Zakończenie sezonów: J17 oraz Z17/18

Wszystkich uczestników Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL, ich rodziny oraz znajomych, a także tych którzy kibicowali nam przez cały sezon, pragniemy zaprosić na oficjalne zakończenie edycji Jesień 2017 oraz Zima 2017/2018 PL3 R-GOL, które zorganizujemy przy współpracy z Ego Club Sopot. Ceremonia odbędzie się w dniu 16.03.2018 (piątek). Startujemy o godzinie 21.30!!!


Ego Club Sopot znajduje się przy ulicy Monte Cassino 53 (Krzywy Domek, I piętro). Miejsce to znakomicie nadaje się do podsumowania Waszych zmagań, a dla potwierdzenia naszych słów odsyłamy do strony internetowej gospodarza imprezy:http://www.egoclub.pl. Podsumowanie rozgrywek rozpocznie się o godzinie 21.30. Zachęcamy do przyjścia nieco szybciej, aby odpowiednio się rozgościć. Wszyscy uczestnicy wraz z osobami towarzyszącymi będą wpuszczani od godziny 21.00 zupełnie bezpłatnie. Po rozdaniu nagród każdy z Was będzie mógł zostać na zabawie jaka rozpocznie się o godzinie 22.00 (impreza otwarta). Dodatkowo pragniemy poinformować, że gospodarz zakończenia przygotował dla najlepszych vouchery na alkohol do wykorzystania w trakcie tego wieczoru!

 


Przypomnijmy kogo nagrodzimy podczas ceremonii zakończenia edycji Jesień 2017 Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL:


Struktura nagród:


I miejsce – bon w wysokości 800 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowy puchar, medale, dyplom, bon do wydania w barze Ego Club Sopot


II miejsce
– bon w wysokości 500 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowy puchar, medale, dyplom.


III miejsce
– bon na 300 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowy puchar, medale, dyplom.


Najlepszy atak
– pamiątkowy puchar


Najlepsza obrona
– pamiątkowy puchar


Najlepszy strzelec
– bon w wysokości 200 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowa statuetka (puchar)


Najlepszy bramkarz
- bon w wysokości 150 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowa statuetka (puchar)


Najlepszy asystent
– bon w wysokości 100 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowa statuetka (puchar)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– bon w wysokości 100 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowa statuetka (puchar)

Najlepszy Typer - bon w wysokości 100 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowy puchar 

MVP PL3 - bon w wysokości 100 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowa statuetka

PL3 CUP - pamiątkowy puchar



JESIEŃ 2017:


I LIGA


I miejsce
– Ego Club Sopot


II miejsce
– Filtry Liqui Moly Gdańsk


III miejsce
– GPRDiK


Najlepszy atak – Ego Club Sopot


Najlepsza obrona
– Ego Club Sopot


Najlepszy strzelec
– Kajetan Taube (Cuarto Invest)


Najlepszy bramkarz
- Oskar Rybicki (Ego Club Sopot)


Najlepszy asystent
– Adam Bianga (DRE Producent Drzwi)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Kajetan Taube (Cuarto Invest)



II LIGA GRUPA "A"


I miejsce
– Jihad Ujeścisko


II miejsce
– Oliwa do Ognia


III miejsce
– Hanza Lider Gdańsk


Najlepszy atak – Jihad Ujeścisko


Najlepsza obrona
– Jihad Ujeścisko


Najlepszy strzelec
– Cezary Dobrzelecki (Jihad Ujeścisko)


Najlepszy bramkarz
- Jakub Czarnowski (Hanza Lider Gdańsk)


Najlepszy asystent
– Marcin Pawlicki (Autos Gumisie)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Cezary Dobrzelecki (Jihad Ujeścisko)



II LIGA GRUPA "B"


I miejsce
– Maj Projekt


II miejsce
– Contact Finance


III miejsce
– Vetrex


Najlepszy atak – Contact Finance


Najlepsza obrona
– Maj Projekt


Najlepszy strzelec
– Paweł Behlke (Freeshooters)


Najlepszy bramkarz
- Artur Jażdżewski (Maj Projekt)


Najlepszy asystent
– Szymon Kamiński (Avers)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Paweł Behlke (Freeshooters)



III LIGA GRUPA "A"


I miejsce
– Żurawie


II miejsce
– Duramex Dominatorzy


III miejsce
– SII Gdańsk


Najlepszy atak – Maschera


Najlepsza obrona
– SII Gdańsk


Najlepszy strzelec
– Mateusz Czecholiński (Maschera)


Najlepszy bramkarz
- Józef Kisicki (SII Gdańsk)


Najlepszy asystent
– Mateusz Czecholiński (Maschera)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Mateusz Czecholiński (Maschera)




III LIGA GRUPA "B"


I miejsce
– Leśniewski


II miejsce
– i-gol.pl


III miejsce
– MSDF Pruszkovia


Najlepszy atak – Leśniewski


Najlepsza obrona
– Leśniewski


Najlepszy strzelec
– Łukasz Czarnowski (Leomar Łęgowo)


Najlepszy bramkarz
- Karol Majchrzak (Leśniewski)


Najlepszy asystent
– Damian Kukowski (Leśniewski)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Łukasz Czarnowski (Leomar Łęgowo)




III LIGA GRUPA "C"


I miejsce
– Techno Service


II miejsce
– Misz EBE EBE


III miejsce
– interki


Najlepszy atak – Techno Service


Najlepsza obrona
– Techno Service


Najlepszy strzelec
– Patryk Osowski (Techno Service)


Najlepszy bramkarz
- Grzegorz Bajkowski (Footgolf Przywidz)


Najlepszy asystent
– Michał Szczepankowski (Techno Service)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Michał Szczepankowski (Techno Service)




IV LIGA GRUPA "A"


I miejsce
– Alternatywa ALL4SEO


II miejsce
– Aquapark Sopot


III miejsce
– JTI Polska sp. z o.o.


Najlepszy atak – Aquapark Sopot


Najlepsza obrona
– Alternatywa ALL4SEO


Najlepszy strzelec
– Szymon Chrostowski (MaximusGdansk.pl)


Najlepszy bramkarz
- Krzysztof Busłowski (Alternatywa ALL4SEO)


Najlepszy asystent
– Michał Trapp (JTI Polska sp. z o.o.)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Michał Cejer (Aquapark Sopot)



IV LIGA GRUPA "B"


I miejsce
– Sheraton Sopot


II miejsce
– Gazprom Gdańsk


III miejsce
– Pszczółki


Najlepszy atak – Studio S7


Najlepsza obrona
– Sheraton Sopot


Najlepszy strzelec
– Daniel Jakuszczonek (Pszczółki)


Najlepszy bramkarz
- Paweł Kucejko (Sheraton Sopot)


Najlepszy asystent
– Maciej Krupiński (Gazprom Gdańsk)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Daniel Jakuszczonek (Pszczółki)



PL3 CUP - Gang Lambady


MVP PL3 - Tomasz Preizner (Ego Club Sopot)


Najlepszy Typer - "Erni"




ZIMA 2017/2018:


I LIGA


I miejsce
– Team Currenda


II miejsce
– Ego Club Sopot


III miejsce
– Filtry Liqui Moly Gdańsk


Najlepszy atak – Ego Club Sopot


Najlepsza obrona
– Team Currenda


Najlepszy strzelec
– Maciej Osłowski (Ego Club Sopot)


Najlepszy bramkarz
- Kamil Bielicki (Team Currenda)


Najlepszy asystent
– Maciej Osłowski (Ego Club Sopot)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Maciej Osłowski (Ego Club Sopot)



II LIGA


I miejsce
– JTI Polska sp. z o.o.


II miejsce
– Techno Service


III miejsce
– NovatisPlus


Najlepszy atak – Techno Service


Najlepsza obrona
– JTI Polska sp. z o.o.


Najlepszy strzelec
– Michał Szczepankowski (Techno Service)


Najlepszy bramkarz
- Andrii Rassadnev (NovatisPlus)


Najlepszy asystent
– Adam Bianga (JTI Polska sp. z o.o.)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Michał Szczepankowski (Techno Service)



III LIGA


I miejsce
– Orły Północy BZ WBK


II miejsce
– Studio S7


III miejsce
– Jurkom Chwaszczyno


Najlepszy atak – Jurkom Chwaszczyno


Najlepsza obrona
– Orły Północy BZ WBK


Najlepszy strzelec
– Maciej Deliga (Jurkom Chwaszczyno)


Najlepszy bramkarz
- Michał Babik (Orły Północy BZ WBK)


Najlepszy asystent
– Grzegorz Szymczewski (GCE)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Maciej Deliga (Jurkom Chwaszczyno)


MVP PL3 Zima 2017/2018 - Jakub Domżalski (Team Currenda)



W razie jakichkolwiek pytań związanych z ceremonią zakończenia rozgrywek prosimy o kontakt z nami.


pozdrawiamy

Zespół PL3

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies