Zakończenie sezonu Wiosna 2017

Wszystkich uczestników Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL, ich rodziny oraz znajomych, a także tych którzy kibicowali nam przez cały sezon, pragniemy zaprosić na oficjalne zakończenie edycji Wiosna 2017 PL3 R-GOL, które zorganizujemy przy współpracy z Ego Club Sopot. Ceremonia odbędzie się w dniu 15.09.2017 (piątek). Startujemy o godzinie 21.30!!!


Ego Club Sopot znajduje się przy ulicy Monte Cassino 53 (Krzywy Domek, I piętro). Miejsce to znakomicie nadaje się do podsumowania Waszych zmagań, a dla potwierdzenia naszych słów odsyłamy do strony internetowej gospodarza imprezy:http://www.egoclub.pl. Podsumowanie rozgrywek wiosennych rozpocznie się o godzinie 21.30. Zachęcamy do przyjścia nieco szybciej, aby odpowiednio się rozgościć. Wszyscy uczestnicy wraz z osobami towarzyszącymi będą wpuszczani od godziny 21.00 zupełnie bezpłatnie. Po rozdaniu nagród każdy z Was będzie mógł zostać na zabawie jaka rozpocznie się o godzinie 22.00 (impreza otwarta). Dodatkowo pragniemy poinformować, że gospodarz zakończenia przygotował dla najlepszych vouchery na alkohol do wykorzystania w trakcie tego wieczoru!

 


Przypomnijmy kogo nagrodzimy podczas ceremonii zakończenia edycji Wiosna 2017 Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL:


Struktura nagród:


I miejsce – bon w wysokości 800 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowy puchar, medale, dyplom, bon do wydania w barze Ego Club Sopot


II miejsce
– bon w wysokości 500 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowy puchar, medale, dyplom.


III miejsce
– bon na 300 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowy puchar, medale, dyplom.

Nagroda Fair-Play (w każdej lidze) - bilety na mecz Lechii Gdańsk dla drużyny


Najlepszy atak
– pamiątkowy puchar


Najlepsza obrona
– pamiątkowy puchar


Najlepszy strzelec
– bon w wysokości 200 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowa statuetka (puchar)


Najlepszy bramkarz
- bon w wysokości 150 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowa statuetka (puchar)


Najlepszy asystent
– bon w wysokości 100 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowa statuetka (puchar)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– bon w wysokości 100 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowa statuetka (puchar)

Najlepszy Typer - bon w wysokości 100 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-GOL, pamiątkowy puchar 

MVP PL3 - pamiątkowa statuetka

PL3 CUP - pamiątkowy puchar

Dla najlepszych Ego Club Sopot ufundował vouchery do wydania w barze podczas wieczoru podsmowującego rozgrywki.

 



WIOSNA 2017:


I LIGA


I miejsce
– Ego Club Sopot


II miejsce
– Cuarto Invest


III miejsce
– ProStore

Nagroda Fair-Play – Hanza Lider Gdańsk

Najlepszy atak – Filtry Liqui Moly Gdańsk


Najlepsza obrona
– Ego Club Sopot


Najlepszy strzelec
– Damian Kugiel (Ego Club Sopot)


Najlepszy bramkarz
- Mateusz Imianowski (Ego Club Sopot)


Najlepszy asystent
– Kajetan Taube (Cuarto Invest)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Kajetan Taube (Cuarto Invest)



II LIGA GRUPA "A"


I miejsce
– Gang Lambady


II miejsce
– InPost Express Wyspiarze


III miejsce
– Oliwa do Ognia

Nagroda Fair-Play – Vetrex

Najlepszy atak – Gang Lambady


Najlepsza obrona
– Gang Lambady


Najlepszy strzelec
– Kuba Czachorowski (Grupa Lotos)


Najlepszy bramkarz
- Damian Reschke (Gang Lambady)


Najlepszy asystent
– Radosław Bakulski (InPost Express Wyspiarze)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Piotr Nowosielski (Gang Lambady)



II LIGA GRUPA "B"


I miejsce
– Radio Gdańsk


II miejsce
– TAI Work sp. z o.o.


III miejsce
– Jihad Ujeścisko

Nagroda Fair-Play – Techno Service

Najlepszy atak – TAI Work sp. z o.o.


Najlepsza obrona
– TAI Work sp. z o.o.


Najlepszy strzelec
– Krzysztof Puto (Contact Finance)


Najlepszy bramkarz
-


Najlepszy asystent
– Mateusz Goerke (Contact Finance)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Krzysztof Puto (Contact Finance)



III LIGA GRUPA "A"


I miejsce
– Restauracja SET (Kraken Gdańsk)


II miejsce
– White


III miejsce
– Thomson Reuters

Nagroda Fair-Play – Tele-Piast Przymorze

Najlepszy atak – Restauracja SET (Kraken Gdańsk)


Najlepsza obrona
– White


Najlepszy strzelec
– Mateusz Dampc (Restauracja SET Kraken Gdańsk)


Najlepszy bramkarz
- Mateusz Rubacha (White)


Najlepszy asystent
– Mateusz Dampc (Restauracja SET Kraken Gdańsk)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Mateusz Dampc (Restauracja SET Kraken Gdańsk)




III LIGA GRUPA "B"


I miejsce
– InCore


II miejsce
– Avers


III miejsce
– Jurkom Chwaszczyno

Nagroda Fair-Play – Brygada Remontowa

Najlepszy atak – GPRDiK II


Najlepsza obrona
– InCore


Najlepszy strzelec
– Łukasz Czarnowski (GPRDiK II)


Najlepszy bramkarz
- Karol Niedziałek (InCore)


Najlepszy asystent
– Mateusz Prinz (Visline)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Łukasz Czarnowski (GPRDiK II)




III LIGA GRUPA "C"


I miejsce
– Saymon System


II miejsce
– Jaguar Gdańsk


III miejsce
– DCT Gdańsk

Nagroda Fair-Play – aptekagemini.pl

Najlepszy atak – Remontowa PolamRem


Najlepsza obrona
– Jaguar Gdańsk


Najlepszy strzelec
– Łukasz Boroń (Jaguar Gdańsk)


Najlepszy bramkarz
- Wojciech Kornacki (Saymon System)


Najlepszy asystent
– Łukasz Boroń (Jaguar Gdańsk)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Łukasz Boroń (Jaguar Gdańsk)




IV LIGA GRUPA "A"


I miejsce
– Maschera


II miejsce
– Partnerzy


III miejsce
– Siwy Dym

Nagroda Fair-Play – Alexander Mann Solutions

Najlepszy atak – Maschera


Najlepsza obrona
– Siwy Dym


Najlepszy strzelec
– Sławomir Marchewka (Maschera)


Najlepszy bramkarz
- Sebastian Jewiarz (Siwy Dym)


Najlepszy asystent
– Sławomir Marchewka (Maschera)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Sławomir Marchewka (Maschera)



IV LIGA GRUPA "B"


I miejsce
– AB Flora


II miejsce
– serwisrowerowygdansk.pl


III miejsce
– Orły Północy BZ WBK

Nagroda Fair-Play – serwisrowerowygdansk.pl

Najlepszy atak – AB Flora, Hotelik Bach


Najlepsza obrona
– FC The Polis Trójmiasto


Najlepszy strzelec
– Oskar Kamiński (Hotelik Bach)


Najlepszy bramkarz
- Paweł Szypuła (FC The Polis Trójmiasto)


Najlepszy asystent
– Oskar Kamiński (Hotelik Bach)


Najlepszy w punktacji kanadyjskiej
– Oskar Kamiński (Hotelik Bach)



PL3 CUP - Filtry Liqui Moly Gdańsk


MVP PL3 - Damian Kugiel (Ego Club Sopot)


Najlepszy Typer - "BKT"




W razie jakichkolwiek pytań związanych z ceremonią zakończenia rozgrywek jesiennych prosimy o kontakt z nami.


pozdrawiamy

Zespół PL3

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies