Drużyna 11 Tygodnia: Grupa LUX MED

Końcowa faza zmagań zawsze wiąże się z walką o jak najwyższe lokaty i rozmaite rekordy, by możliwie najlepiej nastroić się przed przerwą w rozgrywkach toczących się na otwartych obiektach. Są ekipy, które bój o nowe rekordy już wygrały, a wśród nich jest mianowana na Drużynę 10. Tygodnia Grupa LUX MED. Jako pierwsza zakończyła sezon jesienny, odnotowując poprawę pod każdym względem w porównaniu do debiutanckiej w swoim wydaniu Wiosny 2018.


Grupa LUX MED działa w branży opieki zdrowotnej i jest liderem rynku prywatnych usług medycznych w Polsce. Liderem zestawienia nie miała natomiast okazji być jeszcze drużyna Mateusza Gajewskiego występująca pod szyldem Grupy LUX MED na boiskach Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL, ale zmierza w dobrym kierunku. Odnotowała bowiem poprawę w każdym aspekcie futbolowego rzemiosła i Jesień 2018 uznać może za dużo lepszą od debiutanckiej w swojej historii Wiosny 2018.


Na Drużynę 10. Tygodnia mianowana została Grupa LUX MED. Jako pierwsza pojawiła się na mecie sezonu jesiennego, w ostatnim meczu będąc blisko sprawienia wielkiej niespodzianki i pokonania lidera tabeli. Zdobyła o sześć punktów więcej niż w trakcie minionego półrocza, strzeliła 16 bramek więcej, a straciła prawie 40 mniej. Progres pod każdym względem jest zatem widoczny, a to również efekt zmian w składzie. Kadra Medyków została zawężona, a ich szeregi zasilili Bartosz Nyza oraz Iwo Gerlee, który przebojem wdarł się na ligowe podwórko, prowadząc Białych do przełomowej wygranej nad Infoprojektem. Świetnie rozumiał się na murawie z liderem ofensywy i zarazem najlepszym snajperem zespołu Orestem Lewosiukiem, który tak jak Piotr Cieślak i kapitan Mateusz Gajewski pochwalić się może wzorową frekwencją. Ponad 10 spotkań na koncie mają też Wojciech Łukomski, Michał Karabin, Szymon Kujawa, broniący dostępu do bramki Mateusz Nowak a także Paweł Filipowicz, zaś rzadziej w akcji obserwowaliśmy Dariusza Tessę, Jakuba Karczewskiego i Adama Kierata. Medycy parokrotnie znaleźli receptę na zwycięstwo, a niewiele brakowało im, by zgromadzić jeszcze bardziej okazały dorobek. Robią postępy i niewątpliwie za kilka miesięcy znów będą starać się pobić wszelkie możliwe rekordy.


Pełna nazwa zespołu: GRUPA LUX MED

Sukcesy w PL3 R-GOL:

Rok założenia: 2018


pozdrawiamy

zespół PL3 R-GOL

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies