III LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Adam Zbierski Adam Zbierski Port Północny 51
2 Adrian Dałek Adrian Dałek ESSAV 36
- Janusz Łazarski Janusz Łazarski MaximusGdańsk.pl 36
4 Mateusz Wons Mateusz Wons MaximusGdańsk.pl 35
5 Kuba Czachorowski Kuba Czachorowski Grupa Lotos 29

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Adam Zbierski Adam Zbierski Port Północny 3.9
2 Janusz Łazarski Janusz Łazarski MaximusGdańsk.pl 3.6
3 Mateusz Wons Mateusz Wons MaximusGdańsk.pl 2.7
4 Adrian Dałek Adrian Dałek ESSAV 2.6
5 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Simpro 2.5

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Mateusz Wons Mateusz Wons MaximusGdańsk.pl 35
2 Jarosław Bartkowiak Jarosław Bartkowiak Port Północny 26
3 Oskar Majkowski Oskar Majkowski SKORMET-Działkowicze Siedlce 20
4 Wojciech Niechciał Wojciech Niechciał ESSAV 19
5 Dawid Brzóska Dawid Brzóska SILED 18

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Mateusz Wons Mateusz Wons MaximusGdańsk.pl 2.7
2 Krzysztof Drelich Krzysztof Drelich MaximusGdańsk.pl 2.2
3 Jarosław Bartkowiak Jarosław Bartkowiak Port Północny 2
4 Patryk Pomaski Patryk Pomaski ESSAV 1.7
5 Jakub Kąkol Jakub Kąkol Port Północny 1.6

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Mateusz Wons Mateusz Wons MaximusGdańsk.pl 70
2 Adam Zbierski Adam Zbierski Port Północny 60
3 Adrian Dałek Adrian Dałek ESSAV 52
4 Janusz Łazarski Janusz Łazarski MaximusGdańsk.pl 51
5 Jarosław Bartkowiak Jarosław Bartkowiak Port Północny 43

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Mateusz Wons Mateusz Wons MaximusGdańsk.pl 5.4
2 Janusz Łazarski Janusz Łazarski MaximusGdańsk.pl 5.1
3 Adam Zbierski Adam Zbierski Port Północny 4.6
4 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Simpro 3.9
5 Wojciech Kinecki Wojciech Kinecki MaximusGdańsk.pl 3.8

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Mariusz Panowicz Mariusz Panowicz ZKM 4
2 Oskar Majkowski Oskar Majkowski SKORMET-Działkowicze Siedlce 3
- Michał Marchewka Michał Marchewka Grupa Lotos 3
- Mariusz Dłużniakiewicz Mariusz Dłużniakiewicz Simpro 3
- Jan  Wyrwiński Jan Wyrwiński Simpro 3

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Jan  Wyrwiński Jan Wyrwiński Simpro 0.4
2 Mariusz Panowicz Mariusz Panowicz ZKM 0.3
3 Mariusz Dłużniakiewicz Mariusz Dłużniakiewicz Simpro 0.3
- Michał Marchewka Michał Marchewka Grupa Lotos 0.3
5 Jakub Kąkol Jakub Kąkol Port Północny 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Miłosz Przewodowski Miłosz Przewodowski SKORMET-Działkowicze Siedlce 1
- Mariusz Panowicz Mariusz Panowicz ZKM 1
- Mateusz Sulik Mateusz Sulik Dwór Oliwski 1
- Andrzej Kubicz Andrzej Kubicz Port Północny 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Andrzej Kubicz Andrzej Kubicz Port Północny 0.1
2 Mateusz Sulik Mateusz Sulik Dwór Oliwski 0.1
3 Mariusz Panowicz Mariusz Panowicz ZKM 0.1
- Miłosz Przewodowski Miłosz Przewodowski SKORMET-Działkowicze Siedlce 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies