Zakończenie sezonów: J18 oraz Z18/19

Wszystkich uczestników Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL, ich rodziny oraz znajomych, a także tych którzy kibicowali nam przez cały sezon, pragniemy zaprosić na oficjalne zakończenie edycji Jesień 2018 oraz Zima 2018/2019 PL3 R-GOL, które zorganizujemy przy współpracy z Ego Sopot. Ceremonia odbędzie się w dniu 15.03.2019 (piątek). Startujemy o godzinie 21.30!!!


Ego Sopot znajduje się przy ulicy Monte Cassino 53 (Krzywy Domek, I piętro). Miejsce to znakomicie nadaje się do podsumowania Waszych zmagań, a dla potwierdzenia naszych słów odsyłamy do strony internetowej gospodarza imprezy:http://www.egoclub.pl. Podsumowanie rozgrywek rozpocznie się o godzinie 21.30. Zachęcamy do przyjścia nieco szybciej, aby odpowiednio się rozgościć. Wszyscy uczestnicy wraz z osobami towarzyszącymi będą wpuszczani od godziny 21.00 zupełnie bezpłatnie. Po rozdaniu nagród każdy z Was będzie mógł zostać na zabawie jaka rozpocznie się o godzinie 22.00 (impreza otwarta). Dodatkowo pragniemy poinformować, że gospodarz zakończenia przygotował dla najlepszych vouchery na alkohol do wykorzystania w trakcie tego wieczoru!

 


Przypomnijmy kogo nagrodzimy podczas ceremonii zakończenia edycji Jesień 2018 oraz Zima 2018/2019 Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL:


Struktura nagród:


I miejsce – bon w wysokości 800 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowy puchar, medale, dyplom, bon w wysokości 150 zł wydania w barze Ego Sopot


II miejsce
– bon w wysokości 500 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowy puchar, medale, dyplom, bon w wysokości 100 zł do wydanie w barze Ego Sopot


III miejsce
– bon na 300 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowy puchar, medale, dyplom.


Najlepszy atak
– pamiątkowy puchar


Najlepsza obrona
– pamiątkowy puchar


Najlepszy strzelec
– bon w wysokości 200 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowa statuetka (puchar)


Najlepszy bramkarz
- bon w wysokości 150 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowa statuetka (puchar)


Najlepszy asystent
– bon w wysokości 100 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowa statuetka (puchar)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– bon w wysokości 100 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowa statuetka (puchar)

Najlepszy Typer - bon w wysokości 100 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowy puchar 

MVP PL3 - bon w wysokości 100 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowa statuetka

PL3 CUP - pamiątkowy puchar oraz bon w wysokości 100 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL



JESIEŃ 2018:


I LIGA


I miejsce
– Ego Sopot


II miejsce
– Filtry Liqui Moly Gdańsk


III miejsce
– Team Currenda


Najlepszy atak – Ego Sopot


Najlepsza obrona
– Ego Sopot


Najlepszy strzelec
– Mateusz Dampc (InPost Wyspiarze)


Najlepszy bramkarz
- Oskar Rybicki (Ego Club Sopot)


Najlepszy asystent
– Dawid Karczewski (InPost Wyspiarze)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Mateusz Dampc (InPost Wyspiarze)



II LIGA GRUPA "A"


I miejsce
– Decathlon Kartuska


II miejsce
– KS Czubki


III miejsce
– Korporats


Najlepszy atak – Decathlon Kartuska


Najlepsza obrona
– JTI Polska sp. z o.o.


Najlepszy strzelec
– Kacper Lichołat (Dream Team)


Najlepszy bramkarz
- Konrad Wilczyński (JTI Polska sp. z o.o.)


Najlepszy asystent
Mateusz Bujak (Decathlon Kartuska)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
Mateusz Bujak (Decathlon Kartuska)



II LIGA GRUPA "B"


I miejsce
– Jihad


II miejsce
– Leśniewski


III miejsce
– Autos Gumisie


Najlepszy atak – Leśniewski


Najlepsza obrona
– Jihad


Najlepszy strzelec
– Dominik Kukowski (Leśniewski)


Najlepszy bramkarz
- Karol Majchrzak (Leśniewski)


Najlepszy asystent
Dominik Kukowski (Leśniewski)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
Dominik Kukowski (Leśniewski)



III LIGA GRUPA "A"


I miejsce
– Zmarnowane Talenty


II miejsce
– State Street Bank


III miejsce
– WebLabo.pl


Najlepszy atak – Zmarnowane Talenty


Najlepsza obrona
– WebLabo.pl


Najlepszy strzelec
– Kacper Wrzask (Zmarnowane Talenty)


Najlepszy bramkarz
- Tomasz Bączek (WebLabo.pl)


Najlepszy asystent
Bartosz Kubinowski (Zmarnowane Talenty)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
Kacper Wrzask (Zmarnowane Talenty)




III LIGA GRUPA "B"


I miejsce
– NovatisPlus


II miejsce
– Orły Północy Santander Bank


III miejsce
– Visline


Najlepszy atak – serwisrowerowygdansk.pl


Najlepsza obrona
– NovatisPlus


Najlepszy strzelec
– Szymon Chrostowski (MaximusGdansk.pl)


Najlepszy bramkarz
- Oleksandr Chorniak (NovatisPlus)


Najlepszy asystent
– Marcin Szczypczyk (Studio S7)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Daniel Szulc (serwisrowerowygdansk.pl)




III LIGA GRUPA "C"


I miejsce
– Foka bez oka


II miejsce
– Duramex Dominatorzy


III miejsce
– FC Bombardierzy


Najlepszy atak – Duramex Dominatorzy


Najlepsza obrona
– Foka bez oka


Najlepszy strzelec
– Robert Makuch (Płotex Meble)


Najlepszy bramkarz
- Maciej Melzacki (Foka bez oka)


Najlepszy asystent
– Dawid Łastówka (Szopa600)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Robert Makuch (Płotex Meble)




IV LIGA GRUPA "A"


I miejsce
– EKO-PIL Reaktywacja


II miejsce
– Alexander Mann Solutions


III miejsce
– Dekpol S.A.


Najlepszy atak – EKO-PIL Reaktywacja


Najlepsza obrona
– Dekpol S.A.


Najlepszy strzelec
– Dawid Krawcewicz (EKO-PIL Reaktywacja)


Najlepszy bramkarz
- Bartosz Szpak (Dekpol S.A.)


Najlepszy asystent
– Rafał Bronka (EKO-PIL Reaktywacja)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
Dawid Krawcewicz (EKO-PIL Reaktywacja)



IV LIGA GRUPA "B"


I miejsce
– Styrta Wrzeszcz FC


II miejsce
– Cafe Ferber


III miejsce
Metsä


Najlepszy atak – Styrta Wrzeszcz FC


Najlepsza obrona
Styrta Wrzeszcz FC


Najlepszy strzelec
– Patryk Krause (Styrta Wrzeszcz FC)


Najlepszy bramkarz
- Andrzej Jasiński (Styrta Wrzeszcz FC)


Najlepszy asystent
– Paweł Śliwa (Styrta Wrzeszcz FC)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
Patryk Krause (Styrta Wrzeszcz FC)



PL3 CUP - Filtry Liqui Moly Gdańsk


MVP PL3 - Mateusz Dampc (InPost Wyspiarze)


Najlepszy Typer - "Kosik"




ZIMA 2018/2019:


I LIGA


I miejsce
– Ego Club Sopot


II miejsce
– Team Currenda


III miejsce
– Filtry Liqui Moly Gdańsk


Najlepszy atak – Team Currenda


Najlepsza obrona
– Ego Sopot


Najlepszy strzelec
– Krzysztof Kwasny (Filtry Liqui Moly Gdańsk)


Najlepszy bramkarz
- Kamil Bielicki (Team Currenda)


Najlepszy asystent
– Maciej Osłowski (Ego Sopot)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Maciej Osłowski (Ego Sopot)



II LIGA


I miejsce
– Hanza Lider Gdańsk


II miejsce
– JTI Polska sp. z o.o.


III miejsce
– NovatisPlus


Najlepszy atak – Stegna Forest


Najlepsza obrona
– JTI Polska sp. z o.o.


Najlepszy strzelec
– Sebastian Szymański (Stegna Forest)


Najlepszy bramkarz
- Paweł Sosnowski (Korporacja Budowlana DORACO)


Najlepszy asystent
– Adam Romejko (Stegna Forest)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Sebastian Szymański (Stegna Forest)



III LIGA


I miejsce
– Orły Północy Santander Bank


II miejsce
– GCE


III miejsce
– NRF


Najlepszy atak – NRF


Najlepsza obrona
– Orły Północy Santander


Najlepszy strzelec
– Jakub Habasiński (NRF)


Najlepszy bramkarz
- Michał Babik (Orły Północy Santander)


Najlepszy asystent
– Emil Szymczewski (GCE)

Najlepszy w punktacji kanadyjskiej – Emil Szymczewski (GCE)


MVP PL3 Zima 2017/2018 - Maciej Osłowski (Ego Sopot)

Najlepszy Typer - ""



W razie jakichkolwiek pytań związanych z ceremonią zakończenia rozgrywek prosimy o kontakt z nami.


pozdrawiamy

Zespół PL3

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies