III LIGA GRUPA "C" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Tomasz Sroka Tomasz Sroka Debiutant Gdańsk 41
2 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 32
3 Paweł Prusinowski Paweł Prusinowski Gang Lambady 28
- Grzegorz Górski Grzegorz Górski La Furia Roja 28
5 Mateusz Nadolny Mateusz Nadolny Debiutant Gdańsk 27

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Tomasz Sroka Tomasz Sroka Debiutant Gdańsk 3.2
2 Jakub Malinowski Jakub Malinowski Alpro Gdańsk 2.5
3 Paweł Prusinowski Paweł Prusinowski Gang Lambady 2.3
4 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 2.3
5 Grzegorz Górski Grzegorz Górski La Furia Roja 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Grzegorz Górski Grzegorz Górski La Furia Roja 22
2 Piotr Nowosielski Piotr Nowosielski Gang Lambady 20
- Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 20
4 Patrycjusz Kosik Patrycjusz Kosik CF 2001 19
5 Marcin Wiesiołek Marcin Wiesiołek Debiutant Gdańsk 18

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Piotr Nowosielski Piotr Nowosielski Gang Lambady 1.8
2 Grzegorz Górski Grzegorz Górski La Furia Roja 1.6
3 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 1.4
4 Patrycjusz Kosik Patrycjusz Kosik CF 2001 1.4
5 Marcin Wiesiołek Marcin Wiesiołek Debiutant Gdańsk 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 52
2 Tomasz Sroka Tomasz Sroka Debiutant Gdańsk 51
3 Grzegorz Górski Grzegorz Górski La Furia Roja 50
4 Patrycjusz Kosik Patrycjusz Kosik CF 2001 46
5 Marcin Wiesiołek Marcin Wiesiołek Debiutant Gdańsk 43

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Tomasz Sroka Tomasz Sroka Debiutant Gdańsk 3.9
2 Jakub Malinowski Jakub Malinowski Alpro Gdańsk 3.7
3 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 3.7
4 Grzegorz Górski Grzegorz Górski La Furia Roja 3.6
5 Piotr Nowosielski Piotr Nowosielski Gang Lambady 3.5

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Bartosz Lewandowski Bartosz Lewandowski Młode Wilki 3
- Michał Hatała Michał Hatała Gang Lambady 3
3 Piotr Kądziela Piotr Kądziela Młode Wilki 2
- Tomasz Czołba Tomasz Czołba Pocztowcy 2
- Tomasz Sroka Tomasz Sroka Debiutant Gdańsk 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Przemysław Milewski Przemysław Milewski Gang Lambady 0.3
2 Michał Hatała Michał Hatała Gang Lambady 0.3
3 Bartosz Lewandowski Bartosz Lewandowski Młode Wilki 0.2
4 Tomasz Sroka Tomasz Sroka Debiutant Gdańsk 0.2
- Krzysztof Kowalczyk Krzysztof Kowalczyk MKsys Systemy i Serwery 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Marcin Wiesiołek Marcin Wiesiołek Debiutant Gdańsk 1
- Tomasz Sroka Tomasz Sroka Debiutant Gdańsk 1
- Adrian Przybyła Adrian Przybyła Gang Lambady 1
- Bartosz Szymański Bartosz Szymański SII Gdańsk 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Adrian Przybyła Adrian Przybyła Gang Lambady 0.1
2 Bartosz Szymański Bartosz Szymański SII Gdańsk 0.1
- Tomasz Sroka Tomasz Sroka Debiutant Gdańsk 0.1
4 Marcin Wiesiołek Marcin Wiesiołek Debiutant Gdańsk 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies