III LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Alpro Gdańsk 17
2 Jakub Malinowski Jakub Malinowski Alpro Gdańsk 15
3 Łukasz Olszówka Łukasz Olszówka Tele-Piast Przymorze 9
4 Michał Obuchowski Michał Obuchowski ESP 8
- Radosław Dejnakowski Radosław Dejnakowski Alpro Gdańsk 8

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Alpro Gdańsk 2.4
2 Jakub Malinowski Jakub Malinowski Alpro Gdańsk 2.1
3 Paweł Hoppe Paweł Hoppe Duramex Dominatorzy 2
4 Mateusz Różański Mateusz Różański Kemira 1.4
5 Radosław Dejnakowski Radosław Dejnakowski Alpro Gdańsk 1.3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Alpro Gdańsk 17
- Jakub Malinowski Jakub Malinowski Alpro Gdańsk 17
3 Artur Koprowski Artur Koprowski Tele-Piast Przymorze 8
4 Tomasz  Górecki Tomasz Górecki Tele-Piast Przymorze 7
5 Radosław Dejnakowski Radosław Dejnakowski Alpro Gdańsk 6

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Jakub Malinowski Jakub Malinowski Alpro Gdańsk 2.4
- Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Alpro Gdańsk 2.4
3 Mateusz Szczepkowski Mateusz Szczepkowski Alpro Gdańsk 1.3
4 Artur Koprowski Artur Koprowski Tele-Piast Przymorze 1.1
5 Tomasz  Górecki Tomasz Górecki Tele-Piast Przymorze 1

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Alpro Gdańsk 34
2 Jakub Malinowski Jakub Malinowski Alpro Gdańsk 32
3 Radosław Dejnakowski Radosław Dejnakowski Alpro Gdańsk 14
- Artur Koprowski Artur Koprowski Tele-Piast Przymorze 14
5 Bartłomiej Czerwiński Bartłomiej Czerwiński Tele-Piast Przymorze 13

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Alpro Gdańsk 4.9
2 Jakub Malinowski Jakub Malinowski Alpro Gdańsk 4.6
3 Mateusz Szczepkowski Mateusz Szczepkowski Alpro Gdańsk 2.5
4 Radosław Dejnakowski Radosław Dejnakowski Alpro Gdańsk 2.3
5 Artur Koprowski Artur Koprowski Tele-Piast Przymorze 2

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Javier Arteaga Suarez Javier Arteaga Suarez Kemira 3
2 Marek Obuchowski Marek Obuchowski ESP 2
- Serge Bosce Serge Bosce Zoompak Team 2
- Daniel Drossel Daniel Drossel Zoompak Team 2
5 Lucjan Pruss Lucjan Pruss ESP 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Javier Arteaga Suarez Javier Arteaga Suarez Kemira 0.4
2 Marek Obuchowski Marek Obuchowski ESP 0.3
3 Daniel Drossel Daniel Drossel Zoompak Team 0.3
- Serge Bosce Serge Bosce Zoompak Team 0.3
5 Lucjan Pruss Lucjan Pruss ESP 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Serge Bosce Serge Bosce Zoompak Team 1
- Tuomas Juhanila Tuomas Juhanila Kemira 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Tuomas Juhanila Tuomas Juhanila Kemira 0.2
2 Serge Bosce Serge Bosce Zoompak Team 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies