FAQ

Gdzie mogę otrzymać informacje związane z rozgrywkami?

Wszelkie informacje można uzyskać u naszego koordynatora ligi kontaktując się bezpośrednio z nim: Mateusz Nowak, tel. 662 832 828, e-mail: mateusz.nowak@pl3.com.pl.  Z chęcią odpowie na każde Państwa pytanie.

 

Kto może wziąć udział w rozgrywkach Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL?

Do Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL może się zgłosić każdy, kto pragnie posmakować prawdziwej piłkarskiej rywalizacji. Zapraszamy firmy, zakłady pracy jak i grupy znajomych (studentów, kolegów z osiedla itp.).

 

Jak można zgłosić zespół do Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL?

Zgłoszenia zespołu można dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy zamieszczony na naszej stronie internetowej i przesłanie go na adres internetowy biuro@pl3.com.pl.

 

Czy można rozłożyć płatność za udział w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta R-GOL na raty?

Istnieje możliwość dokonania płatności w ratach uzgodnionych z Organizatorem. Zapewniamy rozłożenie kwoty wpisowego maksymalnie na 2 raty z tym, że pierwsza w wysokości 1200 zł musi zostać uregulowana w momencie zgłoszenia zespołu do rozgrywek.

 

Jaki jest koszt udziału drużyny w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta R-GOL?

Koszt udziału w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta R-GOL w sezonie Wiosna 2020 wynosi 2400 zł brutto.

 

W jakie dni rozgrywane będą mecze Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL?

Mecze Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL rozgrywane są od poniedziałku do czwartku.

 

W jakich godzinach będą rozgrywane mecze?

Mecze Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL rozgrywane są w godzinach 19-23

 

Czym jest Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL?

Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL to profesjonalnie zorganizowane rozgrywki piłkarskie skierowane do firm, zakładów pracy czy też grupy znajomych. Gwarantujemy perfekcyjną organizację, świetną zabawę i niezapomnienie emocje podczas rywalizacji na każdym szczeblu rozgrywek.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies