Lechia Gdańsk partnerem PL3 R-GOL!

Niezmiernie miło nam poinformować, że Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL nawiązała współpracę z Lechią Gdańsk. Dzięki temu uczestnicy naszych rozgrywek będą mogli zdobyć dodatkowe nagrody, a PL3 R-GOL zwiększy swoją rangę na arenie amatorskich lig piłkarskich w całej Polsce.


Dzięki porozumieniu pomiędzy Piłkarską Ligą Trójmiasta R-GOL oraz Lechią Gdańsk, już od tego sezonu wszystkie drużyny będą miały okazję zdobyć dodatkowe nagrody, których łączna wartość wyniesie kilka tysięcy złotych! Co trzeba będzie zrobić, aby je zdobyć? Wystarczy wygrać klasyfikację „Lechia Gdańsk Fair-Play”, która od dnia dzisiejszego znalazła się na naszej stronie internetowej w zakładce „Statystyki”.


Każda z liga oraz grupa posiada wyszczególnioną tabelę „Lechia Gdańsk Fair-Play”. Tam też prowadzona jest statystyka żółtych oraz czerwonych kartek otrzymywanych przez poszczególne drużyny. Przypomnijmy, że za każde napomnienie drużyna karana jest odjęciem 3 punktów, z kolei za wykluczenie jest to aż 10 oczek. I tak po zakończonym sezonie rozgrywek zespół, który będzie miał najmniej punktów karnych wygra bilety na mecz Lechii Gdańsk w ramach piłkarskiej Ekstraklasy dla całej drużyny, ufundowane przez naszego nowego partnera! Zaznaczamy, że przy równej ilości punktów decydować będzie wyższa pozycja w ligowej tabeli. Lechia Gdańsk - po raz kolejny – pokazuje w ten sposób, jak wielką wagę przykłada do zasad fair-play.


Pragniemy zaznaczyć, że podjęta współpraca będzie miała charakter długofalowy i mamy nadzieję, że uczestnicy Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL docenią wkład Lechii Gdańsk oraz Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL, a także czerpać będą płynące z niej korzyści.


pozdrawiamy

Zespół PL3 R-GOL

Komentarze 

 
0 #2 Ekipie Alprożubr 2016-12-03 23:47
należy pogratulować, że ich wątroby dotrwały do końca sezonu.
Cytować
 
 
0 #1 AlproPL3 Trolls 2016-12-02 13:46
Choć sezon jeszcze oficjalnie się nie skończył, myślę, że już teraz wypada pogratulować Alpro Gdańsk, za wygranie klasyfikacji LGFP i to niezależnie od ligi!
Cytować
 
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies