Drużyna 4 Tygodnia: Admetal

Wśród drugoligowców w tym sezonie występuje czterech debiutantów, lecz tylko jeden jak dotąd nie stracił punktów. Zespół stworzony przez Tomasza Pietrowicza wygrał trzy spotkania, przy tym zdobywając aż 32 bramki. Świetna postawa tej nowej ekipy nie uszła uwadze zarówno kibiców jak również organizatorów, którzy nagrodzili ten zespół mianem Drużyny 3 Tygodnia.

 

Admetal jest producentem elementów oraz części maszyn z różnych stopów aluminium. Ponadto przycina na wymiar blachy, płyty czy pręty. Oferuje miedź, mosiądz, brąz, tytan oraz stale specjalne i nierdzewne. Jest ekspertem w dziedzinie doradztwa z zakresu doboru stopów aluminiowych do konkretnych zastosowań, dostawcą rzadko spotykanych elementów o wysokich wymiarach. Docina elementy na konkretne wymiary według prywatnych potrzeb klientów. Więcej o tej firmie można dowiedzieć się na ulicy Bolesława Prusa 3 w Chwaszczynie.

 

Zespół zbudowany od podstaw przez Tomasza Piotrowicza od razu stał się rewelacją i mocno zaznaczył swą obecność w naszych szeregach. Najpierw bardzo pewne zwyciężył Alfę Foxarming, później Ambit Pokrycia Dachowe, by w ostatniej kolejce pokonać ROL.KO. W składzie Białych nie znajdziemy wielu graczy, lecz są oni sobie dobrze znani i rozumieją się na boisku praktycznie bez słów. Kamil Bieniewicz w bramce to klasa sama w sobie. Aleks Kamiński, Michał Sebb i Kamil Pietruczuk kierują grą obronną. Rolę pośrednika pomiędzy formacjami pełni Tomasz Pietrowicz, który dostarcza piłki do napastników. Z przodu rywale nie mogą znaleźć sposobu na powstrzymanie Oliwiera Bławata, który jak dotąd zdobył najwięcej punktów bez podziału na ligi. Zawodnik ten ma już na swoim koncie 17 trafień oraz 9 asyst i pewnie zmierza po koronę króla strzelców. „Oli” nie pozostaje jednak sam! Bracia Jarząbek to już uznana marka na trójmiejskich boiskach. Patryk ma za sobą występy w najwyższej klasie rozgrywkowej, gdzie stał się prawdziwym koszmarem bramkarzy, z kolei Norbert częściej przy trafieniach brata asystuje. Biali szybko złapali dobry rytm, co udowadniają od początku sezonu i od razu stali się jednym z głównych kandydatów do awansu. Przy grze obfitej w tak ogromną liczbę goli oraz popisów technicznych poszczególnych graczy szybko staną się również ulubieńcami sporej części publiczności.

 


Pełna nazwa zespołu: Admetal

Sukcesy w PL3 R-GOL: -

Rok założenia: 2019

 pozdrawiamy
zespół PL3 R-GOL
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies