III LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Jarosław Rogożeński Jarosław Rogożeński KSD 1919 NML 63
2 Krzysztof Puto Krzysztof Puto Miejski Zakład Zieleni 62
3 Rafał Jaskólski Rafał Jaskólski Daas Polska 44
4 Radosław Kowalczyk Radosław Kowalczyk ESP 34
5 Michał Obuchowski Michał Obuchowski ESP 28

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Jarosław Rogożeński Jarosław Rogożeński KSD 1919 NML 4.2
2 Patryk Krause Patryk Krause Cuarto Invest 4.2
3 Krzysztof Puto Krzysztof Puto Miejski Zakład Zieleni 4.1
4 Rafał Jaskólski Rafał Jaskólski Daas Polska 2.8
5 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski Bibus Menos 2.4

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Krzysztof Puto Krzysztof Puto Miejski Zakład Zieleni 25
2 Michał Obuchowski Michał Obuchowski ESP 23
- Radosław Kowalczyk Radosław Kowalczyk ESP 23
4 Karol Rozegnał Karol Rozegnał Miejski Zakład Zieleni 20
- Rafał Jaskólski Rafał Jaskólski Daas Polska 20

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Michał Piceluk Michał Piceluk KSD 1919 NML 4
2 Patryk Kozicki Patryk Kozicki KSD 1919 NML 2
3 Rafał Bróżdziński Rafał Bróżdziński KSD 1919 NML 1.8
4 Krzysztof Puto Krzysztof Puto Miejski Zakład Zieleni 1.7
5 Radosław Kowalczyk Radosław Kowalczyk ESP 1.4

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Krzysztof Puto Krzysztof Puto Miejski Zakład Zieleni 87
2 Jarosław Rogożeński Jarosław Rogożeński KSD 1919 NML 80
3 Rafał Jaskólski Rafał Jaskólski Daas Polska 64
4 Radosław Kowalczyk Radosław Kowalczyk ESP 57
5 Michał Obuchowski Michał Obuchowski ESP 51

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Michał Piceluk Michał Piceluk KSD 1919 NML 6.3
2 Krzysztof Puto Krzysztof Puto Miejski Zakład Zieleni 5.8
3 Patryk Krause Patryk Krause Cuarto Invest 5.5
4 Jarosław Rogożeński Jarosław Rogożeński KSD 1919 NML 5.3
5 Rafał Jaskólski Rafał Jaskólski Daas Polska 4

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Michał Kwiatkowski Michał Kwiatkowski Miejski Zakład Zieleni 4
- Mateusz Czerka Mateusz Czerka Miejski Zakład Zieleni 4
- Karol Krzyżanowski Karol Krzyżanowski FC Nankatsu 4
4 Dawid Kłos Dawid Kłos SamSon Sopot 3
5 Paweł Sowiński Paweł Sowiński Skład Węgla i Papy 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Wojciech Sankowski Wojciech Sankowski FC Nankatsu 0.5
2 Karol Krzyżanowski Karol Krzyżanowski FC Nankatsu 0.3
3 Mateusz Czerka Mateusz Czerka Miejski Zakład Zieleni 0.3
- Michał Kwiatkowski Michał Kwiatkowski Miejski Zakład Zieleni 0.3
5 Dawid Kłos Dawid Kłos SamSon Sopot 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Mateusz Sulik Mateusz Sulik Dwór Oliwski 1
- Paweł Sowiński Paweł Sowiński Skład Węgla i Papy 1
- Tomasz  Górecki Tomasz Górecki Tele-Piast Przymorze 1
- Dawid Kłos Dawid Kłos SamSon Sopot 1
- Dariusz Sikora Dariusz Sikora Daas Polska 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Jarosław Jasionek Jarosław Jasionek KSD 1919 NML 0.1
2 Michał Ciesielski Michał Ciesielski FC Nankatsu 0.1
3 Dawid Kłos Dawid Kłos SamSon Sopot 0.1
4 Dariusz Sikora Dariusz Sikora Daas Polska 0.1
- Tomasz  Górecki Tomasz Górecki Tele-Piast Przymorze 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies