Drużyna 4 Tygodnia: Zmarnowane Talenty

Wiele drużyn po awansie ligę wyżej nie może się odnaleźć. Do tych ekip z pewnością nie należą Zmarnowane Talenty, które jako beniaminek II ligi grupy „B” wygrały pięć pierwszych pojedynków i z kompletem punktów przewodzą w tabeli. Zespół Bartosza Kubinowskiego zostawił w pokonanym polu m.in. FC Bombardierów oraz Dream Team, a dzięki temu został wybrany Drużyną 4 Tygodnia rozgrywek.

 

Zmarnowane Talenty jeszcze sezon temu występowały poziom niżej, gdzie wygrały rywalizację w trzeciej lidze grupie „A” pozostawiając w pokonanym polu m.in. FC RedTube oraz FSL Projekty UE. Drużyna prowadzona przez Bartosza Kubinowskiego w swojej premierowej edycji w rozgrywkach PL3 R-GOL przegrała tylko dwa mecze oraz jako jedna z nielicznych przekroczyła granicę stu goli, zdobywając ich dokładnie 113. Autorem 43-ech z nich został Kacper Wrzask, dzięki czemu zawodnik ten mógł założyć koronę króla strzelców swojej ligi. W drugim sezonie, już na zapleczu elity, Zmarnowane Talenty spisują się równie dobrze. Gracze, którzy od początku rozgrywek wiosennych występują w fioletowych koszulkach, nie przegrali jeszcze meczu. Swój pierwszy i ostatni występ kończyli co prawda różnicą tylko jednej bramki, jednak w pozostałych nie pozostawiali już złudzeń rywalom, wygrywając m.in. z Dream Team aż 11:4. Dostępu do bramki Fioletowych broni Bartosz Wieczyński. Przed nim występują m.in. najmłodszy w drużynie Sebastian Nowotnik oraz Grzegorz Krzewski. Kacper Wrzask z kolei znakomicie odnajduje się pod bramką przeciwnika, a jego dorobek 17-tu goli stanowi połowę wszystkich bramek zdobytych przez Zmarnowane Talenty. W strzelaniu goli wspiera go zakontraktowany przed sezonem Grzegorz „Fakir” Musik oraz Karol Konopacki. Najlepszym asystentem jest Jakub Witkowski, a nad motywacją i przygotowaniem drużyny czuwa Bartłomiej Kubinowski. Zmarnowane Talenty idą jak burza wygrywając mecz za mecz, a jeśli zawodnicy tej ekipy podtrzymają taką formę do końca rundy, to będą mogli cieszyć się z kolejnego awansu zdobytego sezon po sezonie.


Pełna nazwa zespołu: Zmarnowane Talenty

Sukcesy w PL3 R-GOL: - mistrzostwo III ligi grupy „A” w sezonie Jesień 2018

Rok założenia: 2018pozdrawiamy

zespół PL3 R-GOL

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies