II LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Krzysztof Iwanowski Krzysztof Iwanowski R-GOL.com 45
2 Sebastian Świątek Sebastian Świątek Wolni Strzelcy 35
- Łukasz Lewandowski Łukasz Lewandowski Mapa S.C. 35
4 Kuba Czachorowski Kuba Czachorowski Grupa Lotos 33
- Radosław Stępień Radosław Stępień R-GOL.com 33

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Radosław Stępień Radosław Stępień R-GOL.com 4.1
2 Krzysztof Iwanowski Krzysztof Iwanowski R-GOL.com 3.2
3 Jakub  Kozłowski Jakub Kozłowski Bar Kmar Team 2.8
4 Sebastian Świątek Sebastian Świątek Wolni Strzelcy 2.5
- Łukasz Lewandowski Łukasz Lewandowski Mapa S.C. 2.5

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Krzysztof Iwanowski Krzysztof Iwanowski R-GOL.com 39
2 Paweł Szajrych Paweł Szajrych Gedania Coach Team 25
- Łukasz Tomkiewicz Łukasz Tomkiewicz Bar Kmar Team 25
4 Jakub Szutowicz Jakub Szutowicz Decathlon Kartuska 20
5 Radosław Stępień Radosław Stępień R-GOL.com 19

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Krzysztof Iwanowski Krzysztof Iwanowski R-GOL.com 2.8
2 Radosław Stępień Radosław Stępień R-GOL.com 2.4
3 Łukasz Tomkiewicz Łukasz Tomkiewicz Bar Kmar Team 2.1
4 Paweł Szajrych Paweł Szajrych Gedania Coach Team 1.8
5 Filip Aszyk Filip Aszyk Bokaro Gdańsk 1.5

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Krzysztof Iwanowski Krzysztof Iwanowski R-GOL.com 84
2 Paweł Szajrych Paweł Szajrych Gedania Coach Team 56
3 Radosław Stępień Radosław Stępień R-GOL.com 52
4 Jakub Szutowicz Jakub Szutowicz Decathlon Kartuska 46
- Sebastian Świątek Sebastian Świątek Wolni Strzelcy 46

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Radosław Stępień Radosław Stępień R-GOL.com 6.5
2 Krzysztof Iwanowski Krzysztof Iwanowski R-GOL.com 6
3 Paweł Szajrych Paweł Szajrych Gedania Coach Team 4
4 Jakub  Kozłowski Jakub Kozłowski Bar Kmar Team 3.5
5 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Radio Gdańsk 3.3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Łukasz Kowiel Łukasz Kowiel La Furia Roja 4
2 Tomasz Barbarowicz Tomasz Barbarowicz Pamax Meble i Akcesoria 3
- Jacek Piszczek Jacek Piszczek Pamax Meble i Akcesoria 3
- Łukasz Paszkiewicz Łukasz Paszkiewicz Kolejna Kolejka 3
- Łukasz Tomkiewicz Łukasz Tomkiewicz Bar Kmar Team 3

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Marcin Troka Marcin Troka Radio Gdańsk 1
2 Dominik Wiśniewski Dominik Wiśniewski Radio Gdańsk 0.5
3 Łukasz Kowiel Łukasz Kowiel La Furia Roja 0.3
4 Filip Aszyk Filip Aszyk Bokaro Gdańsk 0.3
- Łukasz Tomkiewicz Łukasz Tomkiewicz Bar Kmar Team 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Jakub Wojciechowski Jakub Wojciechowski TinTech 1
- Przemysław Wrotny Przemysław Wrotny TinTech 1
- Michael Buraczewski Michael Buraczewski LeviCare.pl 1
- Szymon Stukan Szymon Stukan Kolejna Kolejka 1
- Maciej Maliszewski Maciej Maliszewski LeviCare.pl 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Michael Buraczewski Michael Buraczewski LeviCare.pl 0.1
2 Przemysław Wrotny Przemysław Wrotny TinTech 0.1
- Jakub Wojciechowski Jakub Wojciechowski TinTech 0.1
- Szymon Stukan Szymon Stukan Kolejna Kolejka 0.1
5 Maciej Maliszewski Maciej Maliszewski LeviCare.pl 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies