Drużyna 11 Tygodnia: MG's Barber Shop

MG’s Barber Shop obok Korporacji Budowlanej DORACO jest jedynym debiutantem wśród ekip II ligi. Po tremie związanej z pierwszymi meczami w Ergo Arenie teraz Biali radzą sobie dużo lepiej. W ostatnim pojedynku pokonali bardzo pewnie Alexander Mann Solutions. W związku z tym ekipa ta została uznana Drużyną 11-tego Tygodnia rozgrywek.


MG’s Barber Shop jest ekipą, w której skład wchodzą znajomi znający się ze wspólnego, towarzyskiego grania w piłkę nożną. Jednym z nich jest Marcin Giziński – sponsor tytularny drużyny, który święci wiele tryumfów na polskiej jak i międzynarodowej scenie barberingu. Patron drużyny jest min. Mistrzem Polski w Barberingu z 2018 roku. Aby skorzystać z oferty jego salonu, należy udać się na ulicę Nieborowską 10 w Gdańsku. Teraz pod szyldem firmy występuję również drużyna piłkarska, która z coraz większym powodzeniem radzi sobie w zmaganiach na parkiecie Ergo Areny.


Biali w inauguracyjnym sezonie na hali w rozgrywkach grupowych zajęli miejsce wśród ekip rozgrywających swoje mecze na środkowym szczeblu. Zawodnicy Michała Sienkiewicza ulegli min. Maj Projekt, jednak okazali się lepsi od chociażby State Street Bank. Na drugim etapie gracze w białych koszulkach pokonali Korporacje Budowlaną DORACO, a w ostatnim starciu nie dali szans Alexander Mann Solutions, tracąc przez 36 minut rywalizacji tylko jedną bramkę. W wielu dotychczasowych pojedynkach kolegom Marcina Gizińskiego brakowało szczęścia, przez co mimo naprawdę dobrej gry jego ekipa nie punktowała. Teraz, przy korzystnym układzie, Biali mogą zakończyć debiutancki sezon w okolicach podium. W składzie zobaczymy 17 zawodników, a rolę kapitana pełni Michał Sienkiewicz, który również dyryguje defensywą swojego zespołu. W zadaniach obronnych pomagają mu min. Marek Modrzejewski oraz Patryk Gornowicz. Między słupkami występuje Emanuel Kiełpin, który na początku sezonu zastąpił kontuzjowanego Oskara Putowskiego. Z przodu błyszczy Przemysław Gornowicz, który zdobył już 7 bramek, a bramkarzom rywali stale zagrażają również Przemysław Konieczny, czy Mateusz Kowalczyk. MG’s Barber Shop jest ekipą, która z pewnością może sporo namieszać w naszych rozgrywkach i jeśli tylko kontuzje będą opuszczać graczy w białych koszulkach, to sukcesy powinny nadejść już w najbliższym czasie.


Pełna nazwa zespołu: MG’s Barber Shop

Sukcesy w PL3 R-GOL: awans do II ligi w sezonie Zima 2018/2019

Rok założenia: 2018


pozdrawiamy 
zespół PL3 R-GOL

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies