III LIGA GR."C" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Jakub Gronowski Jakub Gronowski Ego Club Sopot 75
2 Wojciech  Uzar Wojciech Uzar Młody Byron 32
3 Michał  Olbryś Michał Olbryś Młody Byron 29
- Marek Wasicki Marek Wasicki Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna 29
5 Sebastian Świątek Sebastian Świątek Wolni Strzelcy 22

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Jakub Gronowski Jakub Gronowski Ego Club Sopot 7.5
2 Wojciech  Uzar Wojciech Uzar Młody Byron 2.7
3 Marek Wasicki Marek Wasicki Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna 2.6
- Michał  Olbryś Michał Olbryś Młody Byron 2.6
5 Sebastian Świątek Sebastian Świątek Wolni Strzelcy 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Adam Kozubski Adam Kozubski Ego Club Sopot 29
2 Wojciech  Uzar Wojciech Uzar Młody Byron 21
3 Janusz Melaniuk Janusz Melaniuk Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna 20
4 Łukasz Olszewski Łukasz Olszewski Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna 19
5 Patryk Dziczek Patryk Dziczek Młody Byron 17

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Jarosław Raszewski Jarosław Raszewski Zoompak Team 4
2 Adam Kozubski Adam Kozubski Ego Club Sopot 2.4
3 Łukasz Olszewski Łukasz Olszewski Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna 1.9
4 Grzegorz Witek Grzegorz Witek Ego Club Sopot 1.8
5 Sławomir Wojciechowski Sławomir Wojciechowski Ego Club Sopot 1.8

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Jakub Gronowski Jakub Gronowski Ego Club Sopot 89
2 Wojciech  Uzar Wojciech Uzar Młody Byron 53
3 Adam Kozubski Adam Kozubski Ego Club Sopot 44
4 Michał  Olbryś Michał Olbryś Młody Byron 43
5 Marek Wasicki Marek Wasicki Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna 39

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Jakub Gronowski Jakub Gronowski Ego Club Sopot 8.9
2 Jarosław Raszewski Jarosław Raszewski Zoompak Team 5
3 Wojciech  Uzar Wojciech Uzar Młody Byron 4.4
4 Michał  Olbryś Michał Olbryś Młody Byron 3.9
5 Adam Kozubski Adam Kozubski Ego Club Sopot 3.7

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Karol Rytlewski Karol Rytlewski Zoompak Team 3
2 Bartosz Zawadzki Bartosz Zawadzki Daas Polska 2
- Marcin Piotrowski Marcin Piotrowski Jihad 2
- Marek Wasicki Marek Wasicki Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna 2
- Filip Burban Filip Burban Q-BART 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Wolni Strzelcy 0.3
2 Sławomir Wojciechowski Sławomir Wojciechowski Ego Club Sopot 0.3
- Karol Rytlewski Karol Rytlewski Zoompak Team 0.3
4 Filip Burban Filip Burban Q-BART 0.2
5 Marcin Gumowski Marcin Gumowski Daas Polska 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Daniel Drossel Daniel Drossel Zoompak Team 1
- Marcin  Filbrandt Marcin Filbrandt Q-BART 1
- Mariusz Bloch Mariusz Bloch Q-BART 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Mariusz Bloch Mariusz Bloch Q-BART 0.2
2 Marcin  Filbrandt Marcin Filbrandt Q-BART 0.1
3 Daniel Drossel Daniel Drossel Zoompak Team 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies