III LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Rafał Prószyński Rafał Prószyński Pamax Meble i Akcesoria 37
2 Tomasz Stobiecki Tomasz Stobiecki Q-BART 35
3 Łukasz Madej Łukasz Madej RKS CHUWDU 24
- Łukasz Paszkiewicz Łukasz Paszkiewicz Kolejna Kolejka 24
- Hubert Bruszkiewicz Hubert Bruszkiewicz Avers 24

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Rafał Prószyński Rafał Prószyński Pamax Meble i Akcesoria 2.8
2 Hubert Bruszkiewicz Hubert Bruszkiewicz Avers 2.4
3 Tomasz Stobiecki Tomasz Stobiecki Q-BART 2.3
4 Kamil Śledziewski Kamil Śledziewski Los Cojones 2
5 Łukasz Dempc Łukasz Dempc Jurkom Chwaszczyno 1.8

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Dominik Kwiatkowski Dominik Kwiatkowski Pamax Meble i Akcesoria 21
2 Bartłomiej Kobierski Bartłomiej Kobierski Pamax Meble i Akcesoria 20
3 Paweł Tadej Paweł Tadej Avers 16
4 Damian Kur Damian Kur Kolejna Kolejka 15
5 Kamil Rybiński Kamil Rybiński RKS CHUWDU 14

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Dominik Kwiatkowski Dominik Kwiatkowski Pamax Meble i Akcesoria 1.4
2 Bartłomiej Kobierski Bartłomiej Kobierski Pamax Meble i Akcesoria 1.3
- Krystian Wiszniewski Krystian Wiszniewski Tele-Piast Przymorze 1.3
4 Kamil Rybiński Kamil Rybiński RKS CHUWDU 1.3
5 Marek Dobrowolski Marek Dobrowolski FC Cofka 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Rafał Prószyński Rafał Prószyński Pamax Meble i Akcesoria 46
2 Dominik Kwiatkowski Dominik Kwiatkowski Pamax Meble i Akcesoria 44
3 Tomasz Stobiecki Tomasz Stobiecki Q-BART 42
4 Łukasz Paszkiewicz Łukasz Paszkiewicz Kolejna Kolejka 37
- Bartłomiej Kobierski Bartłomiej Kobierski Pamax Meble i Akcesoria 37

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Rafał Prószyński Rafał Prószyński Pamax Meble i Akcesoria 3.5
2 Kamil Śledziewski Kamil Śledziewski Los Cojones 3
3 Dominik Kwiatkowski Dominik Kwiatkowski Pamax Meble i Akcesoria 2.9
4 Hubert Bruszkiewicz Hubert Bruszkiewicz Avers 2.9
5 Tomasz Stobiecki Tomasz Stobiecki Q-BART 2.8

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Łukasz Kot Łukasz Kot Szopa600 4
- Łukasz Paszkiewicz Łukasz Paszkiewicz Kolejna Kolejka 4
3 Tomasz Barbarowicz Tomasz Barbarowicz Pamax Meble i Akcesoria 3
- Jacek Piszczek Jacek Piszczek Pamax Meble i Akcesoria 3
- Dominik Kwiatkowski Dominik Kwiatkowski Pamax Meble i Akcesoria 3

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Piotr Judek Piotr Judek Los Cojones 0.5
- Grzegorz Kaźmierski Grzegorz Kaźmierski Nelton 0.5
3 Marcin Malinowski Marcin Malinowski Q-BART 0.3
4 Łukasz Kot Łukasz Kot Szopa600 0.3
5 Łukasz Paszkiewicz Łukasz Paszkiewicz Kolejna Kolejka 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Victor Villoria Delamano Victor Villoria Delamano Los Cojones 1
- Piotr  Bułhak Piotr Bułhak Tele-Piast Przymorze 1
- Mateusz Malesa Mateusz Malesa Alternatywa ALL4SEO 1
- Sebastian Fischer Sebastian Fischer Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Mateusz Malesa Mateusz Malesa Alternatywa ALL4SEO 0.1
2 Piotr  Bułhak Piotr Bułhak Tele-Piast Przymorze 0.1
- Victor Villoria Delamano Victor Villoria Delamano Los Cojones 0.1
- Sebastian Fischer Sebastian Fischer Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies