IV LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Mateusz Gmerek Mateusz Gmerek Remontowa PolamRem 50
2 Michał Berdys Michał Berdys Remontowa PolamRem 45
3 Damian Lenkiewicz Damian Lenkiewicz AST Wrzeszcz 33
4 Maciej Zając Maciej Zając Vetrex 32
5 Michał Brzoska Michał Brzoska Vetrex 31

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Mateusz Gmerek Mateusz Gmerek Remontowa PolamRem 4.2
2 Michał Berdys Michał Berdys Remontowa PolamRem 3.8
3 Damian Lenkiewicz Damian Lenkiewicz AST Wrzeszcz 2.8
4 Oskar Kamiński Oskar Kamiński Poraszka 1997 Gdańsk 2.7
5 Łukasz Sapielak Łukasz Sapielak Remontowa PolamRem 2.5

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Michał Jędrzejewski Michał Jędrzejewski AST Wrzeszcz 33
2 Mateusz Gmerek Mateusz Gmerek Remontowa PolamRem 26
3 Tomasz Możejko Tomasz Możejko Vetrex 25
4 Michał Berdys Michał Berdys Remontowa PolamRem 23
5 Michał Brzoska Michał Brzoska Vetrex 19

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Paweł Deliga Paweł Deliga Remontowa PolamRem 2.8
2 Michał Jędrzejewski Michał Jędrzejewski AST Wrzeszcz 2.4
3 Łukasz Sapielak Łukasz Sapielak Remontowa PolamRem 2.3
4 Mateusz Gmerek Mateusz Gmerek Remontowa PolamRem 2.2
5 Tomasz Możejko Tomasz Możejko Vetrex 1.9

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Mateusz Gmerek Mateusz Gmerek Remontowa PolamRem 76
2 Michał Berdys Michał Berdys Remontowa PolamRem 68
3 Michał Jędrzejewski Michał Jędrzejewski AST Wrzeszcz 55
4 Michał Brzoska Michał Brzoska Vetrex 50
5 Maciej Zając Maciej Zając Vetrex 46

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Mateusz Gmerek Mateusz Gmerek Remontowa PolamRem 6.3
2 Michał Berdys Michał Berdys Remontowa PolamRem 5.7
3 Paweł Deliga Paweł Deliga Remontowa PolamRem 4.8
4 Łukasz Sapielak Łukasz Sapielak Remontowa PolamRem 4.8
5 Michał Jędrzejewski Michał Jędrzejewski AST Wrzeszcz 3.9

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Maciej Zając Maciej Zając Vetrex 2
- Łukasz Duda Łukasz Duda F.C. Torpedo 2
- Filip Żmijewski Filip Żmijewski AST Wrzeszcz 2
- Arkadiusz Głowacki Arkadiusz Głowacki Lotos Kolej 2
- Mateusz Gmerek Mateusz Gmerek Remontowa PolamRem 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Michał Czerechowicz Michał Czerechowicz AST Wrzeszcz 0.5
2 Mateusz Gmerek Mateusz Gmerek Remontowa PolamRem 0.2
- Filip Żmijewski Filip Żmijewski AST Wrzeszcz 0.2
4 Łukasz Duda Łukasz Duda F.C. Torpedo 0.2
- Arkadiusz Głowacki Arkadiusz Głowacki Lotos Kolej 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Tomasz Możejko Tomasz Możejko Vetrex 1
- Zenon Piecewicz Zenon Piecewicz CCC Bez Butów 1
- Marcin Tomaszewicz Marcin Tomaszewicz Baukrane Gdańsk 1
- Roman Kałdonek Roman Kałdonek Remontowa PolamRem 1
- Grzegorz Zając Grzegorz Zając Zoompak Team 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Zenon Piecewicz Zenon Piecewicz CCC Bez Butów 0.1
2 Grzegorz Zając Grzegorz Zając Zoompak Team 0.1
- Roman Kałdonek Roman Kałdonek Remontowa PolamRem 0.1
- Tomasz Możejko Tomasz Możejko Vetrex 0.1
5 Marcin Tomaszewicz Marcin Tomaszewicz Baukrane Gdańsk 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies