II LIGA - GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 27
2 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 25
3 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 24
4 Jakub Szutowicz Jakub Szutowicz Decathlon Kartuska 23
5 Maciej Wyskiel Maciej Wyskiel Jihad 19

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 3
2 Karol Styś Karol Styś EcoTech 2.2
3 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 2.1
4 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 2
5 Jakub Szutowicz Jakub Szutowicz Decathlon Kartuska 1.9

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Adam Kozubski Adam Kozubski Ego Club Sopot 20
2 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 19
3 Maciej Wyskiel Maciej Wyskiel Jihad 17
4 Tomasz Blaszkowski Tomasz Blaszkowski Q-BART 13
- Łukasz Dec Łukasz Dec Adamus Gdańsk 13

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Adam Kozubski Adam Kozubski Ego Club Sopot 1.7
2 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 1.6
3 Kamil Krużewski Kamil Krużewski EcoTech 1.6
4 Maciej Wyskiel Maciej Wyskiel Jihad 1.4
5 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 1.2

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 43
2 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 38
3 Maciej Wyskiel Maciej Wyskiel Jihad 36
4 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 33
5 Jakub Szutowicz Jakub Szutowicz Decathlon Kartuska 32

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 4.2
2 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 3.6
3 Kamil Krużewski Kamil Krużewski EcoTech 3.1
4 Maciej Wyskiel Maciej Wyskiel Jihad 3
5 Łukasz Dec Łukasz Dec Adamus Gdańsk 2.8

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Łukasz Kowiel Łukasz Kowiel La Furia Roja 4
- Krzysztof Pieniążek Krzysztof Pieniążek Adamus Gdańsk 4
3 Krzysztof Erdmański Krzysztof Erdmański Mapa S.C. 3
4 Damian Lasota Damian Lasota Korporats 2
- Wojciech Sterczewski Wojciech Sterczewski Q-BART 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Krzysztof Pieniążek Krzysztof Pieniążek Adamus Gdańsk 0.4
2 Łukasz Kowiel Łukasz Kowiel La Furia Roja 0.3
3 Kamil Krużewski Kamil Krużewski EcoTech 0.3
4 Krzysztof Erdmański Krzysztof Erdmański Mapa S.C. 0.3
5 Tomasz Przygocki Tomasz Przygocki Q-BART 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Marcin  Filbrandt Marcin Filbrandt Q-BART 1
- Tomasz Blaszkowski Tomasz Blaszkowski Q-BART 1
- Kamil Petrykowski Kamil Petrykowski Ego Club Sopot 1
- Piotr Michałek Piotr Michałek Decathlon Kartuska 1
- Kacper Furmaniak Kacper Furmaniak EcoTech 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Michał Tomasikiewicz Michał Tomasikiewicz Adamus Gdańsk 0.1
2 Tomasz Blaszkowski Tomasz Blaszkowski Q-BART 0.1
- Marcin  Filbrandt Marcin Filbrandt Q-BART 0.1
4 Kacper Furmaniak Kacper Furmaniak EcoTech 0.1
- Piotr Michałek Piotr Michałek Decathlon Kartuska 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies