I LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Bar Kmar Team 39
2 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 31
3 Marcin Dampc Marcin Dampc Team Currenda 29
4 Marek Wasicki Marek Wasicki Bauns Gdańsk 25
5 Kamil Borkowski Kamil Borkowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 24

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Bar Kmar Team 3
2 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 2.4
3 Łukasz Olszewski Łukasz Olszewski Bauns Gdańsk 2.3
4 Marcin Dampc Marcin Dampc Team Currenda 2.2
5 Marek Wasicki Marek Wasicki Bauns Gdańsk 1.9

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Galaxy Gdańsk 2.0. 20
2 Łukasz Szmydki Łukasz Szmydki Team Currenda 19
3 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Bar Kmar Team 18
4 Michał Wachowski Michał Wachowski Maj Projekt 11
- Marcin Dampc Marcin Dampc Team Currenda 11

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Łukasz Olszewski Łukasz Olszewski Bauns Gdańsk 2.7
2 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Galaxy Gdańsk 2.0. 1.5
3 Łukasz Szmydki Łukasz Szmydki Team Currenda 1.5
4 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Bar Kmar Team 1.4
5 Piotr Muła Piotr Muła Radio Gdańsk 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Bar Kmar Team 57
2 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 42
3 Marcin Dampc Marcin Dampc Team Currenda 40
4 Łukasz Szmydki Łukasz Szmydki Team Currenda 35
5 Marek Wasicki Marek Wasicki Bauns Gdańsk 34

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Łukasz Olszewski Łukasz Olszewski Bauns Gdańsk 5
2 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Bar Kmar Team 4.4
3 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 3.2
4 Marcin Dampc Marcin Dampc Team Currenda 3.1
5 Łukasz Szmydki Łukasz Szmydki Team Currenda 2.7

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Wojciech Kempiński Wojciech Kempiński Oliwa Do Ognia 5
2 Dorian Dorosiewicz Dorian Dorosiewicz Napoor Gdańsk 3
- Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 3
4 Tomasz Wityk Tomasz Wityk Maj Projekt 2
- Mikołaj Kowalski Mikołaj Kowalski Maj Projekt 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Wojciech Kempiński Wojciech Kempiński Oliwa Do Ognia 0.4
2 Piotr Muła Piotr Muła Radio Gdańsk 0.3
- Grzegorz Rathnau Grzegorz Rathnau Bauns Gdańsk 0.3
4 Dorian Dorosiewicz Dorian Dorosiewicz Napoor Gdańsk 0.3
5 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Marcin Lewandowski Marcin Lewandowski Oliwa Do Ognia 1
- Remigiusz Smętek Remigiusz Smętek Radio Gdańsk 1
- Tomasz Wierzba Tomasz Wierzba Radio Gdańsk 1
- Sebastian Grabowski Sebastian Grabowski Ego Club Sopot 1
- Krzysztof Kaszuba Krzysztof Kaszuba Bar Kmar Team 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Remigiusz Smętek Remigiusz Smętek Radio Gdańsk 0.3
2 Sebastian Grabowski Sebastian Grabowski Ego Club Sopot 0.1
3 Krzysztof Kaszuba Krzysztof Kaszuba Bar Kmar Team 0.1
4 Marcin Lewandowski Marcin Lewandowski Oliwa Do Ognia 0.1
5 Tomasz Wierzba Tomasz Wierzba Radio Gdańsk 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies