II LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Mariusz Marszeniuk Mariusz Marszeniuk HG Solutions 41
2 Michael Buraczewski Michael Buraczewski Foka bez oka 37
3 Mateusz Kujawa Mateusz Kujawa GPRDiK 28
4 Dominik Maciołek Dominik Maciołek RWS Gdańsk 24
- Krzysztof Puto Krzysztof Puto Miejski Zakład Zieleni 24

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Mariusz Marszeniuk Mariusz Marszeniuk HG Solutions 3.4
2 Michael Buraczewski Michael Buraczewski Foka bez oka 3.1
3 Marcin Barniak Marcin Barniak KSD 1919 NML 3
4 Mateusz Kujawa Mateusz Kujawa GPRDiK 2.3
5 Dominik Maciołek Dominik Maciołek RWS Gdańsk 1.8

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Tomasz Pasierbski Tomasz Pasierbski ROL.KO 19
2 Mateusz Kujawa Mateusz Kujawa GPRDiK 18
3 Michael Buraczewski Michael Buraczewski Foka bez oka 17
4 Damian Łupiński Damian Łupiński ROL.KO 16
- Paweł Jakubiak Paweł Jakubiak HG Solutions 16

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Mateusz Kujawa Mateusz Kujawa GPRDiK 1.5
2 Tomasz Pasierbski Tomasz Pasierbski ROL.KO 1.5
3 Michael Buraczewski Michael Buraczewski Foka bez oka 1.4
4 Damian Łupiński Damian Łupiński ROL.KO 1.3
- Przemysław Jędrusik Przemysław Jędrusik GPRDiK 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Michael Buraczewski Michael Buraczewski Foka bez oka 54
2 Mariusz Marszeniuk Mariusz Marszeniuk HG Solutions 48
3 Mateusz Kujawa Mateusz Kujawa GPRDiK 46
4 Krzysztof Puto Krzysztof Puto Miejski Zakład Zieleni 39
5 Damian Łupiński Damian Łupiński ROL.KO 36

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Michael Buraczewski Michael Buraczewski Foka bez oka 4.5
2 Mariusz Marszeniuk Mariusz Marszeniuk HG Solutions 4
3 Mateusz Kujawa Mateusz Kujawa GPRDiK 3.8
4 Marcin Barniak Marcin Barniak KSD 1919 NML 3.8
5 Damian Łupiński Damian Łupiński ROL.KO 3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 3
2 Karol Wierzba Karol Wierzba ROL.KO 2
- Michał Kwiatkowski Michał Kwiatkowski Miejski Zakład Zieleni 2
- Paweł Gajdziński Paweł Gajdziński Q-BART 2
- Paweł Krzyżan Paweł Krzyżan Wolni Strzelcy 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 0.2
2 Paweł Gajdziński Paweł Gajdziński Q-BART 0.2
3 Jarosław Rogożeński Jarosław Rogożeński KSD 1919 NML 0.2
4 Paweł Krzyżan Paweł Krzyżan Wolni Strzelcy 0.2
- Paweł Dembiński Paweł Dembiński KSD 1919 NML 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Łukasz Jagodziński Łukasz Jagodziński GPRDiK 1
- Łukasz Oklak Łukasz Oklak La Furia Roja 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Łukasz Jagodziński Łukasz Jagodziński GPRDiK 0.1
2 Łukasz Oklak Łukasz Oklak La Furia Roja 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies