Drużyna 8 Tygodnia: FC Bez Nazwy

Rozpoczęła się druga część sezonu... Przed nami decydujące tygodnie rozgrywek i wkrótce poznamy najważniejsze rozstrzygnięcia edycji Wiosna 2018. Już teraz jednak można wyraźnie wskazać, które ekipy bić się będą o najwyższe cele, a którym pozostanie walka o niższe lokaty. Wysoko bez wątpienia mierzy FC Bez Nazwy, który idzie jak burza i jak dotąd nie znalazł na siebie mocnych, a dzięki temu jest murowanym kandydatem do awansu na trzeci poziom, a przy okazji został Drużyną 8. Tygodnia.


FC Bez Nazwy w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta R-GOL zagościł Jesienią 2017, zasilając wówczas szeregi IV ligi grupy „A”. Tam nie był wiodącym zespołem i finalnie uplasował się w dolnych rejonach stawki, natomiast Wiosną 2018 występuje w grupie „B” tego poziomu, gdzie odgrywa główną rolę, a diametralna zmiana oblicza drużyny wynika głównie ze świetnych transferów.


FC Bez Nazwy jest jednym z pięciu teamów w całych rozgrywkach, które po ośmiu tygodniach rywalizacji pochwalić się mogą kompletem zwycięstw na koncie. Najwięcej problemów przysporzyła mu w czwartej kolejce Atena S.A., ale przeważnie wygrywał pewnie, dwukrotnie zachowując przy tym czyste konto, czego w poprzednim sezonie nie udało mu się dokonać ani razu. Stracił zaledwie 12 goli – najmniej w całej lidze – a równie dobrze radzi sobie w ataku, odnotowując średnio ponad pięć trafień na mecz. Kadra zespołu liczy 12 graczy, a wyróżniającym się zawodnikiem – nie tylko ze względu na zagraniczne pochodzenie – jest bułgarski snajper Stefan Mavrodov, a w ofensywie kroku dotrzymują mu Dominik Kwiatkowski – najlepszy „kanadyjczyk” w ekipie – i Kamil Kowalewski, którzy podobnie jak kolega dołączyli do drużyny w tym sezonie. Cały tercet odnotował po siedem występów, za to osiem spotkań w nogach i wzorowa frekwencja dotyczą Bartłomieja Kwidzińskiego, Marka Krupę, Łukasza Pociennika, Rafała Ławeckiego oraz jego imiennika Grabowskiego. Skład tworzą również Damian Mokwa, Patryk Rudakowski, Jakub Kowalczuk i Tomasz Cyran, więc mamy do czynienia z mieszanką zawodników o różnym stopniu ligowego doświadczenia. FC Bez Nazwy od paru tygodni pewnie przewodzi stawce w IV lidze grupie „B”, trzykrotnie przebił już wynik sprzed paru miesięcy, dlatego choć jest bez nazwy, to prawdopodobnie wkrótce będzie już z przepustką na wyższy szczebel.


Pełna nazwa zespołu: FC Bez Nazwy

Sukcesy w PL3 R-GOL: -

Rok założenia: 2017


pozdrawiamy

zespół PL3 R-GOL

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies