PL3 BET

Miło nam poinformować, że jak na jesień tak i teraz rusza konkurs PL3-BET. Służy on rozrywce w formie typowania wyników spotkań Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL. Zachęcamy do zabawy, która mamy nadzieję przyniesie wiele radości wszystkim uczestnikom.

Aby brać udział w zabawie, wystarczy się zalogować za pośrednictwem naszej strony internetowej (zakładka "Społeczność" lub poprzez kliknięcie na obrazek "PL3-BET" w prawej kolumnie naszej strony głównej). Po zalogowaniu przechodzimy już do bezpośredniej pracy z Typerem, który w obsłudze jest bardzo prosty.

Wszelkie zasady naszej zabawy dostępne są w "regulaminie".

Przypominamy, że najlepszy Typer zostanie nagrodzony pamiątkowym pucharem podczas oficjalnego zakończenia ligi oraz talonem w wysokości 100 zł do wydania w sklepie sportowym R-GOL.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy wszystkim jej uczestnikom wielu radosnych chwil.

W razie pytań związanych z Typerem, prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

zespół PL3

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies