II LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 44
2 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 38
3 Kajetan Taube Kajetan Taube Cuarto Invest 33
4 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 25
5 Robert Osmański Robert Osmański Gang Lambady 21

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 3.4
2 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 3.2
3 Kajetan Taube Kajetan Taube Cuarto Invest 2.5
4 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 2.3
5 Jarosław Rogożeński Jarosław Rogożeński Gang Lambady 2.2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Kajetan Taube Kajetan Taube Cuarto Invest 45
2 Łukasz Szulc Łukasz Szulc Jihad 25
3 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 20
4 Robert Osmański Robert Osmański Gang Lambady 17
5 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 16

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Kajetan Taube Kajetan Taube Cuarto Invest 3.5
2 Łukasz Szulc Łukasz Szulc Jihad 1.9
3 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 1.5
4 Dawid Raczkowski Dawid Raczkowski RWS Gdańsk 1.4
5 Robert Osmański Robert Osmański Gang Lambady 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Kajetan Taube Kajetan Taube Cuarto Invest 78
2 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 64
3 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 48
4 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 38
- Robert Osmański Robert Osmański Gang Lambady 38

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Kajetan Taube Kajetan Taube Cuarto Invest 6
2 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 4.9
3 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 4
4 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 3.5
5 Jarosław Rogożeński Jarosław Rogożeński Gang Lambady 3.3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Kajetan Taube Kajetan Taube Cuarto Invest 3
- Kacper Furmaniak Kacper Furmaniak EcoTech 3
- Tomasz Tkaczyk Tomasz Tkaczyk Korporats 3
4 Piotr Głombiowski Piotr Głombiowski ROL.KO 2
- Łukasz Mandryk Łukasz Mandryk Styrta Wrzeszcz FC 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Tomasz Skwierz Tomasz Skwierz Korporats 0.7
2 Damian Sadowski Damian Sadowski Młode Wilki 0.3
3 Tomasz Tkaczyk Tomasz Tkaczyk Korporats 0.3
4 Kacper Furmaniak Kacper Furmaniak EcoTech 0.2
- Kajetan Taube Kajetan Taube Cuarto Invest 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Arkadiusz Borys Arkadiusz Borys Gang Lambady 2
2 Piotr Głombiowski Piotr Głombiowski ROL.KO 1
- Kacper Furmaniak Kacper Furmaniak EcoTech 1
- Tomasz Zielonka Tomasz Zielonka Styrta Wrzeszcz FC 1
- Mateusz Czarnecki Mateusz Czarnecki Korporats 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Arkadiusz Borys Arkadiusz Borys Gang Lambady 0.3
2 Mateusz Gmerek Mateusz Gmerek ESSAV 0.1
3 Tomasz Zielonka Tomasz Zielonka Styrta Wrzeszcz FC 0.1
4 Mateusz Czarnecki Mateusz Czarnecki Korporats 0.1
- Piotr Głombiowski Piotr Głombiowski ROL.KO 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies