Drużyna 8 Tygodnia: Młodzi Bajeczni Techniczni

Październikowy etap rozgrywek dobiegł końca. Po raz ostatni przyznajemy wyróżnienie za ten miesiąc i tym razem wybór padł na Młodych Bajecznych Technicznych, którzy początkowo mieli problemy, aby się na nowo pośród czwartoligowców odnaleźć, ale złapali już swój rytm, od paru kolejek są niepokonani i teraz do kolekcji zgarniają tytuł Drużyny 8. Tygodnia.


Młodych Bajecznych Technicznych poznaliśmy przed rokiem. Przygodę z Piłkarską Ligą Trójmiasta R-GOL rozpoczynali Jesienią 2017 i od razu zaczęli na naszych obiektach czarować swoją bajeczną techniką, w efekcie czego zgromadzili całkiem pokaźny dorobek i następnie mogli sprawdzić się w rozgrywkach wyższego szczebla. Tam im się jednak nie wiodło, więc powrócili na przysłowiowe „stare śmieci”, gdzie mimo początkowych trudności znów radzą sobie naprawdę dobrze i mają spore szanse na ciekawy wynik, a także powtórny awans na trzeci poziom.


Młodzi Bajeczni Techniczni są z nami trzeci sezon i choć pierwszy człon ich szyldu może wydawać się kwestią sporną, bo wartości w metryczkach poszczególnych graczy wraz z upływającym czasem przecież nie maleją, to pozostałe składniki ich nazwy nadal dobrze ich opisują. W dziewięciu kolejkach Jesieni 2018 wywalczyli już 17 punktów i coraz mniej dzieli ich od ustanowienia nowego rekordu. Zespołem wciąż dowodzi Szymon Szuksztul, będący jednym z 12 ogniw tej dobrze działającej zielono-białej machiny. Kapitan podobnie jak Piotr Ignatowicz pochwalić się może wzorową frekwencją, zaś frekwencją bliską ideału wykazali się Piotr Kaczyński, główny snajper Michał Miklaszewski oraz zakontraktowani przed sezonem Marcin Siemienkiewicz, Ukrainiec Vitalii Skrypai a także doświadczony bramkarz Rafał Hoppe, będący bez wątpienia wielkim wzmocnieniem. Przed startem tej edycji pozyskano również Artura Urbanowicza, który z powodzeniem gra w przednich formacjach, będąc obecnie najlepszym asystentem w drużynie, a nową twarzą w tej ekipie jest również Paweł Topa, którego w akcji oglądaliśmy raz. Kadrę tworzą ponadto znani już fanom rozgrywek Marcin Żach, Przemysław Szymański oraz Bartłomiej Sacharczuk, którzy niezmiennie od ponad roku są częścią tego teamu. Młodzi Bajeczni Techniczni podobnie jak Jesienią 2017 mają szanse na znakomity wynik, dlatego bardzo interesuje nas, czy chcą na nowo podjąć wyzwanie i znów spróbować swoich sił w grze na trzecim szczeblu.


Pełna nazwa zespołu: Młodzi Bajeczni Techniczni

Sukcesy w PL3 R-GOL: -

Rok założenia: 2017


pozdrawiamy

zespół PL3 R-GOL

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies