PL3 R-GOL częścią Interligi

"Miło nam poinformować, że współpraca lig amatorskich z całego kraju działających pod szyldem Interligi systematycznie się rozwija. Efektem tego jest między innymi nowa, na bieżąco aktualizowana strona internetowa, na której można znaleźć szczegółowe informacje na temat turnieju V Mistrzostw Polski, który tym razem odbędzie się w Warszawie.

Początek współpracy największych amatorskich lig sięga 2012 roku, kiedy to zorganizowano pierwszy turniej, w którym wzięły udział drużyny z Gdańska, Krakowa, Szczecina i Wrocławia. Od tego czasu do projektu dołączały kolejne ligi, którym przewodniczy Futbolowa Liga Szóstek z Krakowa. W V Mistrzostwach Polski planowany jest udział 12 drużyn.

Informacje dotyczących kwestii organizacyjnych turnieju mistrzowskiego, a także wiadomości dotyczące drużyn biorących w nim udział można znaleźć na nowej stronie internetowej www.interliga.pl. Już teraz zapowiada się na to, że obsada V Mistrzostwa Polski będzie niezwykle mocna, dzięki czemu turniej bardzo zyska na prestiżu. Zachęcamy więc do śledzenia strony internetowej Interligi, gdzie oprócz informacji na temat turnieju mistrzowskiego można będzie znaleźć także najważniejsze wiadomości dotyczące lokalnych rozgrywek, wydarzeń ligowych, jak i zapisów na kolejne sezony.

Ciekawe informacje będzie można znaleźć na uruchomionym niedawno facebookowym fanpage'u, także zachęcamy do polubienia:

http://www.facebook.com/interligapl/"

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies