I LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Dominik Depta Dominik Depta ASTE Kohorta 36
2 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 30
3 Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 28
4 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Bar Kmar Team 26
5 Mariusz Marszeniuk Mariusz Marszeniuk HG Solutions 24

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Dominik Depta Dominik Depta ASTE Kohorta 2.8
2 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 2.5
3 Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 2.2
4 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Bar Kmar Team 2
5 Mariusz Marszeniuk Mariusz Marszeniuk HG Solutions 1.8

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 29
2 Karol Kowalczyk Karol Kowalczyk Bar Kmar Team 20
3 Kamil Borkowski Kamil Borkowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 16
- Karim Madani Karim Madani Bar Kmar Team 16
- Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 16

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 2.4
2 Karol Kowalczyk Karol Kowalczyk Bar Kmar Team 1.5
3 Piotr  Gierałtowski Piotr Gierałtowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 1.4
4 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 1.3
- Kamil Borkowski Kamil Borkowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Dominik Depta Dominik Depta ASTE Kohorta 50
2 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 46
3 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 42
4 Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 40
- Karol Kowalczyk Karol Kowalczyk Bar Kmar Team 40

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Dominik Depta Dominik Depta ASTE Kohorta 3.8
2 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 3.8
3 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 3.5
4 Kamil Borkowski Kamil Borkowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 3.2
5 Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 3.1

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Michał Kowalczyk Michał Kowalczyk ASTE Kohorta 4
2 Janusz Melaniuk Janusz Melaniuk Bauns Gdańsk 3
- Mateusz Makowski Mateusz Makowski Radio Gdańsk 3
4 Karol Kowalczyk Karol Kowalczyk Bar Kmar Team 2
- Mateusz Płomiński Mateusz Płomiński Oliwa Do Ognia 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Michał Kowalczyk Michał Kowalczyk ASTE Kohorta 0.4
2 Mateusz Makowski Mateusz Makowski Radio Gdańsk 0.3
- Janusz Melaniuk Janusz Melaniuk Bauns Gdańsk 0.3
4 Mariusz Kaczmarek Mariusz Kaczmarek Radio Gdańsk 0.2
5 Grzegorz Gliszczyński Grzegorz Gliszczyński ASTE Kohorta 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz Radio Gdańsk 1
- Rafał Jakimowicz Rafał Jakimowicz Ego Club Sopot 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz Radio Gdańsk 0.1
2 Rafał Jakimowicz Rafał Jakimowicz Ego Club Sopot 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies