Drużyna 5 Tygodnia: Agenci Futbolu

Za nami już kilka kolejek, więc w miarę wyklarowała się sytuacja na poszczególnych szczeblach... Widać, które ekipy bić się będą o najwyższe lokaty, a przed którymi bój o środek stawki bądź utrzymanie. Wysoko mierzyć mogą Agenci Futbolu, którzy po pięciu tygodniach Wiosny 2018 sklasyfikowani byli na pozycji wicelidera III ligi grupy „B”, a za świetne wyniki zgarnęli tytuł Drużyny 5. Tygodnia.


Agenci Futbolu w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta R-GOL pojawili się Wiosną 2017, grając wówczas pod szyldem Partnerów. Na czwartym poziomie spisywali się wyśmienicie, sięgając wtedy po awans, a przez następne półrocze oswajali się z trzecioligową rzeczywistością, występując jako Janusze Futbolu. Bez problemu zapewnili sobie utrzymanie, więc uzbrojeni w cenne doświadczenie teraz mierzą wyżej, rywalizując jeszcze pod inną nazwą niż miało to miejsce w trakcie dwóch poprzednich edycji.


Agenci Futbolu, jak ich nazwa sugeruje, najwyraźniej mają doskonale rozpracowanych zawodników przeciwnych ekip, a dowodzą tego uzyskane przez nich wyniki... Na inaugurację pokonali FC RedTube, następnie ulegli Płotexowi Meble, ale potem było znacznie lepiej, efektem czego jest passa trzech wygranych, na którą złożyło się też jedno z najbardziej przekonujących w ich historii zwycięstw, jakie odnieśli podczas starcia z KS Czubki. Kadrę tworzy 12 zawodników, a dwóch z nich: Jacek Malinowski i Paweł Semkow dołączyło do zespołu przed startem bieżącej odsłony rozgrywek. Dla Pawła Mroczka i Rafała Bróżdzińskiego to natomiast drugi sezon w barwach Agentów Futbolu, za to pozostali są w drużynie od początku. Rolę kapitana pełni Jakub Gut, który Wiosną 2017 był jednocześnie czołowym snajperem swojego teamu. Obecnie natomiast ciężar zdobywania bramek rozkłada się niemal po równo na barki wspomnianego Rafała Brożdzińskiego, ale też Kamila Spryszyńskiego, Jarosława Bobko oraz Krzysztofa Zalewskiego. Zupełnie inne zadania mają natomiast Daniel Parafiniuk i Robert Pryba, którzy stoją między słupkami, zmieniając się na tej kluczowej na boisku pozycji. Skład uzupełniają jeszcze Andrzej Gołębiewski, który tak jak siedmiu innych kolegów pochwalić się może wzorową frekwencją, oraz Mariusz Michałowski, dysponujący chyba najbogatszą ligową przeszłością w szeregach ekipy. Agenci Futbolu stopniowo idą do przodu i nie jest wykluczone, że wejdą na wyższy poziom, bo świetna postawa w ramach kilku ostatnich tygodni stawia ich w roli solidnych kandydatów do awansu na zaplecze.


Pełna nazwa zespołu: Agenci Futbolu

Sukcesy w PL3 R-GOL: II miejsce w IV lidze grupie „A” Wiosna 2017

Rok założenia: 2017


pozdrawiamy

zespół PL3 R-GOL

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies