III LIGA GRUPA "D" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 74
2 Jan Chojnacki Jan Chojnacki TinTech 34
3 Patryk Kotowski Patryk Kotowski R-GOL.com 32
4 Adrian Różkowski Adrian Różkowski Victoria Gdańsk 26
5 Mateusz Kownacki Mateusz Kownacki R-GOL.com 24

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 6.2
2 Grzegorz  Dziadek Grzegorz Dziadek Cafe Ferber 3
3 Patryk Kotowski Patryk Kotowski R-GOL.com 2.5
4 Jan Chojnacki Jan Chojnacki TinTech 2.4
5 Adrian Różkowski Adrian Różkowski Victoria Gdańsk 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Paweł  Śliwa Paweł Śliwa Styrta Wrzeszcz FC 23
2 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 20
- Mateusz  Śliwa Mateusz Śliwa Styrta Wrzeszcz FC 20
4 Jakub  Wiedeński Jakub Wiedeński R-GOL.com 19
5 Patryk Kotowski Patryk Kotowski R-GOL.com 18

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Grzegorz  Dziadek Grzegorz Dziadek Cafe Ferber 2
2 Paweł  Śliwa Paweł Śliwa Styrta Wrzeszcz FC 1.9
3 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 1.7
- Mateusz  Śliwa Mateusz Śliwa Styrta Wrzeszcz FC 1.7
5 Jakub  Wiedeński Jakub Wiedeński R-GOL.com 1.5

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 94
2 Patryk Kotowski Patryk Kotowski R-GOL.com 50
3 Jan Chojnacki Jan Chojnacki TinTech 47
4 Adrian Różkowski Adrian Różkowski Victoria Gdańsk 41
5 Arkadiusz Radolski Arkadiusz Radolski Styrta Wrzeszcz FC 37

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 7.8
2 Grzegorz  Dziadek Grzegorz Dziadek Cafe Ferber 5
3 Patryk Kotowski Patryk Kotowski R-GOL.com 3.8
4 Jan Chojnacki Jan Chojnacki TinTech 3.4
5 Adrian Różkowski Adrian Różkowski Victoria Gdańsk 3.2

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Łukasz Mandryk Łukasz Mandryk Styrta Wrzeszcz FC 4
- Marek Pietrzak Marek Pietrzak Styrta Wrzeszcz FC 4
3 Krzysztof Zadomski Krzysztof Zadomski Victoria Gdańsk 2
- Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 2
- Mateusz  Śliwa Mateusz Śliwa Styrta Wrzeszcz FC 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Łukasz Mandryk Łukasz Mandryk Styrta Wrzeszcz FC 0.4
- Marek Pietrzak Marek Pietrzak Styrta Wrzeszcz FC 0.4
3 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 0.2
- Krzysztof Iwanowski Krzysztof Iwanowski R-GOL.com 0.2
- Krzysztof Zadomski Krzysztof Zadomski Victoria Gdańsk 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Mateusz Gielniak Mateusz Gielniak Victoria Gdańsk 1
- Tomasz Bronk Tomasz Bronk FC Kameleon 1
- Przemysław Wrotny Przemysław Wrotny TinTech 1
- Jan Chojnacki Jan Chojnacki TinTech 1
- Krzysztof Krawiec Krzysztof Krawiec Cafe Ferber 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Tomasz Bronk Tomasz Bronk FC Kameleon 0.1
2 Jakub Borowicz Jakub Borowicz Cafe Ferber 0.1
- Krzysztof Krawiec Krzysztof Krawiec Cafe Ferber 0.1
4 Mateusz Gielniak Mateusz Gielniak Victoria Gdańsk 0.1
5 Jan Chojnacki Jan Chojnacki TinTech 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies