraz ROL.KO. O zwiększenie szans na Mistrzostwo Jesieni 2017 między sobą powalczą GPRDiK oraz Filtry Liqui Moly Gdańsk, z kolei Maj Projekt podczas starcia na szczycie z Vetrex-em zapewnić może sobie awans do elity. Dziś obiekt Gedanii opanują zespoły z II ligi grupy „A”, zaś grająca w grupie „B” Styrta Wrzeszcz FC w przypadku porażki straci szanse na utrzymanie.

Strona 1 z 229

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies