Drużyna 4 Tygodnia: KB DORACO

Trawiaste boiska zamieniliśmy na Ergo Arenę, a dla niektórych zespołów zderzenie z halową rzeczywistością było całkowitą nowością. Nie dla wszystkich początki były łatwe, ale ważne, by po inaugurującym sezon potknięciu podnieść się i tego właśnie dokonała wyróżniona tytułem Drużyny 4. Tygodnia Korporacja Budowlana DORACO, która nie zraziła się otwierającą rozgrywki porażką i w następnych dwóch meczach odniosła zwycięstwa.

Korporacja Budowlana DORACO jest liderem na rynku budowlanym Pomorza i zajmuje się generalnym wykonawstwem projektów inwestycyjnych. Działa w takich obszarach jak budownictwo hydrotechniczne, przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej czy renowacja obiektów zabytkowych, a od kilku miesięcy na boiskach Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL pod szyldem przedsiębiorstwa występuje zespół, który niedawno rozpoczął przygodę z rozgrywkami halowymi i już w drugiej kolejce świętował historyczne zwycięstwo wywalczone na parkiecie.

Korporacja Budowlana DORACO w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta R-GOL debiutowała Jesienią 2018 i dobrze radziła sobie w rozgrywkach trzeciego poziomu, finiszując w środku stawki. Niedawno postanowiła podjąć się też nowego wyzwania i wziąć udział w sezonie halowym. Zderzenie z rywalizacją na parkiecie do przyjemnych nie należało, ale Budowlańcy szybko się otrząsnęli i już w drugiej kolejce odnieśli historyczne zwycięstwo na tego typu nawierzchni. Ich kadra liczy 15 zawodników. W każdym dotąd meczu oglądać mogliśmy w akcji Marka Jasińskiego, Pawła Sosnowskiego oraz duet snajperów, jaki tworzą Grzegorz Krygier i Maciej Sikorski, którzy w spotkaniu z NRF-em strzelili po trzy gole. Poza tym w Ergo Arenie pojawili się także Michał Schweiger, Artur Rorzkowski, Paweł Nowicki i jego imiennik Galiński, zaś swój halowy debiut nadal przed sobą mają Adam Mańka, Przemysław Kowalczuk, Marcin Denysiuk oraz Artur Bartołd. Korporacja Budowlana DORACO pokazała, że mimo braku doświadczenia w rywalizacji na parkiecie jest w stanie uzyskiwać dobre wyniki i spróbuje w Grupie "C" namieszać.

Pełna nazwa zespołu: Korporacja Budowlana DORACO

Sukcesy w PL3 R-GOL: -

Rok założenia: 2018

 

pozdrawiamy

zespół PL3 R-GOL

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies