III LIGA GRUPA "C" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Jakub Opiela Jakub Opiela BKS Fachowcy 33
2 Jakub Malinowski Jakub Malinowski Alpro Gdańsk 27
3 Grzegorz Zabieglik Grzegorz Zabieglik Hunter Extreme 22
4 Rafał Gajewski Rafał Gajewski Miejski Zakład Zieleni 21
- Mateusz Radzikowski Mateusz Radzikowski Miejski Zakład Zieleni 21

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Jakub Opiela Jakub Opiela BKS Fachowcy 2.4
2 Jakub Malinowski Jakub Malinowski Alpro Gdańsk 2.1
3 Grzegorz Zabieglik Grzegorz Zabieglik Hunter Extreme 2
4 Grzegorz Silicki Grzegorz Silicki Hunter Extreme 1.9
5 Maciej Dunajski Maciej Dunajski Techno Service 1.6

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Rafał Gajewski Rafał Gajewski Miejski Zakład Zieleni 28
2 Grzegorz Silicki Grzegorz Silicki Hunter Extreme 24
3 Łukasz Dembicki Łukasz Dembicki BKS Fachowcy 21
4 Jakub Malinowski Jakub Malinowski Alpro Gdańsk 17
- Grzegorz Zabieglik Grzegorz Zabieglik Hunter Extreme 17

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Grzegorz Silicki Grzegorz Silicki Hunter Extreme 2.2
2 Rafał Gajewski Rafał Gajewski Miejski Zakład Zieleni 2
3 Grzegorz Zabieglik Grzegorz Zabieglik Hunter Extreme 1.5
4 Łukasz Dembicki Łukasz Dembicki BKS Fachowcy 1.5
5 Jakub Malinowski Jakub Malinowski Alpro Gdańsk 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Rafał Gajewski Rafał Gajewski Miejski Zakład Zieleni 49
2 Jakub Opiela Jakub Opiela BKS Fachowcy 45
- Grzegorz Silicki Grzegorz Silicki Hunter Extreme 45
4 Jakub Malinowski Jakub Malinowski Alpro Gdańsk 44
5 Grzegorz Zabieglik Grzegorz Zabieglik Hunter Extreme 39

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Grzegorz Silicki Grzegorz Silicki Hunter Extreme 4.1
2 Grzegorz Zabieglik Grzegorz Zabieglik Hunter Extreme 3.5
3 Rafał Gajewski Rafał Gajewski Miejski Zakład Zieleni 3.5
4 Jakub Malinowski Jakub Malinowski Alpro Gdańsk 3.4
5 Jakub Opiela Jakub Opiela BKS Fachowcy 3.2

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Sebastian Jewiarz Sebastian Jewiarz Siwy Dym 5
2 Dymitr Tomtas Dymitr Tomtas Lechu Piping Solutions 3
3 Grzegorz Zabieglik Grzegorz Zabieglik Hunter Extreme 2
- Marcin Ullmann Marcin Ullmann Hunter Extreme 2
- Grzegorz Silicki Grzegorz Silicki Hunter Extreme 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Sebastian Jewiarz Sebastian Jewiarz Siwy Dym 0.4
2 Łukasz Litwin Łukasz Litwin Hunter Extreme 0.3
- Marcin Ullmann Marcin Ullmann Hunter Extreme 0.3
4 Dymitr Tomtas Dymitr Tomtas Lechu Piping Solutions 0.2
5 Grzegorz Silicki Grzegorz Silicki Hunter Extreme 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Łukasz Naczk Łukasz Naczk Hunter Extreme 1
- Patryk Sacha Patryk Sacha Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk 1
- Bartosz Grzeszczak Bartosz Grzeszczak Lechu Piping Solutions 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Łukasz Naczk Łukasz Naczk Hunter Extreme 0.1
2 Bartosz Grzeszczak Bartosz Grzeszczak Lechu Piping Solutions 0.1
- Patryk Sacha Patryk Sacha Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies