IV LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Tomasz Broner Tomasz Broner Port Lotniczy 58
2 Krzysztof Lisiewicz Krzysztof Lisiewicz Restauracja SET (Kraken Gdańsk) 31
3 Mateusz Maciejczyk Mateusz Maciejczyk Zoompak Team 30
4 Krzysztof Kwiatkowski Krzysztof Kwiatkowski Zoompak Team 25
5 Adam Karczewski Adam Karczewski Zoompak Team 23

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Tomasz Broner Tomasz Broner Port Lotniczy 9.7
2 Tomasz Ostojski Tomasz Ostojski Poraszka 1997 Gdańsk 5
3 Krzysztof Lisiewicz Krzysztof Lisiewicz Restauracja SET (Kraken Gdańsk) 3.1
4 Oskar Kamiński Oskar Kamiński Poraszka 1997 Gdańsk 3
- Adrian Kulawik Adrian Kulawik Poraszka 1997 Gdańsk 3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Marek Cirkowski Marek Cirkowski Port Lotniczy 42
2 Rafał Żol Rafał Żol Zoompak Team 24
3 Krzysztof Lisiewicz Krzysztof Lisiewicz Restauracja SET (Kraken Gdańsk) 17
4 Adam Czarnecki Adam Czarnecki ZKM II 16
5 Adam Karczewski Adam Karczewski Zoompak Team 15

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Marek Cirkowski Marek Cirkowski Port Lotniczy 7
2 Adrian Kulawik Adrian Kulawik Poraszka 1997 Gdańsk 4
3 Oskar Kamiński Oskar Kamiński Poraszka 1997 Gdańsk 2.3
4 Rafał Wiszniewski Rafał Wiszniewski Port Lotniczy 2
5 Rafał Żol Rafał Żol Zoompak Team 1.8

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Tomasz Broner Tomasz Broner Port Lotniczy 66
2 Marek Cirkowski Marek Cirkowski Port Lotniczy 54
3 Krzysztof Lisiewicz Krzysztof Lisiewicz Restauracja SET (Kraken Gdańsk) 48
4 Mateusz Maciejczyk Mateusz Maciejczyk Zoompak Team 40
5 Rafał Żol Rafał Żol Zoompak Team 39

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Tomasz Broner Tomasz Broner Port Lotniczy 11
2 Marek Cirkowski Marek Cirkowski Port Lotniczy 9
3 Adrian Kulawik Adrian Kulawik Poraszka 1997 Gdańsk 7
4 Tomasz Ostojski Tomasz Ostojski Poraszka 1997 Gdańsk 5.3
- Oskar Kamiński Oskar Kamiński Poraszka 1997 Gdańsk 5.3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Marcin Średziński Marcin Średziński Poraszka 1997 Gdańsk 1
- Dawid Kleinschmidt Dawid Kleinschmidt Poraszka 1997 Gdańsk 1
- Krzysztof Kwiatkowski Krzysztof Kwiatkowski Zoompak Team 1
- Piotr Kuśmirek Piotr Kuśmirek Hotel Orle 1
- Mateusz Ponczek Mateusz Ponczek Lotos Kolej 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Artasz Gurzyński Artasz Gurzyński ZKM II 0.1
2 Daniel Augustyn Daniel Augustyn Port Lotniczy 0.1
- Damian Sroczyński Damian Sroczyński Duramex Dominatorzy 0.1
4 Dawid Kleinschmidt Dawid Kleinschmidt Poraszka 1997 Gdańsk 0.1
- Marcin Średziński Marcin Średziński Poraszka 1997 Gdańsk 0.1

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Mateusz Rubacha Mateusz Rubacha Poraszka 1997 Gdańsk 1
- Mirosław Dytrych Mirosław Dytrych Lotos Kolej 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Mateusz Rubacha Mateusz Rubacha Poraszka 1997 Gdańsk 0.5
2 Mirosław Dytrych Mirosław Dytrych Lotos Kolej 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies