III LIGA GRUPA "C Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Łukasz Wawrenty Łukasz Wawrenty MountainDew 42
2 Paweł Szajrych Paweł Szajrych Gedania Coach Team 38
3 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski Gedania Coach Team 27
4 Kuba Czachorowski Kuba Czachorowski Grupa Lotos 26
5 Jakub Siezieniewski Jakub Siezieniewski Specjaliści Gdańsk 25

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Maciej Kesler Maciej Kesler Kryspin Team 3.5
2 Paweł Szajrych Paweł Szajrych Gedania Coach Team 3.5
3 Łukasz Wawrenty Łukasz Wawrenty MountainDew 3.2
4 Kuba Czachorowski Kuba Czachorowski Grupa Lotos 2.2
5 Jakub Siezieniewski Jakub Siezieniewski Specjaliści Gdańsk 2.1

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Dawid Raczkowski Dawid Raczkowski MountainDew 32
2 Dawid Jeżowski Dawid Jeżowski Gedania Coach Team 24
3 Paweł Szajrych Paweł Szajrych Gedania Coach Team 22
4 Łukasz Wawrenty Łukasz Wawrenty MountainDew 18
5 Michał Marchewka Michał Marchewka Grupa Lotos 14

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Dawid Raczkowski Dawid Raczkowski MountainDew 2.5
2 Paweł Szajrych Paweł Szajrych Gedania Coach Team 2
3 Dawid Jeżowski Dawid Jeżowski Gedania Coach Team 1.8
4 Adam Szelka Adam Szelka Kryspin Team 1.8
5 Łukasz Wawrenty Łukasz Wawrenty MountainDew 1.4

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Łukasz Wawrenty Łukasz Wawrenty MountainDew 60
- Paweł Szajrych Paweł Szajrych Gedania Coach Team 60
3 Dawid Raczkowski Dawid Raczkowski MountainDew 53
4 Dawid Jeżowski Dawid Jeżowski Gedania Coach Team 49
5 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski Gedania Coach Team 41

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Paweł Szajrych Paweł Szajrych Gedania Coach Team 5.5
2 Łukasz Wawrenty Łukasz Wawrenty MountainDew 4.6
3 Dawid Raczkowski Dawid Raczkowski MountainDew 4.1
4 Dawid Jeżowski Dawid Jeżowski Gedania Coach Team 3.8
5 Maciej Kesler Maciej Kesler Kryspin Team 3.8

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Szymon Stukan Szymon Stukan Kolejna Kolejka 3
- Mariusz Dłużniakiewicz Mariusz Dłużniakiewicz Simpro 3
- Paweł Koń Paweł Koń ProAmatorzy 3
4 Andrzej Kozłowski Andrzej Kozłowski Grupa Lotos 2
- Michał Marchewka Michał Marchewka Grupa Lotos 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Paweł Koń Paweł Koń ProAmatorzy 0.3
2 Mariusz Dłużniakiewicz Mariusz Dłużniakiewicz Simpro 0.3
3 Szymon Stukan Szymon Stukan Kolejna Kolejka 0.2
4 Dariusz Pawelec Dariusz Pawelec Kryspin Team 0.2
- Rafał Chracewicz Rafał Chracewicz Kryspin Team 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Łukasz Paszkiewicz Łukasz Paszkiewicz Kolejna Kolejka 1
- Kevin Kosowski Kevin Kosowski Specjaliści Gdańsk 1
- Piotr Kortas Piotr Kortas Gedania Coach Team 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Kevin Kosowski Kevin Kosowski Specjaliści Gdańsk 0.1
2 Piotr Kortas Piotr Kortas Gedania Coach Team 0.1
- Łukasz Paszkiewicz Łukasz Paszkiewicz Kolejna Kolejka 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies