Drużyna 4 Tygodnia: Legendarni.com

Za nami już miesiąc rozgrywek, a w jego trakcie blisko 90 zespołów zdążyło zasilić swój dorobek przynajmniej o jedną wygraną. Kilka z nich na zwycięstwo czekać musiało do czwartego tygodnia zmagań, a jedną z takich ekip są Legendarni.com, którzy przełamali się kilka dni temu i podnieśli z boiska historyczny komplet punktów, a teraz otrzymali też tytuł Drużyny 4. Tygodnia.


Legendarni.com wspólnie z kilkunastoma innymi nowymi zespołami na podbój Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL wyruszyli Jesienią 2018. Początkowo nie było im łatwo... Zapłacili frycowe, przegrywając w starciu debiutantów z MOVINN, ale potem zarobili historyczny punkt, będący nagrodą za remis z KS Gdańsk. Następnie boleśnie przekonali się o sile Styrty Wrzeszcz FC, lecz sporych rozmiarów niepowodzenie nie odebrało im chęci do działania, a raczej zmotywowało do jeszcze większych starań. Szybko się podnieśli i w czwartej kolejce kosztem Alternatywy ALL4SEO odnieśli premierowe zwycięstwo, wykonując w ten sposób pierwszy z wielu kroków na drodze do stania się legendą rozgrywek.


Kadra zespołu liczy 13 graczy i po ostatnim meczu była to bardzo szczęśliwa „13”. Niewielu jest w ich szeregach zawodników z ligową przeszłością, ponieważ jedynie trzech z nich mieliśmy możliwość obserwować kiedyś w akcji. Przemysław Kitowski do rywalizacji wrócił po ponad sześciu latach rozłąki z boiskowymi zmaganiami, Jakub Wietrzykowski cztery lata temu związany był z Kryspin Team, a teraz znów po długiej przerwie uczestniczy w rozgrywkach, natomiast Adrian Czarnowski ostatnie kilka miesięcy spędził w WebLabo.pl. Pozostali to nowicjusze, ale każdy z nich za sobą ma już przynajmniej jeden występ, a trzech brało udział w każdym z czterech spotkań. To kapitan Daniel Marciński, jeden z głównych strzelców Mateusz Pokrzywiec oraz Marcin Lebiedziński. Najlepszym obecnie snajperem jest autor pięciu goli Piotr Chylmański, z kolei przeważnie dostępu do bramki broni Krzysztof Bobiński. Na murawie oglądać mogliśmy jeszcze kilku innych przedstawicieli tej ekipy, a są to Krzysztof Kaczmarek, Mariusz Bukowski, Damian Gadomski, Tomasz Kukawka oraz Oskar Sozański. Legendarni.com na wstępie swojej przygody z rozgrywkami notowali słabsze wyniki, ale ich upór niedawno popłacił upragnioną historyczną wygraną i kto wie, może w miniony czwartek na obiekcie Politechniki Gdańskiej narodziła się kolejna legenda Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL, która stopniowo będzie rosnąć w siłę.


Pełna nazwa zespołu: Legendarni.com

Sukcesy w PL3 R-GOL: -

Rok założenia: 2018

pozdrawiamy
zespół PL3

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies