Drużyna 12 Tygodnia: ProStore Team

Przed nami już ostatnie dni sezonu wiosennego. W wyniku dotychczasowych zmagań poznaliśmy już trzech mistrzów. W tym gronie znajdują się Szopa600, Zmarnowane Talenty oraz ProStore Team. Trzeci z zespołów jako ostatni założył na swoją głowę koronę mistrza, a dzięki dobrej postawie przez cały sezon został mianowany przez nas Drużyną 12 Tygodnia.

 

ProStore to trójmiejski sklep, który oferuje odzież outdoorową oraz akcesoria specjalistyczne. Oferowane przez siebie artykuły prezentuje w ShowRoomie mieszczącym się w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Na boiskach Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL zespół prezentuje swoje umiejętności od 2014 roku, a obecny sezon może zaliczyć do najbardziej udanych w swojej historii. Granatowi drugi raz zawieszą na swoich szyjach medale jednak po raz pierwsze będą to te z najcenniejszego kruszcu.

Przed ProStore Team jeszcze jeden pojedynek sezonu wiosennego. Nie będzie on miał jednak wpływu na końcową pozycję Granatowych w tabeli. Niezależnie od jego rezultatu sięgną oni po pierwsze złoto w swojej historii. Wielce dumny z tego może być Mateusz Sulik, który jest prawdziwym symbolem tej ekipy. Gracz ten pełni rolę kapitana oraz bramkarza, a obecnie prezentuje życiową formę i w 12-tu meczach skapitulował tylko 20 razy. Do szczególnie udanych dni „Sulik” zaliczy okres majowy, kiedy to w trzech spotkaniach z rzędu zachował czyste konto, co jest najlepszym wynikiem tego sezonu bez podziału na ligi. Jego koledzy z pola pokonywali bramkarzy z kolei 60 razy, co daje im średnią dokładnie pięciu goli na spotkanie. Co trzeciego autorem został Tomasz Tomaszewski! Niewiele gorzej spisuje się Paweł Kisieliński, Jacek Łanowski, czy Marek Luba – kolejna z ikon tego zespołu. Oprócz kapitana we wszystkich spotkaniach oglądaliśmy również Pawła Brzostka oraz Macieja Zawistowskiego. Jeden pojedynek opuścili natomiast Marcin Klocyk oraz Jacek Lacki. Rzadziej mogliśmy podziwiać w akcji Dariusza Suchockiego czy zakontraktowanego przed sezonem Marcina Filbrandta. ProStore Team pewnie sięgnął po awans i jako beniaminek z pewnością będzie chciał "namieszać: na wyższym poziomie.

 


 

Pełna nazwa zespołu: ProStore Team

Sukcesy w PL3 R-GOL: I miejsce w IV lidze grupie „B” (Wiosna 2019)

Rok założenia: 2014

 

 

pozdrawiamy

zespół PL3 R-GOL

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies