Drużyna 3 Tygodnia: HK Finance

Za nami trzy tygodnie sportowej rywalizacji na łamach Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL. Przez ten czas wiele ekip zdążyło zaprezentować wyśmienitą formę udowadniając, że znakomicie przepracowało wyjątkowy czas ostatnich miesięcy. Wśród nich znajduje się HK Finance, które na poziomie II ligi sięgnęło już po trzy wygrane.  Czarni przodują w tabeli i zostają uznani Drużyną 3 Tygodnia rozgrywek.


HK Finance jest niezależną polską firmą księgową. Spółka została założona w 2005 roku i jest wiodącym, niezależnym dostawcą usług księgowych, kadrowo-płacowych i doradztwa finansowego. Firma wspiera klientów w podejmowaniu najkorzystniejszych decyzji biznesowych zarówno z punktu widzenia działań organizacyjnych jak i w świetle najnowszych przepisów i regulacji prawnych. HK Finance współpracuje z organizacjami różnej wielkości i dopasowuje się do specyfiki ich pracy, procesów wewnątrz organizacji oraz łańcucha wartości klienta. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie i najlepszych warunkach, w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.


Nasza Drużyna 3 Tygodnia rozgrywek pojawiła się w szeregach Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL w sezonie Jesień 2018 i w tabeli czwartej ligi ustąpiła tylko Cafe Ferber oraz Styrcie Wrzeszcz FC, które teraz z powodzeniem rywalizują na zapleczu elity. Podopieczni Bartłomieja Fili przebojem wkroczyli na areny zmagań i z każdym dniem udowadniają swoją wartość. Do tej pory HK Finance zdobyło jeden medal, lecz jeśli będzie prezentował się tak jak podczas bieżącej kampanii, to już za około dwa miesiące może zawiesić na szyjach kolejny krążek. Czarni wygrali do tej pory trzy na trzy pojedynki, zdobyli dwa razy więcej bramek niż stracili, a przy tym zaprezentowali naprawdę ciekawy futbol. Prawdziwym liderem zespołu, zarówno na boisku jak i poza nim, jest Bartłomiej Fila, który oprócz pełnienia funkcji kapitana, zajmuje również inne ważne role. Gracz ten posyła najwięcej kluczowych podań, a przy tym zawsze potrafi posłużyć kolegom radą co do przepisów gry w piłkę nożną, ponieważ sam jest piłkarskim sędzią i jeździ na zawody szczebla centralnego. Świetne liczby wykręca także Jakub Piotrowski, który nieraz potrafił w pojedynkę przeważyć o losach meczu. Z przytupem do zespołu weszli Paweł Piórkowski oraz Kamil Życzyński. Istotne miejsce w drużynie zajmują Paweł Kowalski oraz Łukasz Dembicki. Pomiędzy słupkami niezwykle dobrze radzi sobie Mateusz Knopp, który jest pewnym punktem drużyny, a dzięki warunkom fizycznym już na starcie budzi respekt przeciwników. HK Finance po trzech kolejkach znajduje się na czele tabeli II ligi grupy „B”, na którym pragnie pozostać już do końca sezonu. Staż tej ekipy w rozgrywkach Piłkarskiej Ligi Trójmiasta nie jest długi, a awans na zaplecze elity byłby dla Finansistów spełnieniem marzeń, czego już teraz serdeczne im życzymy.

 
Pełna nazwa zespołu:
HK Finance

 


Osiągnięcia:
III miejsce w IV lidze (Jesień 2018)


Rok debiutu w PL3 R-GOL: 2018

 

 


pozdrawiamy

zespół PL3 R-GOL

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies